Czego szukasz

Video: Inclusion & Diversity – porozmawiajmy o włączaniu i różnorodności

Czy wiesz czym jest Diversity & Inclusion? Różnorodność i włączanie, bo tak się tłumaczy te dwa pojęcia, to nie tylko modne i chwytliwe hasła. W Nokii, to realne inicjatywy, które mają wpływ na proces rekrutacji i działania firmy. O tym, jak w praktyce wygląda wdrażanie wartości D&I i jak się przekłada na pracę zespołów, rozmawiamy z przedstawicielkami Nokii. Zapraszamy do obejrzenia nagrania!

Video: Inclusion & Diversity – porozmawiajmy o włączaniu i różnorodności

Z nagrania webinaru, dowiesz się:

  • skąd wywodzi się koncepcja Diversity & Inclusion i jaka myśl za tym stoi?
  • o kim myślimy, mówiąc Diversity & Inclusion?
  • jak skróty myślowe mogą zamieniać się w stereotypy?
  • czym jest GPS Diversity & Inclusion w Nokii?
  • czym jest język inkluzywny i dlaczego warto świadomie dobierać słowa,
    a przede wszystkim:
  • dlaczego warto dołączyć do organizacji gdzie D&I jest ważną wartością?

Webinar odbył się 28 września 2021 r.

Kim są nasze ekspertki?

Aleksandra Bania: W Nokii odpowiedzialna za program Inclusion & Diversity. Od 10 lat związana z oddziałem we Wrocławiu. Pracuje w zespole Learning & Development, który dostarcza rozwiązania wspierające Wrocławskie Centrum R&D w osiąganiu jak najlepszych wyników biznesowych. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, pasjonatka wspinaczki, komunikacji opartej na szacunku oraz metody rozwoju w oparciu o mocne strony, opracowanej przez Instytut Gallupa.

ola bania

Olga Stempin: Absolwentka psychologii oraz zarządzania i inżynierii produkcji. HRowiec z powołania, z ponad 9 letnim doświadczeniem. Od 7 lat związana z wrocławskim oddziałem Nokii. Prywatnie partnerka, mama wspaniałych dwóch dziewczynek, uwielbiająca motywować, zarażać energią oraz wspierać rozwój innych ludzi.

olga stempin

Anna Łagodzińska: Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie pracuje jako Talent Attraction Project Manager we wrocławskim oddziale Nokii. Jest odpowiedzialna za koordynowanie projektów rekrutacyjnych oraz Employer Brandingowych, takich jak Girls for Girls, NOKIA Academy oraz Speed Recruitment.

anna lagodzinska

Prowadzenie spotkania: Agnieszka Czmyr-Kaczanowska (Fundacja Mamo Pracuj)

Nokia – jako partner programu #MamoPracujwIT – to pracodawca, z którym mamy przyjemność współpracować już od wielu lat. A to dlatego, że w DNA firmy wpisane są aktywności związane ze wspieraniem kobiet w ich rozwoju i podejmowaniu odważnych decyzji zawodowych. Efektem naszej współpracy jest e-book Zmieniam pracę na IT. Jak się przebranżowić krok po kroku.

Ważną inicjatywą wspierającą start zawodowy kobiet w IT, jest projekt Girls 4 Girls, o którym już niejednokrotnie pisaliśmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu Girls 4 Girls.

Chcesz aplikować do Nokii?

Poznaj firmę Nokia, odwiedź jej profil w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom oraz zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Zapraszamy!

Grafika: Nokia

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie