Czego szukasz

Ebook „Zmieniam pracę na IT. Jak się przebranżowić krok po kroku” czeka na Ciebie!

Z ogromną radością prezentujemy efekt naszej pracy ostatnich kilku miesięcy. Ebook „Zmieniam pracę na IT. Jak się przebranżowić krok po kroku” to wyjątkowy przewodnik, który zainspiruje Cię, doda odwagi i poprowadzi przez cały proces zmiany zawodu na IT. To wszystko dzięki współpracy zespołu firmy Nokia Solutions and Networks i naszego programu #MamoPracujwIT. Pobierz ebook już teraz!

grafika ebooka Zmieniam pracę na IT. Jak się przebranżowić krok po kroku

Ebook „Zmieniam pracę na IT. Jak się przebranżowić krok po kroku” czeka na Ciebie!

Tak, pobieram ebook!

Ten projekt to było prawdziwe wyzwanie! Aby stworzyć kompletny przewodnik dla osób chcących zmienić branżę na IT, zaangażowaliśmy do współpracy ekspertów i praktyków z branży, rekruterów i managerów oraz pracowników, którzy sami mają ten proces już za sobą i z powodzeniem realizują się w nowej roli. Z wielką radością oddajemy w Twoje ręce przewodnik, który jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się rynek pracy i stale rosnące zapotrzebowanie na nowych pracowników w IT.

Ten ebook powstał właśnie dla Ciebie!

Od lat realizujemy projekt #MamoPracujwIT, gdzie wspólnie tworzymy wspaniałą społeczność, która pokazuje, że zmiana jest możliwa i warto wkładać wysiłek w realizację swoich marzeń! Byłyśmy świadkami wielu sukcesów kobiet, które dzięki motywacji, wytrwałej pracy i odwadze w działaniu – weszły do branży IT, całkowicie zmieniając swoją ścieżkę kariery. Wiemy, jak wiele kobiet, zastanawia się nad zmianą zawodu, poszukując wsparcia, mierząc się z obawami i brakiem pewności. Nasz ebook to pozycja obowiązkowa, dla wszystkich tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę, świadomie zaplanować proces zmiany i osiągnąć wymarzony cel.

Dołącz do naszej społeczności #MamoPracujwIT

Co znajdziesz w środku?

Przewodnik podzieliliśmy na cztery części tematyczne, które w jasny sposób prezentują najważniejsze zagadnienia związane z procesem przebranżowienia od początku do końca. Ważnym elementem jest rozdział prezentujący historie osób, które zmieniły branżę i pracują na różnych stanowiskach IT. Dzięki tej lekturze, dowiesz się jaką drogę należy przejść, aby pracować na danym stanowisku i jak w praktyce wygląda ta praca.

Czego jeszcze dowiesz się sięgając po nasz przewodnik?

  • dlaczego warto zdecydować się na zmiany,
  • od czego zacząć planowanie i realizację przebranżowienia,
  • jak przygotować siebie i swoją rodzinę, aby efektywnie przejść przez cały proces,
  • jak działać skutecznie i uczyć się efektywnie,
  • jakie są zawody IT i drogę jaką trzeba przejść aby pracować na konkretnym stanowisku,
  • jak znaleźć pracę po przebranżowieniu,

oraz wiele innych zagadnień, które razem stanowią pełny i wyczerpujący zbiór niezbędnych informacji, a Tobie pomogą zaplanować przebranżowienie od A do Z!

Chcę pobrać ebook i ruszyć z miejsca!

Poznaj wszystkich współautorów ebooka (kolejność alfabetyczna):

Julia Bojanowska, Monika Czaplińska, Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, Agata Domerecka, Marta Iwanowska-Polkowska, Arletta Jasonek, Piotr Knapik, Martyna Kosiorek, Anna Łabno-Kucharska, Anna Łagodzińska, Anna Macnar, Agnieszka Małek, Kaja Nędzyńska, Agata Opała, Natalia Pyka, Joanna Rusin, Katarzyna Sabura-Mielnik, Róża Spiliszewska, Arleta Tomczyszyn, Marta Urbańska, Aleksandra Więdłocha

Redakcja:

Opracowanie redakcyjne: Julia Bojanowska, Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, Anna Łabno-Kucharska, Anna Macnar
Skład i projekt okładki: HRM Institute
ISBN: 978-83-954444-2-5

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z lektury!

Partnerzy ebooka:

Nokia

Nokia w Polsce to jeden z ważniejszych ośrodków firmy na świecie, o czym świadczy liczba i ranga prowadzonych tu projektów. Jesteśmy obecni w czterech miastach: we Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy oraz Warszawie, gdzie zatrudniamy ponad 6 tysięcy osób i działamy głównie w obszarach badawczo-rozwojowych.

www.nokiawroclaw.pl
www.nokiakrakow.pl
www.nokiabydgoszcz.pl
www.facebook.com/G4GNokia

Fundacja Mamo Pracuj

Wspieramy kobiety poszukujące swojej drogi zawodowej. Publikujemy teksty dotyczące rozwoju osobistego i zawodowego, wspieramy przedsiębiorczość kobiet, szczególnie mam, i pomagamy im rozwijać skrzydła. Realizujemy wiele projektów i programów, które pomagają mamom wrócić na rynek pracy, znaleźć nowy zawód i dobrą pracę. Od ponad 4 lat prowadzimy program #MamoPracujwIT, który jest najlepszą okazją do poznania siły networkingu w branży IT.

Aby być na bieżąco, zapisz się do grupy na Facebook’u #MamoPracujwIT!

Więcej informacji o programie i naszych wydarzeniach znajdziesz na stronie: www.mamopracuj.pl/mamo-pracuj-w-it/.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa mama i żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka podróży i pysznego jedzenia.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie