Czego szukasz

Teraz One – Matki z Łodzi!

Za nami pasjonujący udział w festiwalu Teraz One w Łodzi i spotkanie z aktywnymi mamami. Dziękujemy Agacie Młynarskiej i organizatorom za zaproszenie do udziału w Festiwalu i wszystkim dziewczynom biorącym udział w warsztatach „Mamo pracuj, jeśli chcesz!”

Matki z Łodzi - Festiwal Teraz One

Na forum publicznym

Festiwal Teraz One odbywał się w Łodzi w dniach 22-24 czerwca br. Trzeci dzień, poświęcony był macierzyństwu. Na panelu otwartym, o tym jak być dobrą matką, z Agatą Młynarską rozmawiały: Monika Rościszewska-Woźniak z Fundacji Rozwoju Dzieci im. A. Kamieńskiego, Mira Jankowska z Mistrzowskiej Akademii Miłości, pedagog, superniania Dorota Zawadzka i aktorka Katarzyna Cichopek.

Serwis Mamo Pracuj miał tam swoje 5 minut i, przed zgromadzoną licznie publicznością, opowiadałyśmy o inspiracji i pozytywnej energii, którą staramy się Wam codziennie przekazywać.

Przeczytaj też: Jak się przygotować na powrót do pracy?

Warsztaty

Po panelu otwartym był czas na warsztaty – Mamo pracuj, jeśli chcesz! Wspólnie z grupą 14 mam biorących udział w warsztacie rozmawiałyśmy o tym, dlaczego mama jest świetnym pracownikiem. Stworzyłyśmy aż 21 argumentów za tym, dlaczego warto zatrudnić mamę! Ponadto był czas na planowanie kariery i szukanie zawodowej drogi marzeń oraz szukanie pomysłów na pracę, umożliwiającą godzenie życia rodzinnego i zawodowego.

Dziękujemy, że obdarzyłyście nas zaufaniem i podzieliłyście się swoimi pomysłami na pracę. Nie brakowało też obaw, czy biznes wypali i jak się do tego zabrać. Wierzymy, że będziecie realizować swoje plany i spełniać marzenia! Chętnie opiszemy Was wszystkie (każdą z osobna) w naszych następnych artykułach z działu „historie sukcesu”.

Cieszymy się z Waszej aktywności i chęci zrobienia czegoś razem, wspólnie dla Was, mam z Łodzi… Mamy nadzieję, że jednym z efektów naszych warsztatów będzie powstanie Łódzkiego Klubu Przedsiębiorczych Mam. Trzymamy kciuki! Napiszcie do nas, jak klub powstanie!

Dziękujemy za Wasz aktywny udział w warsztatach, który był dla nas bardzo inspirujący! I za wysoką ocenę przygotowanego przez nas programu. Wspaniale, że spełnił on wasze oczekiwania!

Więcej o trzecim dniu Festiwalu Teraz One możecie przeczytać na stronie organizatora.

Przeczytaj też: Kryzys macierzyństwa – czy mama powinna pracować?

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie