Czego szukasz

Szukam pracy swoich marzeń. Książka Justyny Pytko pomoże Ci ją znaleźć!

Szukanie pracy swoich marzeń, to proces, w którym często jesteśmy zdane same na siebie. Tym razem nie będziesz sama. Książka Justyny Pytko „Szukam pracy. Znajdź pracę, o jakiej marzysz!” daje ogromne zaplecze i przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces poszukiwania pracy i przygotowania się do niego. Przeczytaj, co zyskasz dzięki tej książce!

szukam pracy swoich marzeń

Szukam pracy swoich marzeń

Może Cię zaskoczę, ale nie czytałam jeszcze książki Justyny Pytko „Szukam pracy. Znajdź pracę, o której marzysz!”, byłam natomiast na wczorajszej konferencji, którą, z okazji premiery tej książki, zorganizowała na swoim profilu na Facebooku i YouTube, Kamila Rowińska.

To było bardzo wartościowe spotkanie. Słuchałam tego co mówi Justyna, o planowaniu kariery, o tym dlaczego to takie ważne i z każdą minutą nabierałam coraz większego przekonania, że książka Justyny „Szukam pracy” powinna znaleźć się w każdym domu i nie jest tylko dla osób aktualnie poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Chcę kupić książkę Justyny!

Znajdź pracę, o jakiej marzysz

W tej książce nie znajdziesz gotowej recepty i odpowiedzi na pytania, które rodzą się w Twojej głowie podczas budowania swojej kariery zawodowej, czy szukania pracy swoich marzeń. Dostaniesz natomiast cały pakiet narzędzi, schematów, wskazówek i podpowiedzi, które sprawią, że odpowiedź na nurtujące Cię pytania znajdziesz w sobie.

Myślisz może, że ta książka nie jest dla Ciebie, bo aktualnie nie szukasz pracy, albo masz taką, z której jesteś w miarę zadowolona? A może boisz się zmiany, choć miejsce, w którym pracujesz samo się o tę zmianę prosi? Lub wzdragasz się na słowo kariera, bo nie potrzebujesz nic więcej poza satysfakcjonującym wynagrodzeniem za obowiązki, które codziennie wykonujesz.


Przeczytaj także: Szukasz pracy? Sprawdź, jak zmienił się rynek zatrudnienia w okresie pandemii

Ona jest dla Ciebie, bo oprócz narzędzi ułatwiających proces przygotowania się do szukania pracy, rozpoznania swoich kompetencji, przekonań, które hamują Twój zawodowy rozwój, zabierze Cię w podróż w głąb siebie. Zawarte w niej „niewygodne pytania”, zadania i ćwiczenia skłaniają do refleksji, nie tylko nad swoją karierą zawodową, ale również nad poczuciem własnej wartości i pewności siebie. Odpowiesz sobie na pytania, co Cię pasjonuje, jakie są Twoje mocne strony, jakie masz zasoby oraz marzenia i cele.

To książka dla osób prowadzących własny biznes, pracujących na etacie i takich, które tej pracy wcale nie szukają, ale cenne są dla nich wszelkie podpowiedzi jak czerpać z niej satysfakcję, nie tracąc z oczu życia rodzinnego, prywatnego.

Co zyskasz sięgając po książkę „Szukam pracy„?

  • narzędzia, z których możesz skorzystać na etapie poszukiwania lukratywnej pracy
  • nauczysz się wyznaczać swój zawodowy cel
  • świadomość swoich kompetencji
  • dowiesz się jakie masz oczekiwania wobec pracy marzeń
  • poznasz też swoje przekonania hamujące Cię przed znalezieniem lukratywnej pracy i dowiesz się, jak je zmienić na wspierające
  • nauczysz się tworzyć CV w odpowiedzi na konkretną ofertę pracy tak, aby w rękach rekrutera zmieniło się w zaproszenie na rozmowę o pracę
  • dowiesz się, jak dzięki marce osobistej możesz zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacyjnym i rozwoju własnej działalności

Przeczytaj także: Szukasz pracy? Tej wiedzy będziesz potrzebować!

Zdjęcia: własność Justyna Pytko

Fundacja Mamo Pracuj objęła książkę swoim patronatem.Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie