Czego szukasz

Świąteczna edycja #MamyKupująUMam. Wesprzyj małe biznesy i rób zakupy u Mam!

Mikołaj już za dwa tygodnie, Święta za miesiąc, a my już teraz, z tej okazji mamy dla Ciebie prezent. Zostaw swój link pod postem na FB, pokaż nam swój biznes i pochwal się tym co robisz! Niech inne Mamy poznają Twoją markę i zrobią świąteczne zakupy właśnie u Ciebie! Pokaż swój biznes innym Mamom!

Pokaż swój biznes innym Mamom

W trudnych czasach musimy sobie pomagać, bo tylko w ten sposób mogą przetrwać małe firmy. Wiemy, że wzajemne wsparcie zawsze działa, dlatego pozostawiamy Wam dzisiaj przestrzeń naszego fanpage na Facebooku na prezentowanie swoich biznesów. Zanim więc zdecydujesz się na kupowanie prezentów u modowych potentatów i dołożysz się do wakacji w ciepłych krajach, zajrzyj na strony Mamowych biznesów. Może robiąc u nich zakupy, wesprzesz malutki biznes i domowy, nadszarpnięty przez pandemię budżet.

Jak mogę pokazać swój biznes?

Pod naszym postem na FB możesz zostawić link do swojej strony, fanpage czy konta na Instagramie i pochwalić się tym co robicie. Pokaż swój biznes innym Mamom. To idealny moment, bo zbliża się czas, gdy chcemy najbliższym ofiarować prezenty. A piękny podarunek, który jeszcze pomoże drugiej osobie, to najlepsze co możemy zrobić.

Tak wyglądała wiosenna edycja naszej akcji!

#MamyKupująUMam

Wykorzystaj przestrzeń naszego fanpage, pochwal się swoim biznesem i sama również zajrzyj na strony marek, które pojawią się komentarzach pod postem. Możesz polubić czyjś profil, zostawić komentarz lub kupić produkt. A może polecisz czyjąś markę koleżance. Każda pomoc się przyda! Niech dobro idzie w świat i wraca do Ciebie! Niech #MamyKupująUMam!

Przeczytaj także: 16 podpowiedzi, co możesz zrobić dla swojego biznesu bez wychodzenia z domu?

Jeśli Ty nie prowadzisz swojego biznesu, ale w Twoim otoczeniu ktoś potrzebuje takiego wsparcia, koniecznie daj mu znać.

Zdjęcie: 123 rf

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie