Czego szukasz

Sprawdź, do czego jesteś zdolna! Kampania Woman Update

Na początek garść statystyk – zaledwie 19% kobiet jest zadowolonych ze swojej sytuacji zawodowej, 29% boi się zmiany pracy, a 23% wskazuje brak wiary w siebie, jako główną przeszkodę do poprawy swojej sytuacji zawodowej. Dla tych z Was, które mają w sobie odwagę do zmian, powstała kampania Woman Update, która udowadnia, że w każdej z nas drzemie talent, który możemy wykorzystać na stanowiskach w branży IT!

woman update

Sprawdź, do czego jesteś zdolna! Woman Update

Celem tegorocznej edycji Woman Update jest pokazanie kobietom, że IT to nie tylko programowanie. W branży IT można też pracować przy zadaniach związanych z projektowaniem stron internetowych i aplikacji, analizą danych czy zarządzaniem zespołem. Każda z nas posiada różnorodne zdolności, które skutecznie może wykorzystywać na konkretnych stanowiskach w branży IT.

Jeśli:

  • chcesz się przebranżowić i zdobyć kompetencje przyszłości,
  • chcesz zmienić kurs swojego zawodowego życia i rozpocząć karierę w perspektywicznej branży IT,
  • dotychczas byłaś wykluczona cyfrowo lub straciłaś zatrudnienie i chcesz otworzyć się na świat IT,

koniecznie powinnaś wziąć udział w kampanii!

Zaloguj się do IT

Kampania Woman Update opiera się na czterech inspirujących historiach kobiet, które będąc na różnych etapach kariery i życia oraz posiadając różnorodne typy osobowości i talenty, odważyły się zmienić swoje dotychczasowe życie zawodowe i dzisiaj spełniają się na różnych stanowiskach w IT. To właśnie one będą bohaterkami serii webinarów, w trakcie których opowiedzą o swojej drodze do odkrycia talentu, przebranżowieniu i początkach w IT.

Jeśli, póki co, brzmi to enigmatycznie i nie jesteś świadoma, jakie naturalne predyspozycje i kompetencje mogłabyś wykorzystać w branży IT, to nic! Właśnie dlatego powstał test kompetencji IT Talent Profile, pomagający określić zawód, do którego pasujesz najbardziej.

Zachęcamy również do udziału w webinarach oraz odwiedzenia strony internetowej kampanii, gdzie poznasz więcej szczegółów.

Fundacja Mamo Pracuj objęła kampanię swoim patronatem. Inicjatorem kampanii jest szkoła programowania i kompetencji cyfrowych online Future Collars, a partnerami Amazon, Pfizer, PFR TFI, NESsT i Orange.

Grafika: Future Collars

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie