Czego szukasz

Rusza piąta edycja programu Mother Empower. Zgłoś się już dziś!

Jesteś mamą? Chcesz wrócić do pracy po przerwie? Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu CV i przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej? A może Twoim celem jest wzmocnienie kompetencji zawodowych? Koniecznie zgłoś się programu #MotherEmpower, który realizujemy wspólnie z firmą Bosch. Ruszyła rekrutacja do piątej edycji!

Rusza piąta edycja programu Mother Empower. Zgłoś się już dziś!

Wiemy, że Mother Empower to program, podczas którego dzieje się dużo dobrego. Wsparcie mentorek i mentorów daje mentee motywację i energię do działania. Pozwala realizować cele zawodowe. Po prostu wiemy, że podczas programu dzieje się magia!

Przeczytaj podsumowanie czwartej edycji programu Mother Empower

Kilka słów o programie

Mother Empower to bezpłatny program mentoringowy. Został on stworzony z myślą o mamach z całej Polski, które chcą wrócić do pracy po przerwie związanej z wychowywaniem dzieci. Niezmiennie, od pięciu lat, program realizujemy we współpracy z firmą Robert Bosch Polska. Z edycji na edycję udoskonalamy nasze działania, aby uczestniczki dostawały odpowiednie wsparcie.

Obejrzyj film podsumowujący poprzednie edycje programu Mother Empower:

Co w programie?

Zapewniamy spotkania on-line z mentorką lub mentorem w formule 1:1, nie wykluczamy możliwości spotkań stacjonarnych. Mamy też w planach warsztaty (także on-line) np. z zakresu dotyczącego przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim, komunikacji bez przemocy, narzędzi do planowania, efektywnej organizacji czasu, wyznaczania celów.
Mentee będą mogły otrzymać stypendium na dofinansowanie wybranego kursu podnoszącego kwalifikacje.

Jak się zgłosić?

  • Wejdź na stronę programu i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji oraz z regulaminem.
  • Wypełnij formularz, wskazując 3 Mentorki lub Mentorów, z którymi najbardziej chciałabyś pracować (nie gwarantujemy, że to się uda, ale jest dla nas ważną wskazówką).
  • Czekaj na dalsze informacje od nas – pamiętaj, że wyłącznie część kandydatek zostanie zaproszona na rozmowy.

Aplikacja jest rozbudowana – chcemy Cię bliżej poznać! Dlatego też zachęcamy do przygotowania się do wypełnienia formularza. Opowiedz nam o sobie, swoich potrzebach i motywacji.

Ostateczną decyzję o przyjęciu do programu podejmujemy w gronie zespołu projektowego. Zadbamy o odpowiednie dopasowanie par mentorskich.

Co możesz zyskać?

Przede wszystkim wiedzę i wsparcie. Będziesz mogła sprawniej wyznaczyć cel rozwojowy, przygotować dokumenty aplikacyjne, poznać narzędzia pomocne przy szukaniu pracy lub też wzmocnisz kompetencje zawodowe.
To wsparcie, które mamy przygotowane dla uczestniczek daje moc do działania. Relacja z mentorką lub mentorem, ale też inne uczestniczki są źródłem wsparcia. Mamy to przetestowane i sprawdzone! Absolwentki poprzednich edycji przeszły prawdziwą przemianę. Oceniają swoje szanse na rynku pracy zdecydowanie lepiej niż przed przystąpieniem do programu.

Zastanawiasz się czy program jest dla Ciebie? Zobacz co mówią o Mother Empower mentee z poprzednich edycji:

„Kobiety, Mamy, dajcie sobie szansę!!! Ta przygoda zmieni Wasze życie! Moje zmieniła, do dzisiaj towarzyszą mi łzy wzruszenia jak wspominam ten czas. Życie warto brać zachłannie garściami i walczyć o siebie każdego dnia”. Magdalena

„Marzenia się spełniają, trzeba tylko zacząć działać. Społeczność Mother Empower to taki koc, który otuli Cię, kiedy trzeba a innym razem doda Ci skrzydeł”. Joanna

Zgłoś się już dziś!

Zapoznaj się z Regulaminem!

Zapraszamy i trzymamy kciuki za wszystkie aplikacje!

Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy Bosch w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom! Znajdziesz tam też oferty pracy.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie