Czego szukasz

Zapraszamy do przedszkola online z Early Stage!

Szukasz mądrych, zabawnych zajęć on-line dla małych przedszkolaków? Ważne jest dla Ciebie, aby to były zajęcia rozwijające, ale też prowadzone przez ludzi, którzy uwielbiają pracować z dziećmi? A jeśli do ekipy dołącza Aga Zaryan? Zobaczcie co przygotowała dla naszych najmłodszych szkoła języka angielskiego Early Stage. Domowe przedszkole oczywiście on-line! Codziennie dwie godziny genialnej zabawy i radości dla przedszkolaków – już od 6 kwietnia!

Przedszkole online z Early Stage

Jeszcze dwa tygodnie temu próbowaliśmy ogarnąć nową rzeczywistość w świecie #zostańwdomu. Wszyscy razem, w jednym miejscu, ale każdy członek rodziny z innymi potrzebami.

Jak w takiej sytuacji zapewnić fajną zabawę młodszym dzieciom, które tęsknią za zabawą z rówieśnikami? I jak wygospodarować czas na pracę?

Zapisać dzieci do przedszkola on-line!

przygotowanego przez najlepszych!

Wspólnie z zaprzyjaźnioną z nami szkołą Early Stage – angielski dla dzieci i młodzieży, zapraszamy do kolorowego, domowego przedszkola online!

W domowym przedszkolu online wypełnimy czas dzieci różnorodnymi ciekawymi treściami, które będą dla nich porywające, śmieszne, edukacyjne, otwierające na świat, rozwijające różne kompetencje i umiejętności.

Będziemy się spotykać codziennie w świecie Huggy’ego (bohatera książeczek Bear Band) i razem śpiewać, bawić się, odbywać wycieczki do lasu, do innych rodzin, do szkoły muzycznej, na zajęcia plastyczne.

Zadbamy o ćwiczenia ruchowe i relaksujące. Chcemy, żeby dzieci poczuły się jak w prawdziwym przedszkolu. Bardzo nam zależy na magicznej atmosferze – dlatego specjalnie dla maluchów nasz Bear Band – Huggy i Polly – wystąpią w nowej, ożywionej postaci.

Zajęcia w przedszkolu po angielsku i po polsku

Wszystkie aktywności będziemy prowadzić po angielsku, ale będzie z nami Auntie Aga, która będzie z dziećmi w kontakcie również w języku polskim. Wszystkie piosenki, które pojawią się w programie przedszkolnym będą dostępne w aplikacji mobilnej.

Przedszkole online Early Stage od kiedy?

Zajęcia ruszają w poniedziałek 6 kwietnia 2020. Od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00 rano emitowany będzie nowy odcinek przygód Huggy’ego i jego przyjaciół.

Dla wygody rodziców i dzieci, zajęcia będą dostępne do obejrzenia do końca danego tygodnia (do niedzieli wieczorem), zatem można je będzie dzieciom pokazać o dowolnej porze, obejrzeć ponownie, zrobić przerwę na drzemkę, czy inne zajęcia.

Program będzie zawierał następujące elementy:

• język angielski

• muzyka (autorskie piosenki)

• ruch (taniec i gimnastyka)

• rytmika

• mindfulness (muzykoterapia, joga dla dzieci etc.)

• plastyka

• wycieczka (odwiedzamy rodzinę z dziećmi w domu i podglądamy, jak się bawią, idziemy do lasu, etc.)

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Przedszkole online Early Stage – kto za tym stoi?

Aga Zaryan – jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek jazzowych, wychowana w Anglii, związana ze szkołą od początku jej istnienia, doświadczona nauczycielka

Sean Palmer – Brytyjczyk, wokalista i aktor, od 15 lat współpracuje z Early Stage

Michał Tokaj – kompozytor jazzowy, pianista, dwukrotny laureat nagrody FRYDERYKA, od lat tworzy muzykę do kursów Early Stage

Agnieszka Gajewska – dyrektorka metodyczna Early Stage Przedszkolaki, doświadczona nauczycielka, ma wrodzony talent aktorski

Joanna Zarańska – autorka materiałów wykorzystywanych w programie, współwłaścicielka szkoły, autorka wielu programów nauczania (w tym dla polskich i brytyjskich wydawnictw)

Tonia Bochińska – producentka programu, współwłaścicielka szkoły, doświadczona nauczycielka, metodyczka i CEO firmy.

Brzmi super?

Sprawdź ofertę przedszkola Early Stage i zapisz swoje dziecko już dzisiaj!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie