Czego szukasz

Produkuję kremy do twarzy i całego ciała – Mamy kupują u Mam

Od kilku lat zajmuję się produkcją naturalnych kosmetyków wysokiej jakości. Zaczęłam od kręcenia kremów dla siebie, dla mamy, dla przyjaciółek, a potem poszłam dalej i wprowadziłam swój pierwszy kosmetyk na rynek! Był to firmy Krem Mandarynkowy – opowiada Kasia Leśniewska-Dragoj – kolejna bohaterka naszej akcji #MamyKupująUMam.

Kasia Leśniewska-Dragoj w swojej kuchni robi kosmetyki

Kasia Leśniewska – Dragoj zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym zajmuje się Kasia, jaką prowadzi działalności i jak sobie teraz radzi!

Jakiś czas temu zaczęłam zwracać większą uwagę na sposób odżywania i wierzę, że jesteśmy tym co jemy. Od tego się zaczęło. Ale z czasem przyszedł czas na naturalną pielęgnację. I tak okazało się, że można myć twarz płatkami owsianymi, a krem samemu ukręcić w domu! Jakież było moje zdziwienie, że to się da zrobić! Nie pozostawało nic innego jak tylko spróbować.

Przeczytaj także: 16 podpowiedzi, co możesz zrobić dla swojego biznesu bez wychodzenia z domu

Wszystko stworzyłam sama od zera

Pierwsze próby oczywiście kończyły się mało spektakularnymi efektami, ale z czasem zaczęło z tego wychodzić coś co przypominało krem. I tak pierwszymi testerkami moich kremów były mama, babcia i koleżanki. Z czasem testowałam nowe receptury a grono wiernych użytkowników rosło.

Dlatego postanowiłam przekuć to w swoją firmę. Pierwsze lata nie były łatwe, ale teraz powoli zaczynam być rozpoznawalna na rynku i przynosi to pewne nieśmiałe efekty. Jestem z tego bardzo dumna, bo wszystko stworzyłam od zera sama.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Moje kosmetyki przeszły szereg badań i są absolutnie bezpieczne w użytkowaniu. Ba, naprawdę działają! 🙂
Kasia Mandarynka to marka, która doczekała się już sporego grona zadowolonych i powracających klientek. Produkuję kremy do twarzy i całego ciała. Mój najnowszy produkt to pielęgnacyjny olejek do ciała 3w1 o bardzo szerokim zastosowaniu: serum do twarzy, do demakijażu, po kąpieli na całą ciało. Jest ekstra!

Potrzebuję Waszego wsparcia!

W dobie kwarantanny zostałam bez niani i z maluchem na kolanie/w chuście/w wózku. Postarałam się aby mój biznes przetrwał. Początek był trudny, potem to już kwestia organizacji. Bez pomocy męża na pewno by się nie udało. Mam nadzieję, że koronawirusowy kryzys nie dotknie mojej działalności wyjątkowo mocno. Do tego potrzebuję Waszego wsparcia! Zamiast kupić krem w drogerii – zapraszam po naturalne kosmetyki od Kasi Mandarynki. 🙂

Jak usłyszałam o inicjatywnie #MamyKupująUMam to pomyślałam, że nikt nie jest w stanie tak zrozumieć młodej mamy prowadzącej własny biznes jak druga mama w tej samej sytuacji! 🙂 Genialnie, że nas tu łączycie! <3

Z kodem: mamopracuj otrzymacie 10% rabatu na zakupy. Kod będzie ważny od 3.05 do końca maja.

Przeczytaj także: Mamy kupują u Mam – wspieramy Wasze biznesy. Dołącz do akcji!

Zdjęcia: archiwum prywatne Kasi

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie