Czego szukasz

Prezenty dla nastolatka – co kupić?

Urodziny to jedna z tych okazji, na które najbardziej czeka Twoje dziecko. Niejeden rodzic stoi przed wielkim wyzwaniem, nie widząc jaki prezent kupić. Szczególnie dorastający chłopcy mogą mieć wysokie wymagani, co do podarunków. Najbardziej cieszą ich nowoczesne technologie, którymi mogą się pochwalić przed kolegami. Nie wiesz co dać swojemu dziecku? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, co kupić młodemu mężczyźnie.

kobieta trzyma w dłoniach prezent

Obecnie dużą popularnością wśród młodzieży cieszą się wszelkiego rodzaju nowoczesne urządzenia elektroniczne. Jednak bywają one bardzo drogie i nie każdy rodzic może sobie pozwolić na taki zakup. Jeśli nie masz wystarczającego budżetu na takie prezenty, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą, w której znajdziesz ciekawe podarunki w zakresie od 20 do ponad 100 złotych.

Najlepsze prezenty do 20 złotych

Zakup prezentu, na który nie możesz przeznaczyć dużego budżety jest trudny, ale możliwy. Jeśli Twój syn jest fanem piłki nożnej, możesz mu kupić plakat lub obraz z wizerunkiem ulubionej drużyny, który zawiesi w swoim pokoju.

Równie dobrym pomysłem na prezent jest kubek z imieniem Twojego dziecka lub z jego zdjęciem. Także w tej kwocie możesz kupić pendrive’a, który z pewnością mu się przyda. Równie praktycznie sprawdzi się notes lub kalendarz, w którym Twój syn może zapisywać terminy sprawdzianów w szkole.

Podarunki powyżej 50 złotych

W tej kwocie możesz pozwolić sobie na więcej i kupić prezent, który nie zawiedzie nastolatka. Między innymi możesz zainwestować w koszulkę z wizerunkiem ulubionej kapeli muzycznej lub drużyny sportowej.

Jeśli Twój syn jeździ rowerem, to z pewnością przyda mu się kilka praktycznych gadżetów, takich jak bidon do picia czy kask.

Natomiast gdy nastolatek w wolnych chwilach dużo czyta, koniecznie sprawdź jaką tematyką się interesuje i kup mu książkę. Dla chłopca, który na okrągło słucha jednego wykonawcy muzycznego, idealnym prezentem będzie płyta.

Gdy chcesz przeznaczyć na prezent ponad 100 złotych

Jeśli dysponujesz większym budżetem, możesz już kupić sprzęt elektroniczny, który z pewnością ucieszy Twojego syna. Młodzi mężczyźni uwielbiają spędzać czas grając na konsoli, dlatego doskonałym i z pewnością trafionym prezentem, jaki możesz kupić będzie XboX. Równie dobrym podarunkiem jest tablet lub nowy telefon komórkowy.

Jeśli Twój syn lubi biegać i jednocześnie słuchać muzyki, to na pewno ucieszy się gdy dostanie słuchawki bezprzewodowe lub odtwarzacz MP3.

Jeśli pomimo powyższych propozycji nadal nie masz pomysłu na prezent i nie wiesz czym interesuje się Twój dorastający syn, możesz podarować mu bon podarunkowy do sklepu z odzieżą lub elektroniką. Dzięki temu nastolatek sam będzie mógł kupić sobie to, czego aktualnie potrzebuje.

Materiał powstał we współpracy  z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

<

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie