Czego szukasz

Parsley Pie – Franczyza dla Mamy

Parsley Pie jest firmą z długą tradycją i wieloma sukcesami, której celem jest tworzenie przestrzeni dla dzieci, by mogły rozwijać niczym nieskrępowaną kreatywność.

 • Franczyzadlamamy.pl - 08/03/2015

Opis przedsięwzięcia

Parsley Pie Art Club – zapewnia zajęcia dla klientów prywatnych i instytucjonalnych: zajęcia artystyczne, warsztaty i przyjęcia dla dzieci w każdym wieku i z różnymi możliwościami. W Parsley Pie nic nie jest dobre lub złe. Dzieci są zachęcane do wyrażania siebie, bycia sobą, do korzystania z własnej wyobraźni i podejmowania własnej inicjatywy. Kochamy bałagan, farby i inne substancje.

Dlaczego warto wybrać Parsley Pie

 • Nie pobieramy żadnego procentu od twoich przychodów
 • Bądź własnym szefem. Zbierasz takie plony jakie ziarno zasiejesz
 • Korzystasz z naszego ponad 13-letniego doświadczenia biznesowego
 • Możesz skorzystać z porad i wsparcia od założycielki firmy, która ma ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć plastycznych z dziećmi i w organizowaniu dla nich imprez okolicznościowych
 • Mamy dowody, że prowadzenie tego typu biznesu ma niesamowity potencjał zarobkowy
 • Prowadząc tylko 6 jednogodzinnych sesji tygodniowo, w czasie roku szkolnego, twoje potencjalne zarobki mogą przekroczyć 20 tysięcy funtów. Oprócz tego można liczyć na dalsze dochody z warsztatów w okresie wakacji, organizacji dodatkowych imprez i warsztatów
 • Wiele dzieci, które zaczęły chodzić na zajęcia w Persley Pie, uczęszczały na nie przez kolejnych parę lat. Niektóre dzieci uczęszczały na zajęcia przez 10 lat
 • Elastyczne godziny pracy dopasowane do potrzeb twoich i twojej rodziny
 • Wspaniała grupa docelowa dla twojego biznesu
 • Sama wybierasz z jakimi grupami wiekowymi chcesz pracować. Koncepcja Persley Pie jest stworzona dla dzieci w każdym wieku i z każdymi możliwościami. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć dla dorosłych
 • Masz poczucie bezpieczeństwa dzięki sieci naszych ekspertów, a zarazem wolność w prowadzeniu zajęć tak jak ty chcesz. Wykorzystywane są twoje najsilniejsze kompetencje i kreatywość
 • Nie potrzebujesz mieć wykształcenia biznesowego.

Dla kogo?

Dla kreatywnych ludzi którzy chcą prowadzić własny biznes. Jeżeli wierzysz w naszą markę, jesteś pasjonatem naszych wartości to jest to miejsce dla Ciebie. Osoba zakładająca franczyzę powinna być: zmotywowana, zdyscyplinowana, pasjonująca się sztuką ,kochającą dzieci i bałagan. Dla osób, które wierzą w siłę wolności ekspresji, podkreślanie indywidualności oraz doceniają korzyści  jaką niesie sztuka uczenia się i rozwoju. Licencja gwarantuje dostęp do marki i logo Persley Pie. Dodatkowo franczyza otrzymuje własną stronę internetową, stronę na Facebooku i profil na Twitterze. Pakiet startowy oferuje wszystko co potrzebne do uruchomienia biznesu, jego prowadzenia i dalszego rozwoju. Franczyzobiorca otrzymuje: materiały metodyczne dostosowane do specyfiki tej konkretnej firmy, plakaty, naklejki i firmowe plakietki, podręcznik na temat prowadzenia firmy oraz płytę CD z wszystkimi potrzebnymi formularzami i dokumentami biznesowymi. Pakiet obejmuje również szkolenie, wsparcie oraz wyłącznośc terytorialną, na jakiej tylko twoja franczyza Persley Pie będzie funkcjonować. To oznacza brak konkurencji w twoim regionie.

Finanse

Pakiet licencyjny-startowy, płatny jednorazowo, wynosi 3595 funtów. Opłata licencyjna miesięczna 125 funtów.

Szkolenie

Wsparcie obejmuje narzędzia, podręczniki , doradztwo biznesowe, szkolenia które zapewnią sukces każdej franczyzie.

Dobre praktyki

Jenny Bent- założycielka i główna prowadząca Parsley Pie – jestem kobietą sukcesu, a zarazem mamą, która jest w domu dla swojego syna. Mam idealny balans pomiędzy pracą i rodziną. Pracuję w niepełnym wymiarze godzin, a zarabiam jakbym pracowała na pełnym etacie. Mam czas dla siebie, mojego syna, partnera i binesu. Jestem dumna ze swojego biznesu, który powstał z niczego.Nie mam wyższego wykształcenia, formalnej edukacji biznesowej. Jedyne doświadczenia jakie miałam to praca jako opiekunka do dzieci. Obecnie średnio 60-70 dzieci uczęszcza na nasze zajęcia każdego tygodnia.

Dowiedz się więcej

www.parsleypie.com

Tłumaczenie: Magda Zawodny-Barabanow – dziękujemy!

Tekst i zdjęcia pochodzą ze strony www firmy.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyzadlamamy.pl
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Podyskutuj

Mama robi kurs wirtualnej asystentki – czyli o tym, jak pracować nie wychodząc z domu

Albo wychodząc i pracując tam gdzie chcesz :) Cieszy mnie myśl, że mogę jechać w ukochany Beskid zabierając laptopa i robić to co lubię, a potem pójść z dziećmi w góry - Czy możliwa jest praca zdalna jeśli nie jesteś grafikiem, programistą ani blogerką? Oczywiście!
 • Ewa Wczelik - 12/08/2019
kobieta pracuje z domu na laptopie

Dylematy mamy i taty

Końcówka urlopu macierzyńskiego plus Przedszkolak na pokładzie. Pojawiają się pierwsze pytania i dylematy. Wracać do pracy? Zostawić Mrówkę z… tylko z kim? Niania? Żłobek?!

Żłobek odpada na starcie – nie jestem przekonana do tego typu opieki. Szukam “cioci” na etat. Robię research, trzeba sprawdzić jakie obecnie panują stawki. Szybka kalkulacja i niemały szok – braknie pensji! Nawet na waciki nie zostanie… Co teraz? Wieczorna rozmowa z mężem. Biała kartka: zaczynamy wypisywać plusy i minusy. Wreszcie jest decyzja! Mama idzie na wychowawczy.

Kamień z serca. Najgorszy jest brak decyzji, a tu jeden wieczór i już jest. Uff… Ale i tysiące myśli bombardują mi głowę. Czy aby na pewno finansowo damy radę? Czy pojedziemy na wakacje w przyszłym roku? Czy będę musiała przerwać treningi? A jeśli nam braknie na podstawowe rzeczy?

Może udałoby się znaleźć pracę, którą mogę wykonywać z domu? Taką, gdzie sama ustalę co będę robić i ile godzin na to poświęcę. Dzięki której nie będzie problemem zająć się chorym Przedszkolakiem gdy będzie taka potrzeba. Po naszym pierwszym sezonie przedszkolnym wiem, że tamtejsze prezenty to nie tylko laurki, ale i glut po kostki. Katar potrafi przerodzić się w istną walkę pod hasłem “oby tylko nie opadło na oskrzela” itd.

Kurs na szerokie wody – czyli jak znalazłam kurs wirtualnej asystentki

Pierwsza myśl: chyba nie ma takiej pracy, którą mogłabym wykonywać tylko zdalnie. Nie jestem grafikiem, programistą, blogerką itp. Zaczynam ponownie przeszukiwać internet i trafiam na informację: kurs wirtualnej asystentki na mamopracuj.pl. Czytam z wypiekami na twarzy. Nie muszę być programistą, ani grafikiem. Uff. Trochę rzeczy już potrafię. Rozmową z drugą połówką – wchodzimy w to. Idę na kurs – nie wychodząc! 🙂

Pierwsza lekcja z mentorką daje dużo nadziei. Dziewczyny współkursantki – fantastyczne. Jest moc! Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu wieczorami. Nawet kiedy moja Mrówka Z. się obudzi i w te pędy biegnę, by ją ululać, to nasze wirtualne spotkania są nagrywane i mogę do nich wrócić, kiedy tylko mam taką możliwość. Oprócz lekcji codziennie komunikujemy się na ​slacku​. Wymieniamy się wrażeniami, dzielimy naszymi pracami oczekując nie tylko konstruktywnej krytyki, ale i wsparcia czy pochwały. Czuję, że nabieram wiatru w żagle. Poznaję nowe rzeczy. Chłonę, ile tylko mój zmęczony i niewyspany mózg przyjmie 🙂 Idzie nowe!

Praca zdalna na końcu świata

Pisząc ten wpis jestem w “Chacie na końcu świata” w Beskidzie Niskim. Mrówka Z. drzemie w wózku, Przedszkolak ze swym najlepszym Tatą odkrywa dziką roślinność i robactwo wszelkiej maści, a ja? Ja siedzę w chacie na werandzie z kubkiem herbaty i laptopem na kolanach. Delektuję się zapachem lasu, trawy i kwiatów. Słucham jak świergolą ptaszki, odganiam upierdliwe muchy i podnosząc wzrok znad ekranu cieszę się widokiem gór. Spoglądam z ciekawością na krążącego po niebie myszołowa.

Można być realną mamą – zajmującą się dzieckiem i wirtualną asystentką, która rozwija się zawodowo.

Tak wyobrażam sobie moją przyszłą pracę: robię to co chcę i lubię, tam gdzie chcę – oczywiście jeśli tylko mam dostęp do internetu 🙂 Cieszy mnie myśl, że mogę jechać w ukochany Beskid zabierając laptopa i robić to, co lubię zawodowo, a potem pójść z dziećmi w góry. Cieszę się na myśl, że będę z Mrówką Z., że będę mogła lepiej zająć się Przedszkolakiem, jeśli zostanie w domu. Czuję po prostu wolność. Wcześniej drżałam na samą myśl, że jedno czy drugie dziecko choruje, a ja muszę powiedzieć szefowi, że znowu (!) mnie nie będzie przez dwa tygodnie… To już za mną, a kolejne wyzwania przede mną.

Ok, ale WA to nie cukiereczki, górki, ptaszki itd. To jest praca. Tak samo wartościowa jak etat, do której również trzeba się przygotowywać, doszkalać, pracować nad sobą i marką. Nawet więcej: jesteś sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. W którą stronę popłyniesz, taki cel osiągniesz. A zadbany okręt pomoże dobić do celu.

Chcesz poznać inne historie kobiet, które odmieniły swoje życie zawodowe? Przczytaj:

Powodzenia!

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Ewa Wczelik
Zawodowo wirtualna asystentka w twojaprawareka.pl. Swoją pracą pomaga przedsiębiorcom odzyskać ważny dla nich czas, aby mogli skupić się na swoim sukcesie. Prywatnie żona przewodnika beskidzkiego, mama dwojga małych odkrywców pragnąca pokazać im świat. Choć w biegu, łapie wolne chwile zaczytując się w literaturze z okresu II wojny światowej, smakuje w kuchni indyjskiej, a bywa że i coś "zaszyje" na maszynie do szycia. Najbardziej odpoczywa w Beskidzie Niskim.

Pomóż stanąć na własnych nogach – zdecyduj kto wygra 30 tysięcy na rozwój biznesu!

Kto wygra 30 tysięcy na rozwój swojego produktu i biznesu? Zdecyduj i zagłosuj. Konkurs Stań na własnych nogach, właśnie wszedł w 2 etap - głosowania na jeden z wybranych 50 zgłoszeń. Zobacz wybrane produkty i oddaj swój głos! Głosowanie trwa do 5 września, a każda klubowiczka Rossmann może oddać tylko 1 głos!
 • Joanna Gotfryd - 01/08/2019
sofa, nogi kobiety i laptop na kolanach - plakat zapowiadający akcję Rossmanna

Stań na własnych nogach – prawie 500 zgłoszeń!

Konkurs Stań na własnych nogach, to akcja, którą organizujemy wspólnie z firmą Rossmann. Od 15 czerwca do 20 lipca można było zgłosić do konkursu swój produkt, tworzony z pasją, który ma szanse stać się biznesem i dać niezależność finansową jego twórczyni.

Do konkursu zgłoszono prawie 500 prac konkursowych! Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Rossmann i Fundacji Mamo Pracuj miała bardzo trudne zadanie – wybranie 50 prac, które przejdą do 2 etapu konkursu.

Wśród zgłoszonych prac było dużo zabawek – lalek, szydełkowanych misiów oraz książeczek. Sporo zgłoszeń dotyczyło akcesoriów dla dzieci – kocyków, wielorazowych pieluszek, personalizowanych przedmiotów czy produktów idealnych na prezent, np. z okazji urodzenia dziecka.

Przedsiębiorcze i twórcze kobiety do konkursu zgłosiły także ręcznie robione kosmetyki – szampony, mydła i kremy – bez konserwantów, na bazie naturalnych składników.

Nie zabrakło także artykułów dla domu – ozdobnych bibelotów, naturalnych świec i dekoracyjnych przedmiotów.

Wśród zgłoszonych prac była też odzież i akcesoria modowe, a także akcesoria wpisujące się w trend zero waste – wielorazowe artykuły higieniczne i zamienniki jednorazowych foliówek na zakupy.

Zobacz jakie produkty znalazły się w 2 etapie konkursu! >>

Głosowanie na najlepszy produkt

Teraz klubowicze Rossmann mogą zagłosować na najlepszy – ich zdaniem – produkt.

Głosowanie potrwa od 1 sierpnia do 5 września. Każdy klubowicz Rossmann może zagłosować tylko jeden raz, dlatego warto starannie przejrzeć wybrane do 2 etapu prace.

Zwycięzców, którzy otrzymają nagrody – pierwszą – 30 tysięcy złotych, oraz drugą i trzecią – odpowiednio – 20 i 10 tysięcy – poznamy już 10 września.

Zagłosuj, pomóż stanąć na własnych nogach! >>>

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Joanna Gotfryd
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail