Czego szukasz

Otworzyłam kwiaciarnię w dniu ogłoszenia kwarantanny – Mamy kupują u Mam

„Otworzyłam drzwi pracowni florystycznej 13 marca 2020 r., w piękny słoneczny dzień. Po południu ogłaszają, że jest pandemia i kwarantanna… ” – opowiada Aleksandra Molenda, kolejna przedsiębiorcza mama, która zgłosiła się do naszej akcji #MamyKupująUMam. Przeczytaj, jak sobie radzi Aleksandra w czasie pandemii!

Aleksandra Molenda zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym zajmuje się Aleksandra, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Marzyłam o kwiaciarni

Jestem mamą kochanej 4 – latki. Po tym jak malutka przestała być malutką i zaczęła chodzić do przedszkola – zajęłam się realizacją swojego marzenia – otwarciem kwiaciarni.

Oczywiście, lata przed tym, szkoliłam się u najlepszych florystów i zbierałam doświadczenie w krakowskich kwiaciarniach… Marzenie było coraz bliżej.

Przeczytaj także: 16 podpowiedzi, co możesz zrobić dla swojego biznesu bez wychodzenia z domu

Otworzyłam kwiaciarnię w dniu ogłoszenia kwarantanny

Znalazłam lokal, wszystko zrobiłam tak jak chciałam i po dopięciu spraw na ostatni guzik – otworzyłam drzwi pracowni florystycznej Iris 13 marca 2020 r., w piękny słoneczny dzień. (Pewnie myślicie, dlaczego w szczęśliwą 13-stkę? Przestałam się bać tej liczby, kiedy 13 lipca urodziła się moja córeczka. 🙂 )… No i co? Po południu ogłaszają, że jest pandemia i kwarantanna…

Co ja wtedy czułam? No szok, i rozpacz… nie chciałam wierzyć, że tyle wysiłków i marzeń pójdzie teraz na marne… Jednak nie pozwoliłam rozpaczy sobą zawładnąć! I…

Do dziś pracownia jest czynna…

Dla niesamowitych ludzi, klientów przechodzących obok i tych internetowych. Dla tych, którzy kochają piękno kwiatów i lubią się otaczać roślinami! Specjalizacją mojej pracowni jest florystyka ślubna. Ale teraz trochę się przekształciłam w osiedlową kwiaciarnię, gdzie można pocieszyć oko wyborem świeżych kwiatów: ciętych, doniczkowych, rabatowych i znaleźć coś dla siebie, dla domu lub na prezent.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Dla klientów portalu na hasło MAMOPRACUJ -10% na usługi florystyczne (miedzy innymi na kompleksową florystykę ślubną), -5% na wszystko.

Przeczytaj także: Mamy kupują u Mam – wspieramy Wasze biznesy. Dołącz do akcji!

Zdjęcie: własność archiwum Aleksandry

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie