Czego szukasz

Odważ się mamo i działaj! Vol. 2, czyli jak możemy pomóc Ci znaleźć wymarzoną pracę

Pamiętasz kiedy ostatnio szukałaś pracy? Kilka lat temu, a może kilkanaście? A może straciłaś zatrudnienie całkiem niedawno? Czy może jesteś na urlopie wychowawczym i nie chcesz wracać do poprzedniej pracy? Chcesz wiedzieć jak efektywnie szukać zatrudnienia? Chcesz czuć się dobrze przygotowana do spotkania z rekruterem? Świetnie – ten projekt jest dla Ciebie! Zgłoś się!

Odważ się mamo i działaj! Vol. 2 -w jaki sposób?

Odważ się mamo i działaj! Vol.2

Do odważnych świat należy! – też to często słyszysz? A czy odwaga jest nam dana wraz z urodzeniem? No nie. Ale co ważne – można się w niej ćwiczyć. W odwadze do zmiany, do podążania za swoimi potrzebami, do zmiany pracy czy nawet całej ścieżki kariery.

A ile razy słyszałaś „działaj”, „zrób coś”, „szukaj pracy – to już czas”, ale do końca nie wiedziałaś jak do tych poszukiwań się przygotować? Dla nas ważne jest to, czy Ty sama czujesz, że to Twój czas! Że możesz i chcesz znaleźć dobrą pracę! Że to czas, aby zadbać o rozwój zawodowy.

Chcemy Ci w tym pomóc!

Zgłaszam się już dziś do nowego projektu „Odważ się mamo i działaj! Vol. 2”

Przygotowałyśmy dla Ciebie kompleksowy program, który przygotuje Cię do efektywnego szukania pracy! Co ważne, my wiemy, że on działa. Już blisko 100 kobiet skorzystało z dwóch edycji projektu „Odważ się mamo i wróć z nami do pracy!” oraz „Odważ się mamo i działaj!”

Praktycznie połowa z nich znalazła pracę do sześciu miesięcy po zakończeniu projektu. Pozostałe dziewczyny w dalszym ciągu inwestują w swój rozwój.

Wsłuchując się w opinie absolwentek wprowadziłyśmy kilka zmian, przystosowałyśmy działania do pracy online i…proszę! Zapraszamy do udziału w II edycji projektu „Odważ się mamo i działaj!”

Formularze zbieramy już od 16 sierpnia. Planujemy zakończyć ten etap 20 sierpnia, ale ze względu na liczbę zgłoszeń ten termin może ulec zmianie.

Projekt Odważ się mamo!, ale o co konkretnie chodzi?

„Odważ się mamo i działaj!” to kolejny już projekt wspierający mamy i umożliwiający im łatwiejszy powrót na rynek pracy. To też:

 • warsztaty online,
 • bezpłatny dostęp do Kursu online Mamo Pracuj,
 • indywidualne doradztwo,
 • możliwość uczestnictwa w mentoringu z doświadczonymi ekspertkami,
 • wsparcie innych mam!

Jednym zdaniem to duża pomoc w efektywnym szukaniu pracy.

Zobacz co działo się podczas pierwszej edycji projektu „Odważ się mamo i działaj!”

Doskonale wiemy, że powrót do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym nie jest łatwą decyzją. W szczególności, jeśli nie można wrócić „na stare śmieci”. Patrząc też na aktualną sytuację na rynku związaną z pandemią, wiemy, że nie wszystko może być oczywiste, a niektóre rozwiązania mogą wymagać dłuższego zastanowienia. Dlatego, chętnie Ci pomożemy!

Zatem, jeśli:

 • ostatnio szukałaś pracy kilka lat temu,
 • straciłaś zatrudnienie w wyniku pandemii,
 • wysyłasz CV, ale telefon uparcie milczy,
 • uczestniczysz w rekrutacjach, ale nie masz efektów,
 • chcesz wrócić do pracy, ale boisz się, że ucierpi na tym Twoje życie prywatne,
 • mieszkasz na terenie Polski i potrzebujesz zmiany!

Wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

Zastanawiasz się, co zyskasz dzięki udziale w projekcie?

Można by powiedzieć, że wiele. Ale co konkretnie?

 • wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do poruszania się na aktualnym rynku pracy,
 • wyznaczysz swój cel zawodowy,
 • stworzysz audyt mocnych stron,
 • zrobisz Test Talentów Gallupa 🙂 (Fundacja zapewnia nieodpłatne uczestnictwo w badaniu Clifton StrengthsFinder® Instytutu Gallupa) i poznasz swoje indywidualne talenty,
 • stworzysz dokumenty rekrutacyjne zgodnie z najnowszymi trendami,
 • przygotujesz ciekawy profil na LinkedIn, który zainteresuje rekruterów,
 • efektywnie przygotujesz się do rozmów rekrutacyjnych, również tych w języku angielskim,
 • będziesz wiedziała jak mówić o swoich wymaganiach finansowych,
 • umożliwimy Ci kontakt z rekruterami. Dlaczego to ważne? Ponieważ będziesz mogła zapytać ich o wszystko, co tylko chcesz!
 • poznasz inne mamy, które są na podobnym etapie co Ty – a jak wiadomo: w kobietach siła!

Do tego wzmocnimy Twoją motywację do działania!

Odważ się mamo i działaj! Vol. 2 - zapisz się do projektu

Jesteś zainteresowana i chcesz zyskać pewność, że jesteś przygotowana do szukania pracy?

Nie czekaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź zmianę w swoje ręce!

Po wysłaniu zgłoszenia online my zabierzemy się do pracy. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i jeśli uznamy, że odpowiadamy na Twoje potrzeby, zaprosimy Cię na rozmowę online. Chcemy bliżej poznać Ciebie oraz Twoje rozwojowe cele. W ostatnich dniach sierpnia wyślemy informację do wszystkich kandydatek o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu się do projektu. Warsztaty rozpoczynają się 7 września (harmonogram w załączniku).

Nie zapomnij o zapoznaniu się z regulaminem i z umową! (w załącznikach)

Jestem zainteresowana projektem i zgłaszam swój udział!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Czy pracując mogę wziąć udział w projekcie?

Tak. Pamiętaj jednak, że spotkania online będą odbywały się pomiędzy 10 a 13:00, a udział w nich jest obowiązkowy. Jeśli na ten czas uda Ci się uzyskać urlop lub masz elastyczny czas pracy – to nie ma przeszkód.

Czy udział w projekcie jest płatny?

Nie. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Czy muszę być w konkretnym przedziale wiekowym, żebym mogła brać udział w projekcie?

Nie. Dla nas nie ma znaczenia, czy masz 25, 35 czy też 45 lat. Dla nas ważna jest Twoja motywacja do podjęcia pracy i chęć rozwoju. Wiek nie jest tu czynnikiem, który wpływa na rekrutację.

Czy wszystkie działania będą odbywać się online?

Na ten moment nie wiemy, w którą stronę będzie się rozwijała sytuacja pandemiczna. Dlatego planując działania wybieramy najbezpieczniejszy wariant związany ze spotkaniami, warsztatami oraz doradztwem online. Zatem prosimy o to, żebyś zadbała o sprawne łącze internetowe, działający mikrofon oraz kamerkę w komputerze, tablecie czy telefonie.

I jeszcze kilka opinii z poprzednich edycji. 🙂

„Wszystko było bardzo profesjonalne, a dla mnie, nawet się nie spodziewałam jak pomocne. Jeszcze długa droga przede mną, ale czuję się pewniej w tym co robię i widzę, że ta nauka ma sens. Dziękuję Wam Dziewczyny bardzo serdecznie i trzymajcie tak dalej!”

„Bardzo dużo Wam zawdzięczam zawodowo, za co bardzo dziękuję! Ale najważniejsza jest ta mentalna siła i motywacja jaką od Was dostałam.”

„Wiele razy podkreślałam, że nikt tak dobrze mnie nie był w stanie zrozumieć jak kobiety – mamy, które znalazły się w tym samym miejscu co ja. A prowadzące projekt, wspaniałe kobiety pełne ciepła, ogromnej wiedzy, zrozumienia, przekazały potężną porcję informacji, które, dobrze wykorzystane, zwiększają szansę na znalezienie wymarzonej pracy.”

Jeżeli masz pytania, pisz śmiało do Ani: [email protected]

To co, do zobaczenia? Wypełnij formularz!

Projekt Odważ się mamo i działaj! jest realizowany dzięki ogromnemu wsparciu Fundacji State Street Bank. To organizacja założona w 1977 roku przez globalną korporację State Street Bank. Fundacja już kolejny raz wspiera nasze działania. Dziękujemy!

Grafika: Projekt People

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie