Czego szukasz

Miesiąc Kobiet – weź udział w projekcie edukacyjnym z Kyndryl

Z okazji Dnia Kobiet spraw sobie prezent i odnajdź swoją ścieżkę zawodową w branży IT. Firma Kyndryl tworząca infrastrukturę informatyczną na całym świecie, specjalnie z myślą o kobietach zorganizowała webinarowy Miesiąc Kobiet. Weź udział w cyklu spotkań prowadzonych przez specjalistki z Kyndryl i zacznij swoją przygodę z IT.

miesiąc kobiet Kyndryl

Miesiąc Kobiet z Kyndryl

Zastanawiasz nad nową pracą i masz ochotę zmienić nie tylko pracę, lecz także branżę. Albo wracasz do pracy marzysz o nowej, pasjonującej ścieżce zawodowej? Chciałabyś pracować w stabilnej branży, dającej szerokie możliwości rozwoju?

Jeśli tak, to weź udział w Miesiącu Kobiet organizowanym on-line przez firmę Kyndryl. Miesiąc Kobiet przygotowały pracujące w Kyndryl kobiety, by wesprzeć inne kobiety w przebranżowieniu.

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet ekspertki z Kyndryl przygotowały bezpłatny cykl spotkań przybliżający temat rekrutacji i pracy w branży IT.

Miesiąc Kobiet to osiem webinarów prowadzonych przez ekspertki, skierowanych do wszystkich kobiet chcących zacząć pracę w branży IT.

Webinary będą się odbywać od 8.03 do 31.03 w każdy wtorek i czwartek.

Spotkania on-line we wtorki – będą w godzinach 11:00 – 12:00

Spotkania on-line we czwartki odbędą się w godzinach 18:00 – 19:00.

Wszystkie webinary będą prowadzone w języku polskim i można je będzie obejrzeć na specjalnej grupie na Facebooku.

Kalendarz Spotkań

Miesiąc Kobiet w Kyndryl kalendarz

Dowiedz się więcej o Kyndryl

Kyndryl to międzynarodowa firma, zajmująca się infrastrukturą techniczną, która podtrzymuje codziennie systemy informatyczne na całym świecie: lotnictwo, produkcja, finanse, bankowość, sklepy i magazyny.

Firma wspiera osoby, które zaczynają przygodę z IT, dlatego zorganizowała cykl webinarów na których podpowie: jak rozmawiać z rekruterami, jakie zawody są najlepsze na początek – bez zaplecza technicznego!

Daj się poznać, sprawdź sama, jak możesz wykorzystać swój potencjał w IT.

Zapraszamy do odwiedzenia grupy na Facebooku utworzonej specjalnie dla uczestniczek wydarzenia. Na stronie grupy będą się na bieżąco pojawiać aktualne informacje dotyczące Miesiąca Kobiet w Kyndryl i linki do kolejnych spotkań.

Zapraszamy na pierwszy webinar: Jakie zawody są najlepsze na początek kariery w IT? – 8.03 o godzinie 11:00

Drugi webinar – Autoprezentacja jak przedsatwić swoje mocne strony i oczarować rekrutera – 10 marca (czwartek) start 18:00

Autoprezentacja jak przedstawić swoje mocne strony i oczarować rekrutera -  miesiąc kobiet Kyndryl

Linki do kolejnych spotkań już wkrótce!

kyndryl logi


Tekst powstał we współpracy z partnerem portalu

Zdjęcie partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie