Czego szukasz

Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura! Konkurs

Portal Mamo Pracuj oraz KreatorzyKariery.pl zapraszają wszystkie Mamy, do udziału w konkursie „Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!”. Pokaż pracodawcy jakie masz kompetencje, dzięki temu, że jesteś Mamą!

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać CV oraz list motywacyjny zgodnie z podanymi niżej wytycznymi i przesłać do nas. Do wygrania usługi profesjonalnego przygotowania CV i listu motywacyjnego oraz konsultacje kariery! Na Wasze prace czekamy do 1 marca 2013 r.

 • Joanna Gotfryd - 15/02/2013

Zasady Konkursu: Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!

 • Pracą konkursową jest CV oraz list motywacyjny (łącznie) przygotowany w odpowiedzi na wybraną przez siebie lub wymarzoną ofertę pracy (tutaj obowiązuje pełna dowolność, oczywiście można wybrać coś z naszych ogłoszeń.
 • Ale uwaga: ważne, aby opracowując dokumenty wczuć się w rolę mamy, która od sześciu lat nie pracuje zawodowo wychowując trójkę dzieci. Scenariusz jak poniżej.

Wyobraźcie sobie, że Wasze najmłodsze dziecko właśnie poszło do przedszkola (macie dzieci urodzone w latach 2007, 2008 i 2010) a Wy chcecie wrócić do pracy. Wychowując 3 maluchów nie miałyście czasu na podnoszenie kwalifikacji, szkolenia i studia podyplomowe. Ale oczywiście nie siedziałyście z założonymi rękami.

W tym czasie uczyłyście się natomiast angielskiego (lub innego języka), przez skype, ale nie za dużo, wiadomo, 3 dzieci to wyzwanie. Dopiero od 3 miesięcy uczestniczycie w intensywnych szkoleniach (maksymalnie 2), dowolnych, które uaktualnią Waszą wiedzę, podniosą kompetencje.

 • Celem zadania konkursowego jest jak najciekawsze przedstawienie/zaprezentowanie swojej kandydatury pracodawcy, w tym szczególnie czasu spędzonego (jak wiadomo bardzo aktywnie) na opiece i wychowywaniu dzieci. Napiszcie, w CV i LM, jakie kompetencje miękkie posiadacie, właśnie dzięki temu, że od 6 lat zarządzacie Rodziną!
 • Podpowiedź: polecamy Wam kilka ważnych tekstów jakie publikowaliśmy w portalu:
 1. A co jeśli wracam? Rekruterzy podpowiadają
 2. Przychodzi mama do konsultanta kariery
 3. Od czego zacząć poszukiwanie pracy?
 4. Aaa…pracownika zatrudnię. Chętnie matkę małych dzieci

Spośród najlepiej przygotowanych dokumentów wybierzemy 3, których autorki otrzymają cenne nagrody!

Do wygrania cenne nagrody:

1 nagroda: sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę oraz konsultacja dotycząca kariery zawodowej – o łącznej wartości 689 zł.

2 nagroda: sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę – o wartości 369 zł.

3 nagroda: konsultacja dotycząca kariery zawodowej – o wartości 350 zł.

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

 • w dniach 15lutego – 1 marca przysłać na adres [email protected] CV i LM, (w formie załączonych plików typu PDF lub DOC) prezentujący osobę, która ma 6 letnią przerwę w karierze
 • w liście motywacyjnym należy koniecznie napisać, na jakie stanowisko aplikujecie
 • do zgłoszenia należy dołączyć dopisek, że zapoznałyście się z Regulaminem i akceptujecie go, wg wzoru: „Oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem Konkursu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), przez Organizatorów, w celu uczestnictwa w konkursie pod hasłem „Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!”. Oświadczam, że posiadam wyłączne prawa autorskie do pracy przesłanej na Konkurs i zgadzam się na nieodpłatne opublikowanie fragmentu mojej pracy oraz imienia i nazwiska oraz miasta zamieszkania. Zgadzam się również z polityką prywatności Mamo Pracuj. 

Czekamy na zgłoszenia wszystkich mam, także tych, których przerwa w karierze była bardzo krótka!

Ogłoszenie wyników 7 marca, nagrody będą do odbioru do 12 kwietnia 2013 r.

Czekamy na Wasze CV i listy motywacyjne!

Redakcja portalu Mamo Pracuj i KreatorzyKariery.pl

Dziękujemy Agnieszce Nietreście-Zatoń za kreatywną pomoc przy wymyśleniu nazwy konkursu!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Joanna Gotfryd
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
 • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail