Czego szukasz

Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura! Konkurs

Portal Mamo Pracuj oraz KreatorzyKariery.pl zapraszają wszystkie Mamy, do udziału w konkursie „Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!” Pokaż pracodawcy jakie masz kompetencje, dzięki temu, że jesteś Mamą! Aby wziąć udział w konkursie należy napisać CV oraz list motywacyjny zgodnie z podanymi niżej wytycznymi i przesłać do nas. Do wygrania usługi profesjonalnego przygotowania CV i listu motywacyjnego oraz konsultacje kariery! Na Wasze prace czekamy do 1 marca 2013 r.

Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!

Zasady Konkursu: Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!

  • Pracą konkursową jest CV oraz list motywacyjny (łącznie) przygotowany w odpowiedzi na wybraną przez siebie lub wymarzoną ofertę pracy (tutaj obowiązuje pełna dowolność, oczywiście można wybrać coś z naszych ogłoszeń.
  • Ale uwaga: ważne, aby opracowując dokumenty wczuć się w rolę mamy, która od sześciu lat nie pracuje zawodowo wychowując trójkę dzieci. Scenariusz jak poniżej.

Wyobraźcie sobie, że Wasze najmłodsze dziecko właśnie poszło do przedszkola (macie dzieci urodzone w latach 2007, 2008 i 2010), więc Wy chcecie wrócić do pracy. Wychowując 3 maluchów nie miałyście czasu na podnoszenie kwalifikacji, szkolenia i studia podyplomowe. Jednak oczywiście nie siedziałyście z założonymi rękami.

W tym czasie uczyłyście się natomiast angielskiego (lub innego języka), przez Skype, ale nie za dużo. Wiadomo, z 3 dzieci to wyzwanie. Dopiero od 3 miesięcy uczestniczycie w intensywnych szkoleniach (maksymalnie 2), dowolnych, które uaktualnią Waszą wiedzę, a także podniosą kompetencje.

Celem zadania konkursowego jest jak najciekawsze przedstawienie/zaprezentowanie swojej kandydatury pracodawcy. W tym szczególnie czasu spędzonego (jak wiadomo bardzo aktywnie) na opiece i wychowywaniu dzieci. Napiszcie, w CV i LM, jakie kompetencje miękkie posiadacie, właśnie dzięki temu, że od 6 lat zarządzacie Rodziną!

Zachęcamy do przeczytania także kilku ważnych tekstów, które publikowaliśmy w portalu:

A co jeśli wracam? Rekruterzy podpowiadają

Od czego zacząć poszukiwanie pracy?

Aaa… pracownika zatrudnię. Chętnie matkę małych dzieci

Spośród najlepiej przygotowanych dokumentów wybierzemy 3, których autorki otrzymają cenne nagrody!

Do wygrania cenne nagrody:

  • 1 nagroda: sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę. A także konsultacja dotycząca kariery zawodowej – o łącznej wartości 689 zł.
  • 2 nagroda: sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę – o wartości 369 zł.
  • 3 nagroda: konsultacja dotycząca kariery zawodowej – o wartości 350 zł.

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

  • w dniach 15 lutego – 1 marca przysłać na adres [email protected] CV i LM, (w formie załączonych plików typu PDF lub DOC) prezentujący osobę, która ma 6 letnią przerwę w karierze,
  • w liście motywacyjnym należy koniecznie napisać, na jakie stanowisko aplikujecie
  • do zgłoszenia należy dołączyć dopisek, że zapoznałyście się z Regulaminem i akceptujecie go, wg wzoru: „Oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem Konkursu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), przez Organizatorów, w celu uczestnictwa w konkursie pod hasłem „Mamo! Luka w CV to nie czarna dziura!”. Oświadczam, że posiadam wyłączne prawa autorskie do pracy przesłanej na Konkurs i zgadzam się na nieodpłatne opublikowanie fragmentu mojej pracy oraz imienia i nazwiska oraz miasta zamieszkania. Zgadzam się również z polityką prywatności Mamo Pracuj.

Czekamy na zgłoszenia wszystkich mam, także tych, których przerwa w karierze była bardzo krótka!

Ogłoszenie wyników 7 marca, natomiast nagrody będą do odbioru do 12 kwietnia 2013 r.

Czekamy na Wasze CV i listy motywacyjne!

Redakcja portalu Mamo Pracuj i KreatorzyKariery.pl

Dziękujemy Agnieszce Nietreście-Zatoń za kreatywną pomoc przy wymyśleniu nazwy konkursu!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie