Czego szukasz

Koko koko pracujące matki są spoko

Polskę opanował piłkarski szał, w Internecie i w wiadomościach telewizyjnych tylko Euro i Euro a my tu badania o pracy matek przeprowadziliśmy i piszemy, że żłobków mało. Czy ktoś to w ogóle przeczyta?

  • Joanna Gotfryd - 20/06/2012

4 czerwca br. opublikowaliśmy na naszym portalu wyniki badania Czy Mamy chcą pracować (przeczytaj artykuł), a kilka dni temu o jego wynikach i o portalu Mamo Pracuj zrobiło się głośno w radiu, telewizji i Internecie.

Radio i telewizja

Na początek – Radio Eska. W eterze Radia Eska usłyszała nas Paulina i czym prędzej zadzwoniła do nas, że właśnie słucha radia a tu mówią o Mamo Pracuj! Bomba!

Potem dzwoniła Pani z Radia Plus, że chce nakręcić materiał o pracujących matkach – ale w końcu na nagranie do nas nie dojechała – dziękujemy Kasi z Tamiki za gotowość rozmowy z reporterką.

Potem halo, halo, mówi telewizja Polsat News – zapraszamy do studia! Proszę bardzo, już jedziemy – na miejscu okazało się, że wypożyczyli nas do TV Biznes, a wypowiedź Agnieszki Kaczanowskiej była przerywnikiem do tematu Euro 2012 ;-). Pewnie nie oglądałyście na żywo, to zapraszamy tutaj.

W Telewizji Superstacja o badaniu mówiła Marta Szyszko – dziękujemy – nie mamy niestety nagrania…

Dodatkowo, o tym, że matki chcą pracować zawodowo warszawiacy mogli przeczytać na ekranach w… metrze! Dziękujemy podróżującym metrem sympatykom Mamo Pracuj za informację!

A wyszukiwarka pokazywała coraz to nowsze linki do wyników naszego badania.

Na początek dzienniki ogólnopolskie:

Gazeta Wyborcza

Dziennik

Rzeczpospolita – tutaj redaktorzy zamiast o Mamo Pracuj napisali i zareklamowali akcję Mama w Pracy (no comments)…

Gazeta Prawna

Napisał o nas też Dziennik Polski

Serwisy internetowe stacji radiowych i telewizyjnych:

Polskie Radio

Telewizja Polska

Radio Plus

Radio Białystok

Tygodniki opinii:

Newsweek

Wprost

Portale internetowe:

Interia

Money.pl

Bankier.pl

Wp.pl

Prasa kobieca

Zwierciadło

Inne portale

Wirtualny Nowy Przemysł

Polonia Christiana

Obserwatoriumrodzinne.pl

Bezpiecznyrynekpracy.pl

I być może jeszcze inne, ale nie znaleźliśmy więcej linków…

Koko nie jest spoko

I co? I media trąbią, że nasi słabo zagrali, biletów nie było a trener powinien podać się do dymisji. Poza tym najważniejszą informacją jest kto odpadł w grupie śmierci i kto zagra w ćwierćfinale z Portugalią i Christiano Ronaldo (nasz ulubiony portal plotkarski zauważył, że piłkarz na każdą połowę meczu ma inną fryzurę – zobacz).

Tak jak pisaliśmy za Gazetą Wyborczą kilka dni temu: stadiony już mamy, teraz czas na przedszkola! Przeczytaj. Panom piłkarzom już dziękujemy, teraz do gry zapraszamy polskie Mamy!

Zdjęcia:freedigitalphotos.net

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Joanna Gotfryd
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail