Czego szukasz

Kobiety dla Kobiety, bo razem możemy więcej!

„Kobiety dla kobiety” łączą się, by pokazać, jak wielka moc w nich drzemie. Wierzymy, że kobiety zjednoczone we wspólnym dążeniu, mogą góry przenosić i zamierzamy to udowodnić! Nadrzędnym celem projektu „Kobiety dla kobiety” jest pomoc podopiecznej Fundacji 3-4 Start – 37 letniej Oli – chorującej na białaczkę mamie samotnie wychowującej małego synka. Chcecie włączyć się w akcję to zapraszamy w marcowy weekend na spotkanie w Hotelu Kotarz na Śląsku. Szczegóły poniżej >>

mama z synem

Kobiety – delikatne istoty o zadziwiającej sile; córki, wnuczki, matki, babcie, siostry. Wszystkie mają cechy wspólne, swoje potrzeby, marzenia; wszystkie mają swoje atuty i słabości, a w akcji Fundacji 3-4 Start: „Kobiety dla kobiety” łączą się, by pokazać, jak wielka moc w nich drzemie i zadać kłam powiedzeniu, że są słabą płcią. Wierzymy, że kobiety zjednoczone we wspólnym dążeniu mogą góry przenosić i zamierzamy to udowodnić!

Akcja „Kobiety dla Kobiety”

Nadrzędnym celem projektu „Kobiety dla kobiety” jest pomoc podopiecznej Fundacji 3-4 Start – 37 letniej Oli – chorującej na białaczkę mamie samotnie wychowującej małego synka. Jej marzenia są być może prostsze i skromniejsze, niż pozostałych kobiet – Ola chce być po prostu zdrowa i móc patrzeć jak jej synek rośnie, cieszyć się wspólnymi chwilami ze swoim dzieckiem. Tylko tyle i aż tyle. W ramach akcji „Kobiety dla kobiety” pragniemy weprzeć jedną z nas.

Oprócz wymiernych działań, jak aukcje i zbiórki pieniędzy na leczenie Oli, chcemy po prostu być źródłem jej siły, wiedząc jak ważne jest wsparcie emocjonalne i świadomość posiadania życzliwych ludzi w pobliżu w trudnych chwilach.

Weekendowe spotkanie blogerek

Wspierając Olę, pamiętamy, że źródło naszej siły leży właśnie w kobiecości, a – korzystając ze zbliżającego się Dnia Kobiet – pragniemy tę kobiecość w wyjątkowy sposób doceniać i celebrować. Właśnie dlatego akcja „Kobiety dla kobiety” obejmuje weekendowe spotkanie dla blogerek, na którym będą miały okazję zrobić coś dla jednej potrzebującej kobiety, przy okazji same wiele zyskując – czy może być coś lepszego? Dzięki temu, że spotkanie odbędzie się w hotelu Kotarz Spa & Wellness, każda z uczestniczek będzie miała okazję zrelaksować się i oderwać od codzienności, złapać tak czasem potrzebny dystans od domowych spraw i kłopotów.

Nie zabraknie czegoś dla ciała – jak lubianych przez wszystkie kobiety kosmetyków i relaksu w SPA oraz czegoś dla ducha – jak warsztaty z trenerkami personalnymi, które pomogą odnaleźć uczestniczkom właściwą motywację do działania i pokonać własne słabości. A wszystko po to, by kobiety mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione. Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym. Choć całe opisane wyżej przedsięwzięcie nosi kobiecą nazwę, to jednak zaangażować mogą się w nie również Panowie. Każdy, kto zechce wspomóc akcję, wspomagając tym samym podopieczną Fundacji 3-4 Start – Olę, jest bardzo mile widziany.

W ramach akcji będą przeprowadzane licytacje przedmiotów przekazanych przez sponsorów, a sponsorem może zostać każdy. Zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Doceniamy każdą formę pomocy, każdy przekazany przedmiot, każdy przejaw Waszej chęci pomocy i włączenia się w akcję.

Przewidziany program pobytu w Hotelu Kotarz Spa&Wellness kształtuje się następująco:

11 marca sobota

11:00 Przywitanie gości w Hotelu Kotarz Spa& Wellness

11:15-12:00 : Prezentacja Fundacji 3-4-Start – prezentacja przy współpracy z Fundacją DKMS

12:05 – 13:35 – Warsztat Piszę, bo chcę… dr Krystyna Bezubik

13:45- 15:15 – Nie innych obowiązkiem, a Twoim jest kochać Ciebie. Jak pokochać siebie metodą małych kroków Kaizen i tym samym ulepszyć relacje z otoczeniem Aneta Wątor -trener Kaizen i umiejętności miękkich, mówca motywacyjny

15:20:16:00 – Obiad

16:00 -Prezentacja Face&Look, Mila, Montibello

19:00 Kolacja

17:00-21:00 Czas wolny strefach basenowej i saunowej (spa), indywidualne zabiegi z marką Montibello

12 marca niedziela

8:00 – 9:00 Śniadanie

10:00 – 11:30 – warsztat motywacyjny

11:45 Pożegnanie

Pobyt w pokoju dwuosobowym: 399 złotych /2 osoby !!! – wyżywienie FB (obiad,kolacja, śniadanie), nocleg, udział w warsztatach merytorycznych z zakresu: zdrowia,urody, motywacji, bezpłatna strefa Wellness, 249 złotych pobyt w pokoju 1 osobowym /1 osoba- wyżywienie FB (obiad,kolacja, śniadanie), nocleg, udział w warsztatach merytorycznych z zakresu : zdrowia,urody, motywacji, bezpłatna strefa Wellness.

Odpoczywamy za rozsądne pieniądze i jednocześnie wspieramy fundację, a dokładnie Olę, która zbiera na leczenie siebie.

Jeżeli czujesz, że działalność Fundacji 3-4 Start jest Ci bliska -przyłącz się!

Możesz udzielić wsparcia na trzy sposoby:

  • przekazując przedmiot na licytację,
  • możliwość zakupu cegiełki i udziału w wydarzeniu „Kobiety dla Kobiety”,
  • wpłacając darowiznę na konto Fundacji 84 1020 2892 0000 5102 0619 7000 z dopiskiem do przelewu „Dla Oli- Kobiety dla Kobiety”.

Historię naszej Bohaterki Oli znajdziesz TUTAJ >>

Szczegóły wydarzenia na FB >>

Zdjęcia: własność Fundacja 3-4 Start

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie