Czego szukasz

Kobieca energia i firma pełna możliwości. Podsumowanie Open Day Colliers

Open Day to idealna okazja, by poznać swojego przyszłego pracodawcę, porozmawiać z rekruterami i zadać ważne pytania. Tym razem wspólnie z Colliers przygotowałyśmy wyjątkowe spotkanie, w którym wzięło udział 60 osób! Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie!

grafika z wydarzenia Open Day Colliers

Podsumowanie Open Day Colliers

Wspólnie z Colliers przygotowałyśmy pełne informacji i inspiracji spotkanie, w którym wzięło udział 60 osób! Podczas spotkania miałyśmy okazję porozmawiać o tym, w jaki sposób Colliers wspiera rodziców. Dowiedziałyśmy się, co oferuje swoim pracownikom i jak wygląda codzienność w firmie. Dodatkowo posłuchałyśmy historii mam, które znalazły swoje zawodowe miejsce właśnie w Colliers oraz wiele więcej, a to wszystko w formule online 20 kwietnia na platformie ZOOM.

Przeczytaj wywiad z Basią i zobacz, jak wyglądał jej powrót do pracy po przerwie

Co tam się działo?

Spotkanie rozpoczęło się punkt 10.00. Ania Łabno- Kucharska z Fundacji Mamo Pracuj wraz z Agatą Błaszkiewicz (Dyrektor ds. HR Colliers) przywitały uczestniczki i uczestników. Następnie Agata Błaszkiewicz opowiedziała, w jaki sposób Colliers wspiera swoich pracowników-rodziców i dzieląc się swoją osobistą historią powrotu do pracy po przerwie, pokazała, jak w praktyce wygląda życie mamy pracowniczki w Colliers. To była świetna inspiracja, która ukazuje, że przykład idzie z góry, a bycie mamą dodaje mocy także w pracy!

Z kolei Alicja Gutowska (Senior HR Specialist) i Aneta Kubinowska (Senior HR Specialist) poprowadziły warsztat i opowiedziały o najważniejszych rzeczach, o których należy pamiętać przygotowując się do rozmowy rekrutacyjnej po przerwie i nie tylko.

Panel dyskusyjny z mamami

Ważnym elementem programu był panel dyskusyjny z pracowniczkami mamami, poprowadzony przez Anię Łabno-Kucharską z Fundacji Mamo Pracuj. Panelistki chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z łączeniem roli mamy i pracowniczki. Marta Cegielnik, Aneta Kaczmarek oraz Ula Traczyk opowiadały o swojej pracy w Colliers. Mówiły o wyzwaniach związanych z łączeniem ról, powrotem do aktywności zawodowej po urodzeniu dziecka i innych ważnych aspektach. Uczestniczki miały okazję dopytać o wiele kwestii dotyczących wyzwań zawodowych i rodzinnych panelistek.

Spotkanie z ekspertkami i ekspertami Colliers

Po krótkiej przerwie uczestniczki miały okazję dołączyć do pokojów, w których czekali na nich eksperci i ekspertki Colliers.

W pierwszym pokoju – który cieszył się wielką popularnością – Aneta Kubinowska (Senior HR Specialist) – odpowiadała na pytania związane z obecnymi rekrutacjami w Colliers, mówiła o wartościach i kulturze Colliers.

W drugim pokoju porozmawialiśmy m.in. o: bieżących zmianach prawnych, składkach, umowach i urlopach. Na pytania uczestniczek odpowiadali: Dawid Mizia (Legal Expert) i Agnieszka Półtorak-Wełnianko (Manager Payrloll & Personel).

Dyskusja w pokojach zakończyła się niemal punkt 13 i mogłaby trwać o wiele dłużej. Pytań było bardzo dużo i mamy nadzieję, że wkrótce nastąpi okazja do kolejnego spotkania!

Dlaczego warto uczestniczyć w Open Day?

Takie spotkania jak Colliers Open Day to świetna okazja dla wszystkich osób, które chcą:

  • poznać ludzi pracujących w firmie,
  • porozmawiać z przyszłym przełożonym lub rekruterem,
  • dowiedzieć się, czym zajmuje się firma i kogo szuka do swoich zespołów,
  • sprawdzić, co firma może Ci zaoferować oraz jak wspiera swoich pracowników,
  • przekonać się czy to miejsce dla niej.

Cieszymy się, że zarówno główne spotkanie, jak i rozmowy w mniejszych grupach cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. Uczestniczki i uczestnicy ocenili spotkanie bardzo dobrze (5,5 w sześciostopniowej skali).

Przydatne wydarzenie, ogólnie oceniam pozytywnie, została przekazana spora dawka wiedzy dla pracujących rodziców, nie tylko tych aplikujących do Colliers. Dobra robota, gratuluję.” – wypowiedź uczestniczki.

Dziękujemy!

Jesteś zainteresowana dołączeniem do Colliers? Zobacz oferty pracy!

O firmie: Colliers jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 specjalistów. W Polsce firma działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których pracuje ponad 400 osób. W Colliers w Polsce około 60% pracowników stanowią kobiety. Stawiamy na profesjonalizm, kreatywność i swobodę działania, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi doradcze na najwyższym poziomie.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa mama i żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka podróży i pysznego jedzenia.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie