Czego szukasz

Jestem mamą na czterech etatach – Mamy kupują u Mam

Magdalena Herman podzieliła się swoją historią w ramach #MamyKupująUMam i opowiedziała jak obecna, bardzo stresująca sytuacja na świecie dała jej impuls do działania i założenia własnej firmy. Przeczytaj historię Magdy i koniecznie zajrzyj na jej stronę!

Magdalena Herman z córeczkami

Magdalena Herman zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym się zajmuje, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Kiedyś pracownik dużej korporacji, teraz Mama na kilku etatach

Praca, dom, wychowywanie dwójki energicznych „wichur”, wiele zainteresowań i pasji. Szkoda, że doba ma tylko 24h…

Obecna sytuacja na świecie choć bardzo stresująca, dała mi możliwość wyhamowania tej pędzącej lokomotywy i czas na to co ważne, skłaniając do kilku przemyśleń.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Pasję do szycia uświadomiłam sobie już wtedy, gdy urodziły się moje kochane córki. Zaczęłam projektować dla nich coś indywidualnego. Brakowało mi czegoś oryginalnego i dobrej jakości, stworzonego tylko dla nich. Czas, który dała mi epidemia wykorzystałam do tworzenia również dla innych. Ponieważ dotychczas nie miałam czasu i możliwości, sytuacja #zostańwdomu i zamknięcie zakładu pracy, zmotywowały mnie do podjęcia nowego wyzwania.

Pomyślałam jeśli nie teraz, to kiedy?

Nie zmarnowałam tego czasu, tylko postanowiłam odważnie wziąć to co daje mi los. Czas, którego tak codziennie mi brakuje. Przy dwójce małych dzieci, ciężko jest wygospodarować chwilę dla siebie i swoich zainteresowań. Ale to one są dla mnie inspiracją i tworzę z myślą o nich.

Przeczytaj także: Prowadzimy outlet z ubrankami dla dzieci – Mamy kupują u Mam

Wiem, że nasze pociechy to wymagający Klient, a najważniejsza jest wygoda, praktyczność i dobra jakość. Zasługują na najlepsze. Tak powstało Opa – Szyjemy Kreatywnie. Obecnie skupiam się na opaskach, czapkach, chustach, gumkach do włosów, ale w głowie mam wiele pomysłów, które stopniowo mam zamiar realizować. Chociaż jestem na początku drogi ku nowej przygodzie i potrzebuję dużo siły oraz wytrwałości, to wierzę, że będzie dobrze, a wiatr w żagle będzie mi sprzyjał.

Przeczytaj także: Uczę kobiety holistycznego dbania o zdrowie i emocje – Mamy kupują u Mam

Zdjęcia: archiwum prywatne

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie