Czego szukasz

Finanse (nie) są dla kobiet?

Napisała do nas Alicja i przekonała, że to co chce zrobić jest super! Dlatego polecamy projekt. Jeszcze tylko dwa dni można wesprzeć jej projekt na platformie Polak Potrafi, sprawdź i dowiedz się jak pokochać zarządzanie finansami domowymi!

Dziewczyna z banknotami

Pieniądze przeciekają Ci między palcami i nie wiesz, gdzie się podziały?

A może starasz się oszczędzać na wszystkim, ale nie widzisz żadnych efektów?

Myślisz, że nie jesteś w stanie ogarnąć swoich finansów, bo zniechęca Cię ilość pracy, którą musiałabyś wykonać?

Ile razy słyszałaś, że finanse nie są dla kobiet? Że zarządzanie domowym budżetem to ciężka i niesamowicie nudna sprawa… Zupełnie się z tym nie zgadzam i zamierzam Ci to udowodnić :)!

Chcę wydać „finansowy zeszyt ćwiczeń”, dzięki któremu uporządkujesz swoje finanse. Nauczysz się mądrze oszczędzać, zwiększać swoje przychody i inwestować nadwyżki.

Znasz koncepcję „zjedz słonia po kawałku”? Chodzi o to, żeby nie zabierać się za duże zadania „na raz”, bo wtedy łatwo o zniechęcenie i frustracje. Dlatego trzeba olbrzyma podzielić i ze smakiem zajadać kolejne kawałki. Możesz mi zaufać, czeka Cię świetna zabawa!

Jestem Mamą Juniora i żoną Oszczędnickiego, ale przede wszystkim jestem oszczędna :). Pieniądze zawsze się mnie trzymały i zarządzanie nimi sprawia mi przyjemność. Od ponad roku prowadzę bloga oszczednicka.pl, gdzie krok po kroku prowadzę moich Czytelników za rękę do celu: ogarnięcia swoich finansów.

Jeżeli podoba Ci się ten pomysł – wesprzyj mój projekt w serwisie Polak Potrafi.

Szczegóły tutaj >

Dziękuję!
Alicja

Książka powstała na bazie kursu „Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje od jego uczestników.

Zdjęcie tytułowe: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie