Czego szukasz

Czas start! Zapisy do drugiej edycji programu mentoringowego Mother Empower właśnie ruszyły!

Jeśli jesteś mamą, która chce znaleźć pracę po przerwie albo zupełnie zmienić zawód i potrzebujesz wsparcia w działaniu – koniecznie zgłoś się do nas! Już po raz drugi, wspólnie z firmą Bosch, startujemy z niezwykłym programem mentoringowym Mother Empower. Tym razem, cały program prowadzimy zdalnie i przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski! Zgłoś się już dziś!

Czas start! Zapisy do drugiej edycji programu mentoringowego Mother Empower właśnie ruszyły!

Zastanawiasz się jak wrócić do pracy po przerwie?

Straciłaś pracę w trakcie pandemii i nie wiesz jak znaleźć kolejne miejsce pracy?

Szukasz kogoś, kto będzie Ci towarzyszyć na ścieżce zmiany branży i startu w nowym zawodzie?

…albo wspólnie z Tobą znajdzie ten kierunek rozwoju, którego wciąż szukasz?

Tak, zgłaszam się, właśnie tego potrzebuję!

Czym jest Mother Empower?

Mother Empower edycja 2. to bezpłatny program mentoringowy stworzony z myślą o mamach, które chcą wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z wychowywaniem dzieci oraz tych, które straciły pracę w związku z pandemią. Program ma zasięg ogólnopolski.

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni, w której kobiety aktywne zawodowo, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z mamami, które planują powrót na rynek pracy. Mentorki wspierają swoje podopieczne (mentee) w podejmowaniu decyzji, doradzają w praktycznych obszarach poszukiwania pracy oraz pomagają mierzyć się z przełamywaniem niepewności, odzyskać poczucie siły i wiary we własne możliwości.

Co czeka na Ciebie podczas drugiej edycji Mother Empower?

Naszym priorytetem jest Twoja relacja z mentorką, opierająca się na zrozumieniu potrzeb, akceptacji i wsparciu. Mentorki, biorące udział w projekcie, na co dzień pracują w warszawskim i wrocławskim oddziale firmy Bosch. To niezwykłe kobiety, które zdecydowały się zgłosić do programu, aby dodać skrzydeł innym kobietom.

Co się będzie działo podczas drugiej edycji Mother Empower?

  • 3 miesiące indywidualnych spotkań z Mentorką (w formule 1 na 1, on-line) – ok. 10 regularnych spotkań,
  • 2 webinary on-line, dotyczące m.in. przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, poszukiwania pracy, rozmów rekrutacyjnych,
  • 2 wydarzenia on-line – jedno rozpoczynające program, drugie zamykające program,
  • możliwość udziału w programie stypendialnym (dla części uczestniczek) z przeznaczeniem  na wybrany kurs podnoszący kwalifikacje zawodowe.

Jeśli czujesz, że ten program to coś, czego potrzebujesz – wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

Co zyskują uczestniczki programu?

Podczas pierwszej edycji Mother Empower zobaczyłyśmy, jak ogromną moc ma relacja i wsparcie, które dają sobie kobiety. Uczestniczki pierwszej edycji przeszły prawdziwą metamorfozę, jednogłośnie oceniły swoje szanse na rynku pracy jako zdecydowanie wyższe niż przed przystąpieniem do programu. Wiele z nich pozbyło się lęku i obaw. Nauczyły się myśleć w sposób wspierający i dodający energii. Część uczestniczek zupełnie zmieniło kierunek swojej kariery i rozpoczęło nowy rozdział w swoim życiu zawodowym.

Mam poczucie, że z każdego spotkania wynoszę bardzo dużo. Moja Mentorka jest osobą, z którą łatwo nawiązać szczery i otwarty kontakt. W moim odczuciu nasze spotkania przebiegają bardzo konstruktywnie. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam „pod skrzydła” Mentorki, która mnie wzmacnia i „odkurza” moje mocne strony 🙂 – Dominika

Spotkania z moją Mentorką wpisały się już na stałe w mój harmonogram i jest to coś, na co czekam z niecierpliwością przez cały tydzień. Tym bardziej cieszę się, że odważyłam się wziąć udział w projekcie. Wynoszę z niego pełnymi garściami – dziękuję! – Aneta

Jeśli czujesz, że ten program to coś, czego potrzebujesz – wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

Zobacz film podsumowujący pierwszą edycję Mother Empower!


Albo przeczytaj relację!

Rekrutacja do drugiej edycji właśnie się rozpoczęła!

Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego. Ale zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Wypełnij formularz rekrutacyjny i wybierz 3 mentorki, z którymi czujesz, że mogłabyś znaleźć wspólny język. W formularzu opowiedz nam o sobie – to dla nas bardzo ważne, aby dobrze poznać Ciebie i Twoje potrzeby. Spośród kandydatek do programu wybierzemy 23 uczestniczki programu.

Program skierowany jest do kobiet z całej Polski!
Czekamy na Ciebie!

Zapoznaj się z regulaminem programu!

Odwiedź profil firmy Bosch w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa mama i żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka podróży i pysznego jedzenia.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie