Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

CitiPhone – od tego wszystko się zaczęło…

  • Tekst promocyjny
  • 2 września 2013
  • 6 MIN. CZYTANIA
CitiPhone kobieta pracuje przy komputerze


Marta – mama Szymona. Pracuje na stanowisku Supervisor’a CitiPhone.

Mam na imię Marta, w Citi Handlowy pracuję od 10 lat. Swoją przygodę z bankiem zaczęłam na stanowisku Doradcy Klienta CitiPhone. Bardzo dobrze wspominam ten okres, oprócz tego że dużo się nauczyłam, moja praca umożliwiała mi realizację własnych potrzeb. Nie bez powodu mówi się, że CitiPhone to kuźnia talentów. Praktycznie w każdym zespole w Banku można spotkać pracownika, który właśnie pierwsze kroki w bankowości stawiał w CitiPhone.

Czy łatwo jest pogodzić pracę zawodową na odpowiedzialnym stanowisku z jeszcze większą odpowiedzialnością, jaką jest wychowanie dziecka?

Myślę, że stanowisko nie ma znaczenia, każdą pracę należy traktować odpowiedzialnie. Oczywiście mam swój sposób na równowagę miedzy życiem zawodowym a rodzinnym. Będąc mamą wiem, że nie mogę sobie pozwolić na długie siedzenie w pracy i dlatego każdy dzień zaczynam od ustalenia sobie priorytetów i zadań na najbliższe 8 godzin, tak żeby szybko wrócić do domu i mieć czas dla synka. Dla mnie CitiPhone jest miejscem, które pozwala na doskonałe połączenie zawodowych aspiracji z planami życia prywatnego. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy muszę zostać w pracy dłużej, bo jest coś ważnego do dokończenia, ale kiedy potrzebuję wyjść wcześniej, bo mam zaplanowaną wizytę u lekarza z moim synkiem, moja Szefowa zawsze mi to umożliwia. Dzięki temu czuję się bezpiecznie i komfortowo.

Jakie wsparcie zaproponował pracodawca kiedy wróciłaś po urlopie macierzyńskim?

Bardzo ważne było dla mnie to, że pracowałam 7 godzin dziennie, i że mogłam objąć mojego  synka pakietem medycznym za niewielkie pieniądze. Wiem, że mam możliwość również skorzystania z dofinansowania do przedszkola. Takie aspekty są istotne, dają mi poczucie, że mój pracodawca interesuje się nie tylko moimi wynikami pracy, ale moim samopoczuciem i dba o moją rodzinę.

Bank prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko konsultanta Citiphone (zobacz oferty pracy w Warszawie i Łodzi) – czy warto aplikować?

W CitiPhone pracuje wiele mam i to chyba najlepsze potwierdzenie przyjazności tego miejsca. Rozwijają się zawodowo, świtenie sobie radzą i mają czas dla swoich rodzin.

Monika – mama Poli. Pracuje na stanowisku Specjalisty ds. Szkoleń

Ty też zaczęłaś pracę na stanowisku konsultanta Citi Phone a teraz pracujesz jako Specjalista ds. Szkoleń – to dobre miejsce na początek kariery w bankowości?

Bardzo dobre! Spora wiedza i doświadczenie, które zdobyłam „na linii” pozwoliły mi spróbować swoich sił na stanowisku Trenera Wewnętrznego. Sprawdziłam się w tej roli na tyle, że zaproponowano mi zatrudnienie w Departamencie Szkoleń jako Specjalisty ds. Szkoleń.

Czy pracujesz „elastycznie”?

Swoją aktywność zawodową dostosowuję do tego, co aktualnie dzieje się w pracy. Mam zadaniowy czas pracy – pozwala to na swobodne zarządzanie czasem. Poza tym mam również możliwość pracy zdalnej. Citi Handlowy oferuje możliwość pracy z domu, a to dla mnie bardzo duża zaleta pozwalająca pogodzić obowiązki zawodowe z zadaniami mamy.

A jak pracodawca wspiera Cię w Twoim macierzyństwie?

Najcenniejsza jest świadomość, że gdybym musiała koniecznie zostać z dzieckiem w domu, nie byłoby to żadnym problemem. Takie poczucie daje mi mój bezpośredni przełożony, który zdaje sobie sprawę z tego, że w szczególnych sytuacjach zatroskana mama, może więcej zdziałać zza komputera w domu niż w biurze, myśląc tylko o dziecku.

Citi Handlowy prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Konsultanta CitiPhone (Warszawa i Łódź). Jak przekonasz mamy, że warto na nie aplikować?

Praca w CitiPhone daje ogromną satysfakcję, a przecież zadowolona mama, to szczęśliwe dziecko. Od chwili, kiedy zostałam mamą, wiem jak ważne jest nadawanie priorytetów różnym czynnościom dnia codziennego. Bezcenne są powroty do dziecka, które od progu krzyczy „mama” i z radością wyciąga rączki do zabawy. Dlatego na samej górze mojej listy „To do”  jest play&fun z córeczką, sprzątanie poczeka… 

Ewa – mama Grzesia, Kierownik Zespołu CitiPhone

A Twój początek w Banku to…

Zaczęłam pracę od stanowiska konsultanta CitiPhone. Od podstaw dowiedziałam się jak funkcjonuje Bank, jakie sprzedaje produkty i na czym w ogóle polega praca w bankowości. To stanowisko to prawdziwa skarbnica wiedzy.

A jak być super mamą i dobrym pracownikiem naraz?

Szczerze mówiąc obawiałam się, że będzie to znacznie trudniejsze. Okazało się, że jest to do zrobienia. Pracuję ze świetnymi ludźmi, zawsze mogę na nich polegać, co powoduje, że nawet trudne sytuacje łatwiej jest rozwiązać. A w domu zawsze mogę liczyć na wsparcie mojego kochanego męża, doskonale się uzupełniamy, dzięki czemu macierzyństwo dla mnie to prawdziwe szczęście.

A nieprzewidziane sytuacje, lub ważne wydarzenia rodzinne? Czy możesz rano iść z dzieckiem do lekarza, albo wcześniej wyjść, żeby zdążyć na występy w przedszkolu?

Na szczęście mam wpływ na to, o której godzinie zaczynam i kończę pracę. A przełożony rozumie też, że czasem po prostu muszę wziąć wolne.

Warto pracować jako konsultant CitiPhone?

Powiem krótko – ta praca pozwala na spełnienie zawodowe i rodzinne szczęście- czyż nie tego potrzebujemy?

Pracodawca

Citi Handlowy posiada jedno z najnowocześniejszych callcenter w Polsce. Istniejący od 1997 roku CitiPhone wysoką jakość obsługi i poziom zadowolenia Klientów zawdzięcza swoim pracownikom. To właśnie dzięki ich pracy Klienci Citi Handlowy mają dostęp do całodobowej telefonicznej obsługi Klienta połączonej ze sprzedażą produktów bankowych 7 dni w tygodniu.

CitiPhone to najlepsze miejsce dla Ciebie, jeśli wiążesz swoją przyszłość z bankowością i chcesz systematycznie podnosić swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Jeśli jeszcze nie pracowałaś – to właśnie tutaj możesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe na rynku pracy.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, którego poziom uzależniony jest od stanowiska, a także opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne oraz na życie, kartę benefit system oraz elastyczne godziny pracy.

W Citi Handlowy wspieramy kulturę różnorodności, co oznacza że cenimy wzajemny szacunek i zapewniamy równe możliwości rozwoju wszystkim, niezależnie od różnic takich jak płeć, rasa, orientacja seksualna, stan cywilny, wiara czy przekonania.

Zdjęcie: Pixabay.com

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content