Czego szukasz

CitiPhone – od tego wszystko się zaczęło…

Młode mamy cenią Citi Handlowy za elastyczne godziny i warunki pracy, profesjonalne szkolenia i atrakcyjne świadczenia pozapłacowe. Monika, Ewa i Marta pracują w Citi Handlowy od kilku lat. Wszystkie są mamami i wszystkie zaczynały pracę w Banku od stanowiska konsultanta CitiPhone, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja. Jak oceniają swoją pracę?

  • Tekst promocyjny - 02/09/2013

Zobacz ofertę pracy – Doradca Klienta CitiPhone w Warszawie i Doradca Klienta CitiPhone w Łodzi

Marta – mama Szymona. Pracuje na stanowisku Supervisor’a CitiPhone.

Mam na imię Marta, w Citi Handlowy pracuję od 10 lat. Swoją przygodę z bankiem zaczęłam na stanowisku Doradcy Klienta CitiPhone. Bardzo dobrze wspominam ten okres, oprócz tego że dużo się nauczyłam, moja praca umożliwiała mi realizację własnych potrzeb. Nie bez powodu mówi się, że CitiPhone to kuźnia talentów. Praktycznie w każdym zespole w Banku można spotkać pracownika, który właśnie pierwsze kroki w bankowości stawiał w CitiPhone.

Czy łatwo jest pogodzić pracę zawodową na odpowiedzialnym stanowisku z jeszcze większą odpowiedzialnością, jaką jest wychowanie dziecka?

Myślę, że stanowisko nie ma znaczenia, każdą pracę należy traktować odpowiedzialnie. Oczywiście mam swój sposób na równowagę miedzy życiem zawodowym a rodzinnym. Będąc mamą wiem, że nie mogę sobie pozwolić na długie siedzenie w pracy i dlatego każdy dzień zaczynam od ustalenia sobie priorytetów i zadań na najbliższe 8 godzin, tak żeby szybko wrócić do domu i mieć czas dla synka. Dla mnie CitiPhone jest miejscem, które pozwala na doskonałe połączenie zawodowych aspiracji z planami życia prywatnego. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy muszę zostać w pracy dłużej, bo jest coś ważnego do dokończenia, ale kiedy potrzebuję wyjść wcześniej, bo mam zaplanowaną wizytę u lekarza z moim synkiem, moja Szefowa zawsze mi to umożliwia. Dzięki temu czuję się bezpiecznie i komfortowo.

Jakie wsparcie zaproponował pracodawca kiedy wróciłaś po urlopie macierzyńskim?

Bardzo ważne było dla mnie to, że pracowałam 7 godzin dziennie, i że mogłam objąć mojego  synka pakietem medycznym za niewielkie pieniądze. Wiem, że mam możliwość również skorzystania z dofinansowania do przedszkola. Takie aspekty są istotne, dają mi poczucie, że mój pracodawca interesuje się nie tylko moimi wynikami pracy, ale moim samopoczuciem i dba o moją rodzinę.

Bank prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko konsultanta Citiphone (zobacz oferty pracy w Warszawie i Łodzi) – czy warto aplikować?

W CitiPhone pracuje wiele mam i to chyba najlepsze potwierdzenie przyjazności tego miejsca. Rozwijają się zawodowo, świtenie sobie radzą i mają czas dla swoich rodzin.

Monika – mama Poli. Pracuje na stanowisku Specjalisty ds. Szkoleń

Ty też zaczęłaś pracę na stanowisku konsultanta Citi Phone a teraz pracujesz jako Specjalista ds. Szkoleń – to dobre miejsce na początek kariery w bankowości?

Bardzo dobre! Spora wiedza i doświadczenie, które zdobyłam „na linii” pozwoliły mi spróbować swoich sił na stanowisku Trenera Wewnętrznego. Sprawdziłam się w tej roli na tyle, że zaproponowano mi zatrudnienie w Departamencie Szkoleń jako Specjalisty ds. Szkoleń.

Czy pracujesz „elastycznie”?

Swoją aktywność zawodową dostosowuję do tego, co aktualnie dzieje się w pracy. Mam zadaniowy czas pracy – pozwala to na swobodne zarządzanie czasem. Poza tym mam również możliwość pracy zdalnej. Citi Handlowy oferuje możliwość pracy z domu, a to dla mnie bardzo duża zaleta pozwalająca pogodzić obowiązki zawodowe z zadaniami mamy.

A jak pracodawca wspiera Cię w Twoim macierzyństwie?

Najcenniejsza jest świadomość, że gdybym musiała koniecznie zostać z dzieckiem w domu, nie byłoby to żadnym problemem. Takie poczucie daje mi mój bezpośredni przełożony, który zdaje sobie sprawę z tego, że w szczególnych sytuacjach zatroskana mama, może więcej zdziałać zza komputera w domu niż w biurze, myśląc tylko o dziecku.

Citi Handlowy prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Konsultanta CitiPhone (Warszawa i Łódź). Jak przekonasz mamy, że warto na nie aplikować?

Praca w CitiPhone daje ogromną satysfakcję, a przecież zadowolona mama, to szczęśliwe dziecko. Od chwili, kiedy zostałam mamą, wiem jak ważne jest nadawanie priorytetów różnym czynnościom dnia codziennego. Bezcenne są powroty do dziecka, które od progu krzyczy „mama” i z radością wyciąga rączki do zabawy. Dlatego na samej górze mojej listy „To do”  jest play&fun z córeczką, sprzątanie poczeka… 

Ewa – mama Grzesia, Kierownik Zespołu CitiPhone

A Twój początek w Banku to…

Zaczęłam pracę od stanowiska konsultanta CitiPhone. Od podstaw dowiedziałam się jak funkcjonuje Bank, jakie sprzedaje produkty i na czym w ogóle polega praca w bankowości. To stanowisko to prawdziwa skarbnica wiedzy.

A jak być super mamą i dobrym pracownikiem naraz?

Szczerze mówiąc obawiałam się, że będzie to znacznie trudniejsze. Okazało się, że jest to do zrobienia. Pracuję ze świetnymi ludźmi, zawsze mogę na nich polegać, co powoduje, że nawet trudne sytuacje łatwiej jest rozwiązać. A w domu zawsze mogę liczyć na wsparcie mojego kochanego męża, doskonale się uzupełniamy, dzięki czemu macierzyństwo dla mnie to prawdziwe szczęście.

A nieprzewidziane sytuacje, lub ważne wydarzenia rodzinne? Czy możesz rano iść z dzieckiem do lekarza, albo wcześniej wyjść, żeby zdążyć na występy w przedszkolu?

Na szczęście mam wpływ na to, o której godzinie zaczynam i kończę pracę. A przełożony rozumie też, że czasem po prostu muszę wziąć wolne.

Warto pracować jako konsultant CitiPhone?

Powiem krótko – ta praca pozwala na spełnienie zawodowe i rodzinne szczęście- czyż nie tego potrzebujemy?

Dołącz do zespołu

Citi Handlowy aktualnie poszukuje osób chętnych do pracy jako Konsultant CitiPhone. Aplikuj teraz! Praca w Łodzi i praca w Warszawie.

Pracodawca

Citi Handlowy posiada jedno z najnowocześniejszych callcenter w Polsce. Istniejący od 1997 roku CitiPhone wysoką jakość obsługi i poziom zadowolenia Klientów zawdzięcza swoim pracownikom. To właśnie dzięki ich pracy Klienci Citi Handlowy mają dostęp do całodobowej telefonicznej obsługi Klienta połączonej ze sprzedażą produktów bankowych 7 dni w tygodniu.

CitiPhone to najlepsze miejsce dla Ciebie, jeśli wiążesz swoją przyszłość z bankowością i chcesz systematycznie podnosić swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Jeśli jeszcze nie pracowałaś – to właśnie tutaj możesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe na rynku pracy.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, którego poziom uzależniony jest od stanowiska, a także opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne oraz na życie, kartę benefit system oraz elastyczne godziny pracy.

W Citi Handlowy wspieramy kulturę różnorodności, co oznacza że cenimy wzajemny szacunek i zapewniamy równe możliwości rozwoju wszystkim, niezależnie od różnic takich jak płeć, rasa, orientacja seksualna, stan cywilny, wiara czy przekonania.

Aplikuj na stanowisko Konsultant CitiPhone – dołącz do zespołu w Łodzi lub w Warszawie.

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Tekst promocyjny
Podyskutuj

Gdzie zaczyna się równość kobiet i mężczyzn?

160 godzin - tyle czasu miesięcznie, wg statystyk kobiety spędzają na swoim "drugim etacie", czyli wykonując obowiązki domowe. Z okazji Dnia Matki, Centrum Praw Kobiet przypomina, że to właśnie na naszych - kobiet, matek - barkach, spoczywa większość domowych obowiązków. I przekonuje, że nie będzie równości pomiędzy kobietami i mężczyznami w sferze publicznej bez równości w domu.
  • Ewa Moskalik - Pieper - 29/05/2020
partnerzy razem sprzątają

Równość zaczyna się w domu

Równość w domu to kwestia elementarnej sprawiedliwości społecznej, ale też inwestycja w lepszy świat dla kobiet i mężczyzn – mówi Urszula Nowakowska, prezeska Fundacji Centrum Praw Kobiet.

W naszym społeczeństwie nadal wszystko co związane z prowadzeniem domu i opieką nad dziećmi jest głównym obowiązkiem kobiet – matek. Pomimo iż tradycyjny model ról społecznych kobiet i mężczyzn ulega przemianom, to wciąż jednak dominuje nierówny podział obowiązków domowych, który wielu kobietom ogranicza możliwość rozwoju zawodowego i udziału w życiu społeczno – politycznym.

Centrum Praw Kobiet z okazji Dnia Matki zorganizowało kampanię, której głównym celem jest zwrócenie uwagi na konieczność sprawiedliwego dzielenia się obowiązkami domowymi. Kampania ma zwrócić uwagę na to, iż pomimo znaczącego awansu społecznego, kobiety nadal są głównym „beneficjentem” obowiązków domowych i to na nich przede wszystkim spoczywa odpowiedzialność za sprzątanie, pranie, gotowanie oraz opieką nad innymi, wymagającymi tego członkami rodziny (dziećmi, osobami starszymi, niepełnosprawnymi).

W tym obszarze, postęp jest bardzo powolny, dlatego swoją CPK swoją kampanią „Równość zaczyna się w domu” chce zachęcić kobiety do większej asertywności w budowaniu partnerskich relacji i delegowaniu większej ilości obowiązków na partnerów, a do mężczyzn zaapelować o przejęcie większej odpowiedzialności za dom i obowiązki z nim związane.

Partnerski model rodziny w Polsce

Z badań CBOS wynika, że praca na rzecz domu nadal nie jest postrzegana jako praca, a polski model rodziny, oparty na zawodowej pracy obojga partnerów, przebiega bez większego wpływu na współdzielenie obowiązków domowych. Statystki nie są optymistyczne, bo według nich tylko 2% mężczyzn wykonuje pranie, a 4% samodzielnie robi porządki.

Odkurzacz – bolid Formuły 1

Od strony wizualnej kampania to pomysł krakowskiej agencji Dziadek do Orzechów. Przyciągać uwagę panów mają groteskowe i absurdalne obrazy: fikcyjny odkurzacz – bolid Formuły 1, czy męski płyn do mycia szyb z wyciągiem z meksykańskiego kaktusa, albo ważący 55 kilogramów mop chromowo-molibdenowy do łączenia sprzątania z treningiem.

Rewolucje domowe

Kampania wystartowała 26 maja w Dzień Matki, bo to właśnie kobiety, które mają dzieci są najbardziej obciążone obowiązkami domowymi. „Słychać w naszym kraju narzekania i to nie tylko ze strony prawicowych polityków, że w Polsce rodzi się mało dzieci. Może to właśnie w nierównym podziale obowiązków domowych i wychowawczych tkwi tajemnica niskiej dzietności kobiet. Kobiety mają coraz większe aspiracje zawodowe i chcą prawdziwego, a nie deklaratywnego partnerstwa w rodzinie. Nadszedł zatem czas na REWOLUCJE DOMOWE”.

Zdjęcie: 123 rf

Źródło:

cpk.org.pl

cpk.org.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Ewa Moskalik - Pieper
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.

Powrót do biura! Szukamy idealnej sukienki do pracy

Niezależnie od tego, gdzie wychodzimy, chcemy pięknie i kobieco wyglądać. A co może być bardziej kobiecą częścią garderoby, niż doskonale skrojona sukienka? Sprawdźmy, jakie sukienki będą najlepsze, kiedy szykujemy stylizację biurową.
  • Zofia Kowalska - 28/05/2020
młoda kobieta w sukience w drodze do biura

Nie jest tajemnicą, że w pracy musimy przestrzegać pewnych zasad dotyczących stroju. Nie oznacza to jednak, że musimy wyglądać nudno i bezbarwnie. Jest wiele pięknych sukienek, nawet tych klasycznych, w których będziemy prezentować się wspaniale.

Zasady stroju w biurze

W pracy zawsze musimy wyglądać profesjonalnie i elegancko. Absolutnie nie wchodzą w grę głębokie wycięcia i mini. Postawiłybyśmy siebie w złym świetle i nawet jeśli wyglądamy w sukience świetnie, w pracy będzie ona nietaktem i narażamy się na nieprzyjemności.

Nasz strój ma szczególne znaczenie, jeśli nasze stanowisko pracy wiąże się z bezpośrednimi kontaktami z klientami lub partnerami biznesowymi.

W wielu firmach panuje sztywny dress code, co oznacza, że wolno nam nosić tylko gładkie ubrania lub z bardzo delikatnym wzorem w takich kolorach jak czarny, szary, czy granatowy. W części firm nieco się od tego odchodzi, co nie znaczy, że wolno nam nosić to, co chcemy. Jaskrawe kolorowy, błyszczące zdobienia i wycięcia powinnyśmy odłożyć na bok.

Wybierając sukienki do pracy, musimy również pamiętać o wygodzie. Każdego dnia w pracy spędzamy wiele godzin, warto więc postawić na coś, co nie będzie nas uwierać, czy drapać nawet po dłuższym czasie.

Jakie sukienki będą idealne?

Wiemy już, czego unikać, teraz pora pokazać, co będzie warte uwagi. Zastanawiając się nad długością, z pewnością bezpiecznym wyborem będzie sukienka o długości midi lub za kolana. Przykładem odpowiednich strojów o tej długości są sukienki do pracy Quiosque. Powinnyśmy pamiętać, że o ile sukienka do kolan lub za kolana będzie raczej uniwersalnym wyborem, po który każda z nas może sięgnąć bez obaw, o tyle midi już niekoniecznie. Midi jest specyficzną długością, która optycznie skraca nogi. Jeśli jesteśmy niskie, musimy uważać, by nie zaburzyć swoich proporcji.

Drugim elementem, na który musimy zwrócić uwagę, jest obecność rękawów i dekolt. Sukienki na ramiączkach niech zostaną w szafie i czekają na wyjście z przyjaciółmi. Do pracy sięgajmy po sukienki z krótkim lub długim rękawem i z dekoltem w łódkę albo mniej wyciętym okrągłym, lub w serek. Jeżeli natomiast chodzi o krój, mamy dość spory wybór. Bez obaw możemy włożyć sukienkę rozkloszowaną, trapezową i ołówkową.

Oczywiście to, że sukienki te są w pracy dozwolone, nie znaczy jeszcze, że możemy od razu ruszyć szturmem do sklepów. Najpierw zastanówmy się, jaki posiadamy typ figury, bo nie każda sylwetka wygląda dobrze w każdym fasonie.

Gdzie kupić sukienkę do pracy?

To, że na pierwszy rzut oka sukienka spełnia wymogi formalne względem stroju służbowego, nie znaczy jeszcze, że będzie idealna. Nie zapominajmy o tym, że w pracy musimy wyglądać elegancko i profesjonalnie, a już szczególnie podczas ważnych spotkań biznesowych. Co za tym idzie, musimy wybierać tylko te modele, które są z wysokiej jakości tkanin, które podniosą nasz prestiż.

Sukienki biznesowe powinny być z materiałów dobrej klasy, dzięki czemu będą ładnie się prezentować przez długi czas. Wystarczy do nich dodać buty na obcasie i skromną biżuterię i będziemy wyglądać doskonale. Mało tego to za pomocą zmiany dodatków możemy uzyskać stylizację, która będzie odpowiednia również na rodzinne przyjęcie lub kolację.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Zofia Kowalska
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail