Czego szukasz

Wyskoczyć z dresów… czyli 3 edycja akcji Biurko dla Mamy!

Nasza akcja „Biurko dla mamy” doczekała się trzeciej edycji! I wiecie, to naprawdę działa! Z edycji na edycję, otrzymujemy coraz więcej sygnałów o tym, że mamy się zgłaszają do biur i z nich korzystają. Bardzo nas to cieszy, tym chętniej działamy dalej! Zapraszamy Was do 3 edycji „Biurko dla Mamy”, z nowymi biurami, nowymi lokalizacjami i czasem nawet bezpłatnie ;-). Drogie Mamy, korzystajcie!

coworking dla mam - czym jest?

O coworkingu, mamach i życiu rozmawiamy z Magdaleną Kowalski, właścicielką coworkingu CoWalski – Aleja Inispiracji, który właśnie dołączył do akcji.

No i padło sakramentalne pytanie…

Pani Magdo, dlaczego coworking może być dobrym rozwiązaniem dla Mam? I czy Pani może stworzyła to niezwykłe miejsce właśnie dlatego, że jest mamą? 

Coworking to świetne rozwiązanie dla Mam, które zdecydowały się pracować same, ale nie samotnie. My kobiety szczególnie potrzebujemy się jednoczyć, wspierać i inspirować. Coworking to nie tylko biurko do pracy, ale to przede wszystkim ludzie, dzięki którym każdego dnia chce się nam więcej! Dodatkowo szczególnie dla Mam to bardzo elastycznie i ekonomiczne rozwiązanie, które równolegle podnosi prestiż działalności, o czym należy pamiętać!

Co najważniejsze wychodzimy z dresów poza mury domu!

Przeczytaj także: Telepraca dla pracującej mamy. Czy to dobre rozwiązanie?

CoWalski Aleja Inspiracji to miejsce, które powstało w odpowiedzi na potrzeby kobiety – mamy, która chce robić coś więcej ale nie mieści się w ramach przysłowiowego etatu – takiej jak ja. By działać w własnym biznesie potrzebujemy inspiracji, kontaktu z ludźmi i przestrzeni, czy to biurowej czy warsztatowej. 

Przestrzeń coworkingowa dla mam

Czy zaglądają do biura mamy z Poznania? I jak je Pani zachęca do tego. 

Mam wrażenie, że jeszcze niewiele Mam decyduje się na coworking. Generalnie świadomość takiej inicjatywy jest niestety niewielka. Mamy, które przychodzą do naszej przestrzeni chcą się dopiero dowiedzieć co to jest za miejsce i czym jest coworking. Staramy się zachęcać Mamy do udziału w coworkingu choćby przez udział w projekcie „Biurko dla Mamy”, czy prezentując idee coworkingu w środowiskach związanych z aktywizacją kobiet.

W naszej przestrzeni na pewno zachęca kameralny coworking i niesamowita atmosfera oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Dziękujemy!

Z Magdaleną Kowalską z CoWalski – Aleja Inispiracji rozmawiała Paulina Sienczyło, koordynatorka akcji „Biurko dla Mamy”. 

Zatem, Droga Mamo, poszukaj biura coworkingowego dla siebie!

Nasz baza uzupełniana jest na bieżąco, warto więc do niej zaglądać!

Zapraszamy!

Przeczytaj także: Czy praca może pomagać realizować pasję? Tak, przeczytaj jak to możliwe!

Zdjęcie: Canva, Właśność biura CoWalski – Aleja Inispiracji z Poznania. 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie