Czego szukasz

Wyskoczyć z dresów… czyli 3 edycja akcji Biurko dla Mamy!

Nasza akcja „Biurko dla mamy” doczekała się trzeciej edycji! I wiecie, to naprawdę działa! Z edycji na edycję, otrzymujemy coraz więcej sygnałów o tym, że mamy się zgłaszają do biur i z nich korzystają. Bardzo nas to cieszy, tym chętniej działamy dalej! Zapraszamy Was do 3 edycji „Biurko dla Mamy”, z nowymi biurami, nowymi lokalizacjami i czasem nawet bezpłatnie ;-). Drogie Mamy, korzystajcie! 

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 28/02/2014

O coworkingu, mamach i życiu rozmawiamy z Magdaleną Kowalski (właścicielką coworkingu CoWalski – Aleja Inispiracji), który właśnie dołączył do akcji.

No i padło sakramentalne pytanie…

Pani Magdo, dlaczego coworking może być dobrym rozwiązaniem dla Mam? I czy Pani może stworzyła to niezwykłe miejsce właśnie dlatego, że jest mamą? 

Coworking do świetne rozwiązanie dla Mam, które zdecydowały się pracować same, ale nie samotnie. My kobiety szczególnie potrzebujemy się jednoczyć, wspierać i inspirować. Coworking to nie tylko biurko do pracy, ale to przede wszystkim ludzie dzięki, którym każdego dnia chce się nam więcej! Dodatkowo szczególnie dla Mam to bardzo elastycznie i ekonomiczne rozwiązanie, które równolegle podnosi prestiż działalności, o czym należy pamiętać!

Co najważniejsze wychodzimy z dresów poza mury domu!

CoWalski Aleja Inspiracji to miejsce, które powstało w odpowiedzi na potrzeby kobiety – mamy, która chce robić coś więcej ale nie mieści się w ramach przysłowiowego etatu – takiej jak ja. By działać w własnym biznesie potrzebujemy inspiracji, kontaktu z ludźmi i przestrzeni, czy to biurowej czy warsztatowej. 

Czy zaglądają do biura mamy z Poznania? I jak je Pani zachęca do tego. 

Mam wrażenie, że jeszcze niewiele Mam decyduje się na coworking. Generalnie świadomość takiej inicjatywy jest niestety niewielka. Mamy, które przychodzą do naszej przestrzeni chcą się dopiero dowiedzieć co to jest za miejsce i czym jest coworking. Staramy się zachęcać Mamy do udziału w coworkingu choćby przez udział w projekcie „Biurko dla Mamy”, czy prezentując idee coworkingu w środowiskach związanych z aktywizacją kobiet.

W naszej przestrzeni na pewno zachęca kameralny coworking i niesamowita atmosfera oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Dziękujemy!

Z Magdaleną Kowalską z CoWalski – Aleja Inispiracji rozmawiała Paulina Sienczyło, koordynatorka akcji „Biurko dla Mamy”. 

Zatem, Droga Mamo, poszukaj biura coworkingowego dla siebie! Kliknij poniżej lub wejdź na www.biurkodlamamy.pl

Nasz baza uzupełniana jest na bieżąco, warto więc do niej zaglądać!

Zapraszamy!

Zdjęcie: Właśność biura CoWalski – Aleja Inispiracji z Poznania. 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
  • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail