Czego szukasz

Webinar: Jak przygotować CV i profil na LinkedIn – poznaj wskazówki od rekruterki

Przyjechałaś do Polski i szukasz pracy? Chcesz jak najlepiej przygotować się do procesu rekrutacji i zastanawiasz się, jak przygotować CV? Zapisz się na nasz webinar i dowiedz się, które informacje w CV są niezbędne, jakich poszukuje rekruter oraz w czym może pomóc profil na LinkedIn!

Ви приїхали до Польщі і шукаєте роботу? Зареєструйтеся на наш вебінар і дізнайтеся, яка інформація у вашому резюме потрібна, що шукає рекрутер і в чому вам може допомогти профіль LinkedIn!

jak przygotować CV i profil na LinkedIn

Jak przygotować CV i profil na LinkedIn?

Wiemy, że większość kobiet, które przyjechały do Polski z Ukrainy planują być aktywne zawodowo. Szukają pracy i chcą się do tego jak najlepiej przygotować. Jeśli jesteś jedną z nich, serdecznie zapraszamy na spotkanie, dzięki któremu przygotujesz się do rozmów rekrutacyjnych.

Czego się dowiesz w trakcie spotkania?

  • Jak stworzyć informacyjny i atrakcyjny profil LinkedIn? I dlaczego warto go mieć?
  • Jak przygotować CV, które przedstawi Twoje doświadczenie w najbardziej korzystnym świetle?
  • Poznasz podpowiedzi, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapisuję się na webinar!

Kogo gościmy?

Naszą ekspertką jest Tanya Yankovska, która pracowała jako rekruterka w wielu firmach IT, na rynkach różnych krajów. Przejrzała miliony życiorysów i profili na LinkedIn i wie, na co zwracają uwagę rekruterzy.

Tanya Yankovska
Tanya Yankovska

Tanya to ekspertka, która pracuje w Cisco – firmie, z którą współpracujemy i która jest w naszej Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom.

Informacje organizacyjne

Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godzinie 20:30 i potrwa godzinę. Co ważne, będzie też czas na Twoje pytania, więc nie wahaj się ich zadać! Webinar będzie prowadzony w języku ukraińskim.

Zapraszamy!

Як підготувати резюме та профіль на LinkedIn?

Ми знаємо, що більшість жінок, які приїхали до Польщі з України, планують займатися професійною діяльністю. Вони шукають роботу і хочуть якомога краще підготуватися. Якщо ви належите до них, ми щиро запрошуємо вас на зустріч, яка підготує вас до співбесіди з рекрутером.

Що ви дізнаєтеся під час зустрічі?

  • Як створити інформативний та привабливий профіль LinkedIn? І чому варто його мати?
  • Як підготувати резюме, яке найкраще відображає ваш досвід?
  • Ви отримаєте поради щодо підготовки до співбесіди.

Реєструюсь на вебінар!

Кого ми приймаємо?

Наш експерт – Таня Янковська, яка працювала рекрутером у багатьох ІТ-компаніях на ринках різних країн. Вона переглянула мільйони резюме та профілів у LinkedIn і знає, на що звертають увагу рекрутери.

 Таня Янковська
Таня Янковська

Таня – експерт, який працює в Cisco – компанії, з якою ми співпрацюємо і яка є в нашій базі Дружніх до Батьків Роботодавців.

Організаційна інформація

Зустріч відбудеться у вівторок, 28 червня о 20:30 і триватиме одну годину. Важливо, що також буде час для ваших запитань, тому не соромтеся запитувати! Вебінар проводитиметься українською мовою.

Запрошуємо!

Zdjęcie: Pexels.com; archiwum Tanyi/ Фото: Pexels.com; архів Танi

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie