Czego szukasz
Pracodawca
Przyjazny Rodzicom

W Cisco wierzymy w potęgę technologii i możliwości jakie daje ona organizacjom na całym świecie, a naszym celem jest tworzenie inkluzywnej przyszłość dla wszystkich. Zatrudniamy obecnie 80 tys. pracowników w 95 krajach, w tym 2,5 tys. w Polsce, a nasze biuro w Krakowie to największe centrum usług Cisco w regionie EMEAR.

Cisco Systems
 • Strona: jobs.cisco.com
 • Branża: technologie / IT
 • Oferty pracy w: Kraków, Warszawa, cała Polska (praca zdalna/hybrydowa)
 • Ogłoszeń do tej pory: 75
 • Nagrody: #1 Great Place to Work w Polsce (2020, 2019, 2018)

Nasz cel

Cisco to założony w 1984 r. światowy lider w dziedzinie technologii tworzących Internet, które optymalizują działanie aplikacji, zabezpieczają dane, przekształcają infrastrukturę IT i łączą zespoły pracowników na całym świecie. Celem Cisco jest tworzenie inkluzywnej przyszłości dla wszystkich. Aby osiągnąć ten cel, wykorzystujemy naszą technologię i inspirujemy naszych pracowników do wywierania pozytywnego wpływu na społeczności na całym świecie.

Postrzegamy technologię jako pomost między nadzieją a tym, co możliwe. W biznesie oznacza to inspirowanie nowych możliwości — takich jak tworzenie aplikacji, zabezpieczanie danych, przekształcanie infrastruktury IT oraz łączenie rozproszonych zespołów.

Naszym celem jest wspieranie sprawiedliwego rozwoju oraz usuwanie barier stojących na jego drodze. W 2020 roku nadaliśmy temu celowi nazwę: tworzenie inkluzywnej przyszłości dla wszystkich.

Inkluzywna przyszłość oznacza uczynienie środowiska pracy miejscem wsparcia oraz pokazanie pracownikom i klientom, że działamy z myślą o wszystkich aspektach społeczeństwa. Dotyczy to zarówno naszej firmy, ale także pozytywnego wpływu na naszych partnerów, klientów, rządy i społeczności. Opiera się na wiarygodnym zarządzaniu, przejrzystej komunikacji i sprawiedliwych praktykach. Fakt, że zatrudniamy 80 000 pracowników w 95 krajach pozwala nam podejmować działania w oparciu o licznych liderów i zespoły i razem z nimi realizować nasze ideały.

Praca hybrydowa dla wszystkich

Naszą ambicją w Cisco jest uczynić najlepsze dotychczas miejsce pracy na świecie – najlepszym hybrydowym miejscem pracy dla wszystkich. Trzy lata temu postawiliśmy zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu w Cisco, dzięki czemu nasi pracownicy mogli później radzić sobie z wyzwaniami i obawami wywołanymi przez pandemię. Kontynuujemy to podejście w nowym świecie pracy, wymagającym liderów, którzy mają na uwadze empatię i elastyczność.

Czym więc będzie ten nowy świat pracy? Będzie hybrydowy dla każdego pracownika Cisco. Nie mamy żadnych odgórnych wytycznych co do tego, jak i gdzie pracują poszczególne osoby lub zespoły. Zespoły najlepiej rozumieją, na czym polega ich praca i jaki jej model im odpowiada i jest najbardziej efektywny. Umożliwiamy zespołom i liderom decydowanie o sposobie wykonywania pracy w oparciu o potrzeby i preferencje poszczególnych osób. To wzmocnienie pozycji naszych zespołów i liderów jest możliwe dzięki naszej kulturze i wartościom.

Cisco w Polsce

Cisco jest obecne w Polsce od 1995 roku, kiedy to otwarto biuro w Warszawie.

W 2012 roku Cisco otworzyło swoje Globalne Centrum Usług w Krakowie. To, co zaczęło się jako inwestycja typu Greenfield, jest obecnie nowoczesnym kampusem technologicznym zatrudniającym ponad 2000 osób, co czyni Cisco Kraków największym centrum usług Cisco w regionie EMEAR i piątą co do wielkości lokalizacją Cisco na świecie.

Cisco Kraków świadczy usługi techniczne i biznesowe klientom, partnerom i pracownikom na całym świecie. Cisco stale inwestuje w rozwój ośrodka Krakowie, tworząc wysokiej jakości miejsca pracy w obszarze biznesu i technologii.

Co oferujemy pracownikom?

Dbamy o równowagę pomiędzy życiem osobistym a zawodowym, korzystając z szeregu opcji dostępnych w miejscu pracy i innowacyjnych narzędzi, które pomogą nam utrzymywać kontakty na całym świecie.

 • Udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500.
 • Dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi technologicznych, które pozwalają poznać specyfikę pracy projektowej i realizować wyzwania biznesowe klienta.
 • Pakiet wdrożeniowy (szkolenia wprowadzające), dostęp do katalogu bezpłatnych kursów oraz wsparcie doświadczonych pracowników.
 • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji).
 • Elastyczny czas pracy (możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu pracy).
 • Indywidualne wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego, a także sesje mentoringowe z Coachem.
 • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
 • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport oraz karty lunchowej).
 • Employee Assistance Program – bezpłatne wsparcie w jednorazowych konsultacjach prawniczych, finansowych oraz psychologicznych.
 • Płatny program poleceń pracowników.
 • Przyjazną atmosferę, zróżnicowane środowisko pracy oraz nowoczesne przestrzenie biurowe (m.in. Strefa gier, strefa chillout).
 • Różne aktywności w ramach Wellbeing oraz inicjatywy sportowe.

Zelia Pereira, Business Operations Analyst
’Life has changed in so many ways in the past months. Our homes are now offices and our colleagues have been replaced by our young children who love interrupting meetings and showing who the boss in the house is. It hasn’t been easy, but Cisco has our back! Once again, Cisco gives its employees a “Day for Me”, to pause, to step away and unplug. A day I will be spending with this beautiful young lady of mine and the ones I love most! #LoveWhereYouWork #WeAreCisco #Portugal

Mariana Rodero Ponce De Leon, Staffing – Recruiter
Our culture: 'I believe that one of the biggest difference-maker of a good and a great company is how the company treats its employees and I believe Cisco is top of the list in that category!’
What it’s like to be a working mom at Cisco: 'Parenthood is a train that keeps moving no matter what. In the 2 years I have been a Mom and worked at Cisco I have never once struggled work life balance. People want you to succeed and they have flexibility and support you not only professional but personally.’

Mafer Manon, Virtual Sales Account Manager
’I’ve been fortunate enough to spend quality time with my newborn as I get back to my full time responsibilities in Cisco. I’m grateful for these tools and the support of my managers and team!’ #WeAreCisco #LoveWhereYouWork #Mexico 

Na jakie wsparcie dodatkowe mogą liczyć rodzice?

 • Program opieki medycznej – dodatkowe konsultacje medyczne ze specjalistami (2nd / 3rd medical opinion)
 • Konsultacje z psychologiem, psychiatrą.
 • Ubezpieczenie na życie Generali.
 • Prezent dla rodzica z okazji urodzenia dziecka. Zdajemy sobie sprawę, że narodziny potomka to szczególny czas. Cieszymy się wraz z pracownikami i witamy nowonarodzone dzieci specjalnym Cisco upominkiem.
 • Dodatkowy urlop ojcowski.
 • Eventy dla rodziców oraz dzieci. Organizujemy cykliczne wydarzenia m.in. piknik rodzinny, dzień dziecka, Mikołajki.

Social media:

www.facebook.com/CiscoKrakow
www.facebook.com/CiscoPoland
www.instagram.com/wearecisco/
www.linkedin.com/company/cisco

Ogłoszenia tego pracodawcy
AppDynamics Controller/SaaS Support Software Engineer
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Przedwczoraj
20.03.2023
Finance Rotational Program – LIFT (Full Time) – Krakow, Poland
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków I Praca zdalna
Przedwczoraj
20.03.2023
Consulting Engineer - Customer Success Specialist (Early in Career / Graduate) - Poland
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków I Praca zdalna
Przedwczoraj
20.03.2023
Technical Consulting Engineer - Web Security
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Tydzień temu
15.03.2023
Senior Controller
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Tydzień temu
15.03.2023
AppDynamics Java SaaS Support Software Engineer
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Cloud SOC Analyst Level 2
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
AppDynamics SaaS EUM Software Support Engineer
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Operational Internal Auditor (junior/mid/senior)
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Marketing Specialist
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Technology Solutions Specialist Security-Polish speaking
Cisco Systems
Mazowieckie, Warszawa
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Engineer - Software
Cisco Systems
Mazowieckie, Warszawa
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Network Security Engineer - Cisco Secure Endpoint
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Project Specialist (Early in Career) - Operations Lead - Krakow, Poland
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków / praca zdalna
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Project Manager (Early in Career) - Poland
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków / praca zdalna
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Technical Consulting Engineer (Early in Career / Graduate) - Poland
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Technical Consulting Engineer - SP Mobility
Cisco Systems
Małopolskie, Kraków
Ponad tydzień temu
14.03.2023
Poznaj innych przyjaznych pracodawców
Accenture to 8600 niezwykłych osób w Polsce, a ponad 600 tys. na całym świecie, skupionych w jednej organizacji, której celem...
 • Accenture Poland
 • Lokalizacja: Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław
 • Branża: IT
 • Ogłoszeń u nas: 186
Czytaj więcej i sprawdź oferty
W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci...
 • Robert Bosch
 • Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Łódź, Goleniów, Mirków, Łozienica
 • Branża: nowe technologie
 • Ogłoszeń u nas: 1030
Czytaj więcej i sprawdź oferty
State Street to światowy lider wśród dostawców usług finansowych i jeden z największych banków powierniczych z centralą w Bostonie. Działa...
 • State Street Bank
 • Lokalizacja: Gdańsk, Kraków
 • Branża: Finanse
 • Ogłoszeń u nas: 533
Czytaj więcej i sprawdź oferty
BNY Mellon jest marką firmową The Bank of New York Mellon Corporation (NYSE: BK). Polskie biuro BNY Mellon to stale...
 • BNY Mellon
 • Lokalizacja: Wrocław
 • Branża: finanse, IT
 • Ogłoszeń u nas: 4
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Jesteśmy przekonani o tym, że różnorodność sprzyja innowacyjności i kreatywności, a kobiety uwielbiają pracować nad nowymi technologiami. Dzięki indywidualnie zaprojektowanej...
 • Nokia Solutions and Networks
 • Lokalizacja: Wrocław, Kraków, Bydgoszcz
 • Branża: IT
 • Ogłoszeń u nas: 967
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Cenimy rodziców. Są ważną częścią różnorodnej i inkuzywnej kultury Franklin Templeton. Dlatego staramy się zapewnić wielowymiarowe wsparcie tak, by mogli...
 • Franklin Templeton
 • Lokalizacja: Poznań
 • Branża: Finanse/SSC BPO
 • Ogłoszeń u nas: 360
Czytaj więcej i sprawdź oferty
W Cisco wierzymy w potęgę technologii i możliwości jakie daje ona organizacjom na całym świecie, a naszym celem jest tworzenie...
 • Cisco Systems
 • Lokalizacja: Kraków, Warszawa, cała Polska (praca zdalna/hybrydowa)
 • Branża: technologie / IT
 • Ogłoszeń u nas: 75
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Kyndryl od pierwszego dnia istnienia liczy ponad 90.000 ekspertów na całym świecie. W Polsce tworzymy zespół kilku tysięcy ekspertów w...
 • Kyndryl
 • Lokalizacja:
 • Branża: IT
 • Ogłoszeń u nas: 27
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Equinix is the world’s digital infrastructure company, operating 210 data centers across the globe and providing interconnections to all the...
 • EQUINIX Poland
 • Lokalizacja: Warszawa
 • Branża: IT, Cloud
 • Ogłoszeń u nas: 79
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Avanade jest miejscem, w którym każdy może być sobą i mieć najlepsze warunki do wykonywania swojej pracy. Cieszymy się z...
 • Avanade
 • Lokalizacja: Kraków, Wrocław
 • Branża: IT
 • Ogłoszeń u nas: 68
Czytaj więcej i sprawdź oferty
At UBS, we believe that strong ideals make strong businesses; and every success we have is made possible by the...
 • UBS
 • Lokalizacja: Kraków, Wrocław
 • Branża: Finanse, IT
 • Ogłoszeń u nas: 0
Czytaj więcej i sprawdź oferty
W sieci Dr.Max naszym nadrzędnym celem jest dobro pacjenta. Staramy się zapewniać profesjonalną opiekę wszystkim chorym odwiedzającym placówki franczyzowe Dr.Max....
 • Dr.Max
 • Lokalizacja: cała Polska
 • Branża: Medyczna
 • Ogłoszeń u nas: 167
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Sektor nieruchomości, zwłaszcza komercyjnych, wydaje się bardzo męską branżą. To pozory. W Colliers w Polsce około 60% pracowników stanowią kobiety....
 • Colliers
 • Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Łódź
 • Branża: Nieruchomości
 • Ogłoszeń u nas: 340
Czytaj więcej i sprawdź oferty
Aon jest globalną organizacją, która dostarcza rozwiązania z zakresu zarządzania ryzykiem, emerytur i zdrowia w 120 krajach na świecie. Pomagamy...
 • Aon
 • Lokalizacja: Kraków, Warszawa
 • Branża: finanse
 • Ogłoszeń u nas: 70
Czytaj więcej i sprawdź oferty