Czego szukasz

We have a lot of power and we need to use it! Podsumowanie Nordea Open Day

Ponad 170 zapisanych osób. Więcej niż 100 uczestniczek i uczestników na żywo. Ponad 40 pracowniczek i pracowników Nordea zaangażowanych w organizację i realizację spotkania. Trzy godziny wiedzy, informacji i inspiracji. To Nordea Open Day online w pigułce.

We have a lot of power and we need to use it! Podsumowanie Nordea Open Day

Pomysł na Nordea Open Day pojawił się już jakiś czas temu. Inicjatorką tego tematu jest Joanna Mazur, Technology Execution Leader/Scrum Master w Nordea. A także mama wspaniałych dzieci, Wiktora i Victorii, która wymaga szczególnej uwagi i opieki. To właśnie Joanna wspólnie z Agnieszką Czmyr – Kaczanowską z Fundacji Mamo Pracuj otworzyły spotkanie.

Przeczytaj wywiad z Joanną i zobacz, jak wyglądał jej powrót do pracy po przerwie

Takie spotkania jak Nordea Open Day to świetna okazja dla wszystkich osób, które chcą:

 • poznać ludzi pracujących w firmie,
 • porozmawiać z przyszłym przełożonym lub rekruterem,
 • dowiedzieć się, czym zajmuje się firma i kogo szuka do swoich zespołów,
 • sprawdzić, co firma może Ci zaoferować oraz jak wspiera swoich pracowników,
 • przekonać się czy to miejsce dla niej.

Na dobry początek

Natalia Stępień, Mikołaj Miękoś oraz Agnieszka Bogdał opowiedzieli kilka słów o firmie i jej działaniach oraz o benefitach i wsparciu skierowanym do pracowników.

Paulina Fabrycka szczegółowo przedstawiła program dla początkujących specjalistów IT, czyli Future Engineer Program. Jest on skierowany do pasjonatów technologii, którzy mają wiedzę, ale niekoniecznie mają doświadczenie w pracy w IT.

Podsumowanie Open Day Nordea Grafika

Coraz więcej inspiracji

Następnie Agnieszka Kasprowicz-Kluska, Ada Stajewska oraz Paweł Jemioł mieli swoje indywidualne wystąpienia podczas których opowiadali o swoich ścieżkach rozwoju, początkach pracy w obszarze technologii, powrotach do pracy po przerwie związanej nie tylko z rodzicielstwem, ale też doświadczeniem choroby nowotworowej.

Panel dyskusyjny z udziałem Andrei Bielskiej, Katarzyny Bieszk oraz Kariny Kowalewskiej był nie tylko podsumowaniem spotkania, ale też opowieścią o pracy w Nordea z perspektywy osób pracujących od kilku, jak i kilkudziesięciu lat w firmie.
W czasie spotkania na czacie pojawiało się mnóstwo pytań o programy dla pracowników, aplikacje, oferty pracy i działania rozwojowe. Dziękujemy za wszystkie wyczerpujące odpowiedzi oraz zaopiekowanie się tematami.

Rozmów ciąg dalszy

Po spotkaniu chętne osoby mogły skorzystać ze spotkań z managerami i liderami, którzy szczegółowo opowiadali o pracy w swoich Zespołach. Dziękujemy za poświęcony czas:

 • Piotrowi Gieruszyńskiemy – Team Leader of Application Development PL 2, Group Business Support Technology;
 • Grzegorzowi Kuczyńskiemu – Head of Test Team and QA Team;
 • Barbarze Siger – Team Leader in Know Your Customer Services;
 • Annie Jackowiak – Team Leader in KYC Services Team;
 • Kindze Hamrin – Team Leader in Group Financial Crime Prevention department;
 • Aleksandrze Metiäinen – Team Coordinator in KYC Services.

Na dobre zakończenie

Cieszymy się, że zarówno główne spotkanie, jak i rozmowy w mniejszych grupach cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. Ponad 100 osób uczestniczyło przez trzy godziny w Nordea Open Day online. Uczestniczki i uczestnicy ocenili spotkanie na 5 (45,5%) i 6 (54,5%) (w sześciostopniowej skali).

Poniżej kilka opinii na temat tego, co według obecnych osób było najbardziej wartościowe w czasie spotkania:

 • Całość oceniam bardzo pozytywnie.
 • Opowieści pracowników. Wspaniale było usłyszeć, że oni też są ludźmi z takimi samymi potrzebami.
 • Wszystkie elementy Open Day były niesamowite – ludzie, ich historie, ich opinie i prezentacje, chęć pomocy i odpowiedzi, których udzielali.
 • Poruszające były historie pracowników świadczące o pracodawcy, prezentacja firmy, benefity, możliwość „zajrzenia” do wnętrza firmy. Odpowiedzi na każde zadane pytanie. Rewelacja. Firma zachęciła mnie do aplikowania.
 • Faktycznie odpowiedź na wszystkie pytania. Indywidualne opowieści pracowników. Super, że pojawił się męski głos.
 • Prawdziwi pracownicy Nordea i ich niesamowite historie oraz dopingowanie do wzmacniania wiary w siebie.

Dziękujemy raz jeszcze!

Jesteś zainteresowana dołączeniem do Nordea? Zobacz oferty pracy!

Nordea jest największą skandynawską instytucją finansową. Zatrudnia 28 000 osób na całym świecie, a w Polsce już prawie 5 000! Jej biura mieszczą się w Łodzi, Warszawie i Trójmieście. Na polskim rynku jako oddział, działa już od ponad dekady.

logo Nordea
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie