Czego szukasz

VIDEO: Jak budować swoją karierę zawodową w zgodzie ze sobą – talenty i typy osobowości – Przedsiębiorcze Krakowianki

Dziś wracamy do pierwszego z serii pięciu spotkań, które poprowadziła Natalia Gozdowska w ramach programu Przedsiębiorcze Krakowianki. Dowiedz się więcej o programie i zobacz nagranie tego spotkania. Zapraszamy!

Program “Przedsiębiorcze Krakowianki”

Program “Przedsiębiorcze Krakowianki” to projekt Urzędu Miasta Krakowa, realizowany przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji. Celem projektu jest wzmacnianie na rynku pracy pozycji kobiet oraz zbudowanie kompetencji wśród Krakowianek w zakresie zakładania i prowadzenia własnego biznesu.

W ramach wspólnych działań powstał raport z badania o sytuacji zawodowej kobiet, do przeczytania którego serdecznie zapraszamy!

Raport możecie pobrać TUTAJ.

Jak budować swoją karierę zawodową w zgodzie ze sobą – talenty i typy osobowości

Podczas webinaru Natalia poruszyła takie kwestie, jak:

  • CliftonStrengths, czyli Talenty Gallupa. Czym są i jak je wykorzystać w swojej karierze zawodowej?
  • Ćwiczenia wspierające rozwój Twoich talentów.
  • Typy osobowości i style funkcjonowania – jak wiedza o nich może pomóc Ci w komunikacji z innymi, zapobieganiu konfliktom i lepszemu zrozumieniu innych.
  • Jak wzmacniać swoją pewność siebie, aby realizować zakładane cele?

O Natalii

Natalia jest ekspertką, menedżerką, akredytowanym coachem IC i coachem mocnych stron, Everything DiSC Trainer&Facylitator, konsultantką kryzysowa, certyfikowaną przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu, członkinią stowarzyszenia Ekspertki Razem.

Od ponad 18 lat współpracuje z firmami i organizacjami w obszarach, związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, rozwojem kompetencji miękkich, mentoringiem, coachingiem, przywództwem i komunikacją. 

Praktykuje jogę i uważność, fascynuje ją terapia przez sztukę. Jest mamą dwóch wrażliwych i bardzo ciekawych świata synów, dzięki nim każdego dnia uczy się nowego kawałka siebie.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie