Czego szukasz

SOCATOTS wspiera klientów i franczyzobiorców w czasie kryzysu

Franczyza SOCATOTS wspiera swoich klientów i partnerów biznesowych w obliczu pandemii koronawirusa. Zajęcia online dla dzieci i obniżenie opłat franczyzowych to główne działania sieci. Dowiedz się więcej.

Franczyza SOCATOTS w obliczu pandemii koronawirusa

Planując działania, pracę i program dla blisko 50 oddziałów SOCATOTS w Polsce na sezon 2019/2020, nikt z nas nie przewidział, z czym przyjdzie się nam zmierzyć w tym roku. Tego się nie planuje, tego się nie zakłada, trzeba jednak umieć zareagować, gdy sytuacja diametralnie się zmienia – mówi Dorota Uciechowska, Prezes Zarządu SOCATOTS Polska.

Tak właśnie zrobiła Franczyza SOCATOTS, aby wesprzeć zarówno wszystkie swoje oddziały, jak i 3 tysiące dzieci (i ich rodziców), które z dnia na dzień, zostały zamknięte w swoich domach i ograniczone w kontaktach zarówno ze swoimi rówieśnikami, jak i wszystkimi aktywnościami, z jakich korzystały czy to w przedszkolach, czy poza nimi.

Zajęcia on-line SOCATOTS

SOCATOTS Polska, w ciągu 2 dni zdecydowała przenieść całą komunikację z rodzicami na ogólnopolski kanał na Facebooku , dostarczając tam bardzo bogaty materiał w cyklu #PrzerwaOdZajęćNieMusisięDłużyć

Każdego dnia, od poniedziałku do piątku, wszystkim klientom a także pozostałym rodzicom, firma proponuje:

  • łatwe przepisy kulinarne do wspólnego przygotowania z dzieckiem, w cyklu #GotujRazemzSOCATOTS
  • łamigłówka lub kolorowanka, do pobrania i wydruku, w cyklu #BawSięwDomuzSOCATOTS
  • w każdy Poniedziałek, Środę i Piątek domowe ćwiczenia, w cyklu #ĆwiczwDomuzSOCATOTS
  • a we Wtorki i Czwartki, SOCA piosenki w cyklu #ŚpiewajwDomuzSOCATOTS

Do projektu firma zaangażowała wszystkich franczyzobiorców, którzy wspólnie tworzą materiały, ćwiczenia oraz nagrywają piosenki, we własnych domach i z własnymi dziećmi.

Ta ogólnopolska inicjatywa pomaga zarówno naszym małym podopiecznym i ich rodzicom w aktywnym i bardzo urozmaiconym spędzaniu tego dla wszystkich trudnego czasu, jak i naszym oddziałom, które zamieszczając materiał na swoich lokalnych profilach, mają możliwość codziennego kontaktu ze wszystkimi klientami – dodaje Dorota Uciechowska.

Obniżenie opłat

Dodatkowo, mając pełną świadomość sytuacji, w której dziś znaleźli się wszyscy nasi franczyzobiorcy, zdecydowaliśmy o obniżeniu opłaty franczyzowej, do 40% poziomu dotychczasowych opłat.

Najważniejszym dla nas jest, abyśmy wszyscy, w tym samym gronie przeszli ten trudny czas i wznowili zajęcia, dokładnie w tym samym składzie. Wiemy, że siłą SOCATOTS jest nie tylko program, ale również ludzie, którzy wraz z nami od wielu lat budują markę i pozycję SOCATOTS w Polsce – mówi Dorota Uciechowska.

Co to jest SOCATOTS?

SOCATOTS to największa na świecie organizacja, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica.

SOCATOTS to dostosowane do wieku dziecka, zajęcia ruchowe, podczas których dzieci nabierają poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. To czas spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce.

Dowiedz się więcej o SOCATOTS, marce, która bierze udział w akcji Franczyza dla Mamy 2020.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie