Czego szukasz

Poznajcie bohaterki akcji: Jestem mamą, jestem piękna!

Nie było łatwo… Ale już wybraliśmy! Poznajcie 10 wspaniałych kobiet, które zostaną bohaterkami naszej akcji: Jestem mamą, jestem piękna! Dziewczyny będą zmieniać się razem z Wami i naszymi ekspertami. Bo najważniejszym elementem całej akcji jest Wasz udział! Wykorzystajmy naszą siłę, aby pomóc innym czuć się piękną! Co dwa tygodnie zaprezentujemy dwie uczestniczki i poprosimy Was o komentarze, podpowiedzi i sugestie. Zaczynamy już 8 marca 😉 

Spis treści: ukryj
2 Poznajcie 10 wspaniałych i odważnych kobiet, które zostaną bohaterkami akcji: Jestem mamą, jestem piękna!

Do odważnych świat należy!

Zgodnie z tą dewizą zgłosiło się do nas wiele mam, które marzą i potrzebują zmiany w swoim wyglądzie. Nasza akcja wspisała sie idealnie w ich potrzeby! 

Zawsze jednak, wybór jest tym trudnym elementem. Na szczęście ten etap mamy już za sobą. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy i zapraszamy Was do dalszego właczania się w komentowanie, podpowiadanie i dodawania sił naszym bohaterkom. 

Poznajcie 10 wspaniałych i odważnych kobiet, które zostaną bohaterkami akcji: Jestem mamą, jestem piękna! 

Katarzyna Frybes – Dużo zmian u Kasi – firma, decyzje o przeprowadzce. Czy eksperci w stylizacjach przytłumią czy podkreślą energię życiową?

Iwona Gołdyn – „Teraz albo nigdy” – tak mówi mama czworga dzieci. No to teraz!

Joanna Krawczyk – Joanna albo eksperymentuje w poszukiwaniu stylu albo stawia na wygodę. Postaramy się znaleźć rozwiązanie pomiędzy. Pomyślimy o 'seksownej wygodzie’.

Anna Majzner – Ani dodamy pewności siebie przed powrotem do pracy.

Justyna Ordowska – Mama trójki dzieci. Sama pięknie dba o swój wygląd. Być może nasi eksperci doradzą nieco żywiołowości?

Monika Palczewska-Gryz – Jaki makijaż jest w zgodzie z produkcyjnym BHP? Czy w takim męskim świecie jak dział utrzymania ruchu sprawdzą się szpilki? Przekonamy się o tym odważnie zmieniając Monikę.

Romana Płóciennik – Młoda mama, zabiegana w nowej codzienności i szukająca pomysłu na siebie. Romo! Proszę szykować się na kolorystyczne orzeźwienie! 🙂

Anna Rakowska – W metamorfozie Ani będziemy wspierać pasję do śpiewania. Dodamy eleganckiego blasku na scenie.

Agnieszka Szmuc – Agnieszka szykuje się na nowe życiowe otwarcie po trzyletnim urlopie wychowawczym. Pierwszy krok został wykonany… zgłoszenie wypełnione jest otwartością na zmiany.

Ilona Wojciechowska-Nowaczyk – U Ilony odnajdziemy wizerunkową żywiołowość i popracujemy nad wyrazistością. 

GRATULUJEMY!

Ale to nie koniec. Od 8 marca wszystkie aktywne komentatorki będą miały okazję wygrać wspaniałe nagrody. Lista sponsorów się zapełnia!

Kilka słów o projekcie

Od 8 marca br. na naszym portalu, co dwa tygodnie, aż do czerwca br., będziemy publikować dwie sylwetki mam, które zdecydowały się na udział w naszej akcji. Każda z mam krótko opowie nieco o sobie, a przede wszystkim co najbardziej lubi w swoim wyglądzie i jakiej zmiany szuka.

Przez dwa tygodnie będziemy wspólnie doradzać mamom, jak poprawić wygląd, aby czuć się pewną i zadbaną mamą! Doradzajcie, sugerujcie, podsyłajcie linki ze swoimi propozycjami konkretnych ciuchów do stylizacji dla danej mamy. Bądźcie piękne i dobre w swoich uwagach i doradzajcie konstruktywnie. Podpowiedzcie mamom, co mogą zmienić, żeby czuć się jeszcze piękniejszymi.

Po każdej publikacji przygotujemy raport, w którym zbierzemy Wasze propozycje oraz dodamy do nich komentarze ekspertów zaangażowanych w projekt. 

Zobacz pełną listę naszych ekspertów modowych!

Kto stoi za tym zamieszaniem?

Organizatorzy akcji to portal www.mamopracuj.pl i autorka bloga www.zmianaperspektywy.pl

www.zmianaperspektywy.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie