Czego szukasz
Planery i kalendarze 2023

Pierwsza rzecz, która “rzuca” Ci się w oczy po otwarciu planera Magdaleny Zmarzlińskiej to pierwsze słowa: Jestem Mamą mogę wszystko! Myślę, że z tym planerem jest to na pewno możliwe. Dlaczego? Przeczytaj!

Mommy Planner

Chcę mieć Mommy Planner

Już pierwsze strony pomogą Ci wszystko uporządkować. Jeśli lubisz mieć wszystko zapisane w jednym miejscu, to masz pod ręką kilka stron do zagospodarowania. Kiedy są urodziny, ważne daty wszystkich, bliskich Ci osób, kiedy masz wizytę u lekarza, jaki jest numer do hydraulika i do innej zaprzyjaźnionej mamy. Z tym planerem poczujesz się też bezpiecznie, bo krok po kroku masz jak na dłoni opisane jak reagować w przypadku RKO u dziecka, czy zadławienia ciałem obcym. Masz miejsce na listę prezentów i na swoją listę marzeń. Tak, tak. Warto zapisywać, podobno szybciej się spełniają.

Podsumowując – mam wrażenie, że co byś sobie nie wymyśliła, żeby zapisać, to w Mommy Planner znajdziesz na to specjalnie dedykowaną rubrykę. Ten planer musiała zaprojektować mama. 🙂 Ponadto na końcu znalazłam całą masę stron na Twoje notatki i zachodzę w głowę jak to wszystko się w tym planerze mieści, bo wcale nie jest taki duży. Zmieścisz go w średniej torebce.

Jaki jest Mommy Planer?

  • ma format A5 i waży tylko 450 g, 🙂
  • jest w twardej oprawie książkowej, a w naszym zestawieniu bierze udział planer z uroczą grafiką Mamy z dzieckiem, z kwiecistą okładką oraz bestseller w wyjątkowej odsłonie, z grafiką autorstwa niezwykłej ilustratorki Minimal Line,
  • ma złote tłoczenia na okładce i praktyczną, czerwoną tkaną tasiemkę,

Co znajdziesz w środku?

  • 256 stron do planowania i relaksu,
  • układ tygodniowy z wygodnym, godzinowym podziałem tabel,
  • strony z planowaniem rocznym, miejscem na zapisywanie nawyków, planu treningów, opłat za rachunki, plan lekcji i całą masę innych inspiracji,
  • relaksacyjne kolorowanki,
  • planer wystarczy Ci na cały rok, ale daty wpisujesz sobie sama. 😉

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć Mommy Planner

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: