Czego szukasz

Plan: zmieniać swoje życie i zarabiać

Magda, Aneta i Marysia pracują w miłej branży (kosmetycznej), zarabiają niezłe pieniądze, i jak same mówią – „zmieniają swoje życie”. Nie jest łatwo, nie mówią że to pestka, ale widzą swoje postępy każdego dnia. Co robią? Sprawdź!

Siedzimy sobie w gustownie urządzonym Beauty Style Club na krakowskim Kazimierzu. W naszej rozmowie uczestniczą głównie mamy: jest Magda, Aneta, Marysia, które mówią, że odmieniły swoje życie. Ale choć brzmi to dość górnolotnie, to słuchając ich opowieści odnoszę wrażenie, że rzeczywiście odnalazły się w tym biznesie. To nie jest tak, że zarobki od razu spełniają ich oczekiwania, o nie, potrzeba pracy i wytrwałości. Nie ma nic za darmo – to wiemy doskonale!

Dziewczyny znalazły jednak coś, czego potrzebowały… Dlatego, dość dociekliwie wypytuję je o rożne aspekty zaangażowania w ten system. Może zainteresuje on także inne mamy? Poznajcie nową firmę, której ofertę prezentujemy pod hasłem:

MLM – biznes dla mamy, który rośnie razem z dzieckiem

To opowiedzcie dziewczyny, jakie produkty oferuje firma? W jakiej branży działacie?

To branża kosmetyczna, ale dość szczególna, gdyż oferujemy produkt, który służy biologicznej aktywacji skóry, czyli naturalnego nieinwazyjnego odmładzania. I jest to urządzenie, które nie zajmuje osobnego pokoju (jaki znamy dobrze z gabinetów kosmetycznych) ale  zmieści się już naszej kosmetyczce.

Technologia BYAS (BIONIC YOUTH ACTIVATING SYSTEM) wprowadziła rewolucję zarówno w medycynie jak i w kosmetologii. Urządzenie, które oferujemy pod nazwą BYAS FACE LIFTER zawiera w sobie profesjonalne zabiegi, które zmniejszają zmarszczki, przywracają naturalny zarys twarzy, ujędrniają oraz likwidują tkankę tłuszczową na twarzy.

technologia640

Dzięki systemowi BYAS możemy poradzić sobie z takimi problemami jak: 

 • Przetłuszczająca się skóra
 • Trądzik młodzieńczy i różowaty
 • Blizny po trądzikach
 • Rany
 • Zmarszczki w tym także mimiczne
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Pękające naczynka
 • Blizny
 • Worki pod oczami
 • Starzenie się skóry

Przedłużamy młodość! I to co ważne, to to, że nie musimy chodzić do kosmetyczki, tylko samodzielnie wykonujemy niezbędne zabiegi,tak często jak potrzebujemy, całkowicie bezpiecznie i bezinwazyjnie.

Czy to jest bezpieczne i naturalne? Niektóre nazwy, których używacie brzmią tajemniczo: jonofereza, elektryczna stymulacja mięśni, frekwencja radiowa…

To produkt w pełni naturalny i oparty na najnowszej technologii (opatentowanej przez naszą firmę) tzw. multisynchronicznej aktywacji skóry. Idąc do kosmetyczki oddajemy się w jej ręce nie do końca znając nazwy wszystkich urządzeń jakimi się posługuje, at teraz każda z nas może mieć praktycznie cały gabinet kosmetyczny w swojej kosmetyczce. Więcej o tym, czym są te „magiczne” słowa można przeczytać na stronie >>>

Jak dowodzą ostatnie badania, kremy nie wnikają tak głęboko w skórę jak powszechnie sądziliśmy… Skóra stanowi naturalną barierę i nie możemy za pomocą kremu nawilżyć skóry „od środka”. Natomiast nasze urządzenie pomaga osiągnąć efekt odmłodzenia, wygładzenia zmarszczek, pobudzając skórę do pracy.

[Tutaj musimy przerwać, bo dziewczyny o produkcie mogą długo opowiadać… i Was (Drogie Czytelniczki) zanudzimy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, umówicie się na spotkanie z jedną partnerek firmy (wszelkie kontakty na końcu tekstu).]

A do kogo firma kieruje swoją ofertę? Kto jest Waszym klientem?

To zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wszyscy, którzy chcą zachować młody, zdrowy wygląd. Ale oczywiście, częściej produkt kupują kobiety. My wiemy jak ważne jest dbanie o swoją urodę i zdrowie, wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie.

Nasze urządzenie może być także z powodzeniem stosowane przez osoby całkiem młode, a zmagające się z trądzikiem.

Dużo mówimy o produkcie, a ja chciałam Was dopytać o cały system zarabiania. Jaka jest ścieżka kariery w firmie?

Przede wszystkim jest ustalana całkowicie indywidualnie i elastycznie. Można kupować wyłącznie dla siebie i na swoje potrzeby, a można także zdecydować się na pracę w firmie i zarabianie, budowanie swojej struktury i bycie Liderem. Zawsze podpisuje się stosowną umowę.

Pracujemy według systemu, który opracowała firma. Każda z nas sama ustala sobie sposób pracy i godziny. Ważne jest aby wiedzieć, że większość spotkań osobistych, a na tym głównie polega praca, organizuje się zazwyczaj między 18:00 do 21:00. Gdyż w tych godzinach organizujemy tzw. BHP (czyli business home party), w trakcie których robimy zabiegi, pijemy szampana (!). Pracujemy w domach klientek, ale także naszych klubach.

Praca nasza polega głównie na spotkaniach w gronie innych kobiet i na wykonywaniu zabiegów. To bardzo przyjemna praca. 


A teraz tak praktycznie, jak może wyglądać współpraca z firmą?

To ja opowiem o sobie mówi Magda: ja pracuję dwa dni w tygodniu, umawiam spotkania, rozmawiam z klientkami, biegam na spotkania (głównie popołudniami i wieczorami, wtedy też mąż zajmuje się dziećmi). Ostatnio, wraz z rosnącym zaangażowaniem zaczynam podróżować po Polsce, spotykam się szalenie ciekawymi ludźmi i to sprawia mi wielką frajdę! Resztę czasu spędzam z synkami. Ale też w ciągu tygodnia sporo myślę o pracy. To mobilizujące.

Wiele się też uczę. Zarówno dzięki spotkaniom, jak i warsztatom, szkoleniom czy rozmową z naszą trenerką i mentorką Jolą Wasilewską. Ja się zmieniam, otwieram na ludzi. Byłam już zmęczona pracą w social media (a tym m.in. zajmowałam się wcześniej), potrzebowałam kontaktu z innymi ludźmi.

A jakie wsparcie otrzymują nowe osoby?

Nowa osoba która zaczyna współpracę, jest zawsze prowadzona przez osobę, która ją do biznesu wprowadziła. Ma pełne wsparcie. Do daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Bo, i warto to podkreślić, taki biznes prowadzi się samemu. Ale możliwość konsultacji czy indywidualnej rozmowy z trenerką sprawia, że w trudniejszych chwilach nie jesteśmy same!  Do tego firma zaprasza na szkolenia z dobrymi i znanymi trenerami.

Nowa osoba zawsze najpierw się przygląda i uczy – ok. tygodnia. Później, w drugim tygodniu, sama zaczyna prowadzić spotkania z klientami, na razie indywidualnie z asystentką. Jeśli to spotkanie z większą liczbą osób, to prowadzone jest wspólnie.  Od trzeciego tygodnia można już działać samemu z możliwością korzystania z konsultacji. Od czwartego tygodnia można działać już samemu. Po okresie tego miesiąca następuje spotkanie podsumowujące.

Szkolenia z Liderem odbywają się dwa razy w miesiącu. Dotyczą planowania działań, i swoich sukcesów, sporo o wartościach jakimi kieruje się firma, a także sprzedaży. Ważne jest to, że kierujemy się takimi wartościami jak: uczciwość, rzetelności, profesjonalizm, rozwój i zyski.

Jak wynika z Waszego doświadczenia: jakie osoby odnajdują się w tej branży?

Przede wszystkim osoby, które chcą się uczyć. Wierzymy, że nauczyć się można wszystkiego, a już szczególnie w tak bliskim kobiecie świecie, jakim są kosmetyki i troska o urodę. Na pewno szczególnie cenimy sobie osoby posiadające takie cechy jak ciekawość, otwartość na kontakty z innymi i zaangażowanie.

W jakiej formie można współpracować? Potrzebna jest działalność gospodarcza?

Jeśli zarabiasz pieniądze w naszym systemie – otrzymujesz noty prowizyjne na koniec miesiąca –firma rozlicza się z każdym indywidualnie. Jeśli Twoje dochody są niskie, a Ty nie stawiasz na pracę tylko po prostu korzystasz z produktu i czasem polecasz, to pieniądze otrzymujesz na konto. Podstawą jest podpisana umowa o współpracy z firmą. A ty rozliczasz dodatkowy przychód w rocznym PIT.

Ale jeśli się zaangażujesz i masz coraz większe zarobki, po prostu zakładasz firmę. To naturalny, dalszy krok.

A jak w takim razie zrezygnować ze współpracy?

To dość proste, po prostu umowa wygasa, i nie przedłużasz licencji. Ale to ważne pytanie i chcemy je jeszcze rozwinąć.

Kiedy ktoś odchodzi? Kiedy nie działa aktywnie, nie podejmuje walki i nie widzi efektów swojej pracy. Wtedy pojawia się myśl o rezygnacji. Ale firma na pewno nie stawia żadnych warunków rezygnacji.

Na jakie zarobki można liczyć? Od ilu godzin tygodniowo można zacząć?

Spokojnie możemy powiedzieć, że aktywna partnerka zarobi od 500 do 3000 euro miesięcznie. Tak, gdyż honorarium wypłacane w euro. Prowizja za sprzedaż jednego urządzenia to 200 euro.

Jeśli jeszcze budujemy swoją strukturę, to zarabiamy nie tylko ze sprzedaży, a kwoty zarobków mogą się zwiększyć  do ok. 1000 do 3000 euro. Tyle może zarobić lider lokalny. Ale oczywiście to są już kwoty, przy których wymagana jest działalność gospodarcza.

Kluczowe pytanie: od czego zacząć? No i ile trzeba zainwestować pieniędzy na start? 

Można rozpocząć pracę od modelu za 1670 zł. Można także zainwestować w model za 2500 zł albo 5500 zł. I ważne, że nie musisz wykładać tej kwoty na od razu. Możesz skorzystać z wygodnego systemu ratalnego, dzięki czemu wpłacając np. 90 zł miesięcznie możesz od razu otrzymać niezbędny sprzęt do pracy i zacząć zarabiać.

Do tego, każdy partner dokupuje kosmetyki niezbędne do pracy takie jak:

 • Serum Kwas hilauronowy
 • Serum Detox

To miesięcznie koszt ok. 300 zł. Jeśli kosmetyki kupuje się tylko do użytku własnego, ceny są nieco wyższe. Po roku, trzeba wykupić licencję na kolejny rok, ale tylko jeśli postanowimy, że to będzie nasza praca. Licencji oczywiście nie kupują osoby, które tylko korzystają z urządzenia. Koszt licencji to 480 zł.

A gdybym zapytała, co Wam daje Wasza praca?

Dla mnie ta praca to ciągły rozwój osobisty; kontakt z ludźmi, poczucie sprawczości, że mogę sama rozwijać swój biznes. Niesamowite uczucie. Bardzo lubię to co robię, to dla mnie przyjemna praca. A, paradoksalnie pieniądze trochę pojawiają się same.. 😉

Ja wiem, że to skutek moich działań, ale kiedy otworzyłam się na tę formę pracy to pojawiają się nowe możliwości i to dzieje się tak naturalnie. Wiem także, że pomagam osobom, które mają problemy ze skórą. Często, to wstydliwe problemy. To cieszy. Polecam coś co jest skuteczne i mam z tego frajdę i pieniądze – opowiada mi Magda.

Ale ona to ładnie powiedziała – dodała Aneta, Marysia – [śmiech!]

To powiedzmy nareszcie gdzie mogą się zgłosić mamy, które chciałyby dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielkami z całej Polski:

 • Kraków Magdalena Warot – 604 455 101
 • Wrocław Monika Muller – 501 662 902
 • Gliwice Dagmara Skowron – 609 170 690
 • Gdańsk – Trójmiasto Bożena Kwiatkowska – 509 561 610
 • Gdańsk -Trójmiasto Urszula Sochaj – 882 965 886
 • Jelenia Góra Elżbieta Bereda – 530 912 939
 • Opole Halina Ból – 602 214 004
 • Warszawa Magdalena Sadowska – 730 030 277
 • Warszawa Joanna Kulesza – 601 335 257
 • Warszawa Elżbieta Krasowicz-Płaczek – 508 079 172

Dziewczyny chętnie odpowiedzą na każde pytanie!

Zachęcamy także do polubienia profilu na FB – www.facebook.com/bezinwazyjneodmladzanie

Zdjęcia: własność BYAS

Rozmowę prowadziła: Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, redakcja Mamo Pracuj

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie