Czego szukasz

Personalizowane prezenty na święta – poznaj nasze propozycje

Jak święta Bożego Narodzenia to oczywiście prezenty. Wszystkim osobom szukającym wyjątkowego, personalizowanego upominku polecamy listy oraz wideo od Świętego Mikołaja. Czy są wymienione drobiazgi? Poniżej garść informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Święty Mikołaj

List od Świętego Mikołaja

List od Świętego Mikołaja to wyjątkowa korespondencja, która dociera do odbiorcy za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Karta zdobiona ręcznie malowanymi ilustracjami i kilka miłych słów od Świętego z pewnością ucieszą zarówno małych, jak i dużych. Koniecznie trzeba tutaj zaznaczyć, że treść listu przygotowywana jest indywidualnie – nadawca sam decyduje, co znajdzie się w korespondencji.

Mikołaj może wspomnieć, jak ceni sobie pozytywną energię danej osoby, pochwalić odbiorcę za różnego typu osiągnięcia bądź upomnieć, żeby częściej sprzątał swój pokój. Komu możemy podarować taki list? Zarówno dziecku, jak i partnerce, partnerowi, a nawet współpracownikom.

Wideo od Mikołaja

Kolejnym pomysłem na nietuzinkowy prezent świąteczny jest wideo od Mikołaja. Tak samo, jak w przypadku listów, wideo jest personalizowane, Mikołaj zwraca się do konkretnej osoby, w filmiku pojawiają się zdjęcia odbiorcy. Samo wideo przygotowywane jest w magicznej scenerii, piękna przytulna, chatka, ogień w kominku, wesołe elfy i oczywiście Święty Mikołaj. Taki filmik można zamówić dla jednego dziecka, dla rodzeństwa, jak również dla osoby dorosłej.

Elfi – wyjątkowe prezenty personalizowane

Gdzie można zamówić omawiane dziś personalizowane, świąteczne prezenty? Przygotowywaniem listów oraz nagrań od Świętego Mikołaja zajmuje się firma Elfi. W jaki sposób zamówić list dla bliskiej nam osoby? Nic prostszego! Wystarczy wybrać szablon listu, przeprowadzić edycję, aby treść pasowała do odbiorcy i gotowe! Kolejne kroki to podanie danych adresowych i zatwierdzenie zamówienia. Gotowe!

W przypadku wideo sprawa wygląda podobnie, należy wybrać wideo ‒ dostępne są takie tytuły, jak:

  • Sekret Mikołaja
  • Dom Mikołaja
  • Pierwsza gwiazdka
  • Choinka Mikołaja
  • Taniec Elfów
  • Elf Fajtłapa
  • Dla dorosłego

Po wybraniu tytułu należy przygotować wytyczne dla Świętego Mikołaja i dołączyć zdjęcia osoby, dla której ma zostać przygotowane wideo. Gotowe.

Podsumowanie

Wyjątkowe prezenty świąteczne? Tutaj doskonale sprawdzą się wideo oraz listy od Świętego Mikołaja. Zarówno listy, jak i wideo od Świętego Mikołaja przygotowywane są indywidualnie ‒ dla konkretnej osoby. Nagranie z samej chatki świętego czy piękny list z ręcznie malowanymi ilustracjami, w których odbiorca przeczyta kilka miłych słów to doskonały prezent zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

<
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie