Czego szukasz

Na Dzień Kobiet Mamo, podaruj sobie rozwój!

Róże, kwiatki, czekoladki zawsze miło dostać na Dzień Kobiet. A gdybyś tak sama sprawiła sobie prezent i zadbała o swój rozwój? Może właśnie myślisz o powrocie do pracy lub chcesz coś zmienić w swoim zawodowym życiu? Weź udział w naszym konkursie „Mamo, podaruj sobie rozwój” i wygraj coaching z Izą Kłodzińską.

Dzień Kobiet konkurs

Mamo, podaruj sobie rozwój! Wygraj bezpłatny coaching!

W prezencie otrzymasz możliwość skorzystania z bezpłatnego coachingu online. Do wygrania będą 3 sesje po 6 spotkań w każdej.

Jesteś gotowa na rozwój albo może od jakiegoś czasu kusi Cię właśnie taka forma pracy, ale nie wiesz czego oczekiwać? Skorzystaj z planu działań, który przygotowała Iza.

Na czym będzie polegała współpraca? Najlepiej wyjaśni to sama Iza:

„Przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji. Pogłębimy Twoją motywację do powrotu na rynek pracy.
Zajmiemy się Twoją wizją przyszłości. Zdefiniujemy Twoje pragnienia zawodowe tak, abyś była przekonana, że Twój cel jest autentyczny i dopasowany do Ciebie.

Zdefiniujemy Twoje przyszłe miejsce pracy, zastanowisz się, gdzie najlepiej zaspokoisz swoje obecne potrzeby zawodowe.
Wzmocnimy Cię poprzez zidentyfikowanie Twoich zasobów. Skupienie się na swoich sukcesach i zaletach sprawi, że poczujesz w sobie więcej siły. Będzie Ci łatwiej uwierzyć, że dasz radę zdobyć wymarzoną pracę.

Wypracujemy plan i podejmiesz decyzje związane z jego realizacją. Uporządkuje to Twoje działania, zwiększy szansę na trzymanie się obranego kursu. Da Ci namacalny dowód na to, że zaliczasz po drodze kolejne etapy związane z powrotem na rynek pracy. Wesprę Cię w trakcie realizacji planu działania. Poszukamy motywujących Cię przekonań i zastanowimy się, co warto powtarzać w trakcie pracy związanej ze zdobywaniem stanowiska, którego pragniesz.

Pamiętaj, aby rozpocząć współpracę i wynieść z niej dla siebie wartość nie musisz znać odpowiedzi na pytanie, jakie jest Twoje wymarzone stanowisko lub konkretne miejsce pracy. Chętnie potowarzyszę Ci w tej zmianie głęboko wierząc, że jest ona łatwiejsza, gdy ma się wsparcie.” 🙂

Weź udział w konkursie!

Kim jest Iza Kłodzińska?

Iza opowiada o sobie tak:

Jestem coachem pomagającym mamom wrócić na rynek pracy. Prywatnie kobietą, która ma dwa takie powroty za sobą. 😉 A także największą zawodową zmianę na swoim koncie – pożegnanie się z pracą na korporacyjnym etacie i budowanie swojej prywatnej praktyki coachingowej. Jako coach wspieram kobiety, które są gotowe na to, żeby ułożyć swoje życie zawodowe po swojemu. Odzyskując w ten sposób poczucie sprawczości i równowagę. Wierzę, że to jeden z cenniejszych prezentów jakie możemy same sobie podarować.”

Iza Kłodzińska
Iza Kłodzińska

Dlaczego warto sprezentować sobie coaching – wypowiedź ekspercka

„Coaching jest wsparciem w zmianie, sprawiającym, że jest ona prostsza i efektywniejsza. Z pomocą coacha łatwiej osiągasz swoje cele, a Twoje działania są uporządkowane i dopasowane do kierunku, który obrałaś. Zamiast skupiać się na przeszkodach, swoich niepowodzeniach i szukaniu zagrożeń (co często nawykowo, nieświadomie robimy) jesteś skupiona na działaniu. Zauważysz postępy i będziesz wzmocniona rosnącym przekonaniem, że masz wpływ na swoje życie. Skutkuje to podtrzymaniem motywacji (Jeff Haden, autor “Mitu motywacji” twierdzi nawet, że jest to jej źródło) oraz chęci do podejmowania kolejnych kroków. Zauważania nowych możliwości i szans. Pozytywna spirala zaczyna się kręcić.” 🙂

Biorę udział w konkursie!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i śledź nasz profil na FB!

Właśnie tam podamy wszystkie informacje dotyczące konkursu!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie