Czego szukasz

Mamę zatrudnię – to nie bajka, to nasza akcja!

Drogie Mamy! 20 maja rozpoczynamy unikalną w Polsce akcję „Mamę zatrudnię!” Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest PRACA! W pierwszej edycji naszej akcji bierze udział 5 firm: Kancelaria Prawno-Podatkowa BOOLSKA.PL Sp. z o.o., Chocolate Company Kraków, Optibiznes sp. z o.o., Skrzydła Sukcesu i firma prywatna działająca na rzecz Stowarzyszenia z Częstochowy. Praca, którą można wygrać jest do podjęcia w: Warszawie, Krakowie, woj. małopolskim i jedna oferta pracy zdalnej!

Zatrudnię mamę praca

Akcja „Mamę zatrudnię!” ma formułę konkursu, a do wygrania są miejsca pracy dla matek. Firmy biorące udział w akcji zatrudnią te mamy, które najlepiej wypadną podczas rekrutacji.

Akcja ma na celu promocję zatrudniania mam, które, jak wiadomo, są dobrymi pracownikami napotykają jednak trudności w znalezieniu pracy. Promujemy także pracodawców przyjaznych mamom.

W pierwszym pilotażowym edycji naszej akcji bierze udział 5 firm: Kancelaria Prawno-Podatkowa BOOLSKA.PL Sp. z o.o., Chocolate Company Kraków, Optibiznes Sp. z o.o., Skrzydła Sukcesu, firma działająca na rzecz Stowarzyszenia z Częstochowy.

Konkurs jest skierowany do wszystkich mam, które chcą pracować.

Co zrobić, aby wygrać pracę?

I etap:

  1. Wybierz firmę, do której chcesz aplikować. Zapoznaj się regulaminem konkursu, a następnie z wymaganiami jakie stawia wybrana przez Ciebie firma i rozwiąż zadanie konkursowe.
  2. Prześlij rozwiązanie zadania wraz z dokumentami aplikacyjnymi (sprawdź w regulaminie jakie dokładnie dokumenty należy przesłać) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres [email protected] w terminie do 30 maja br.

II etap:

  1. 7 czerwca poznamy finalistki I etapu (po kilka na każdą firmę), które zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne do wybranych pracodawców.
  2. W dniach 7-14 czerwca 2013 r. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne, na podstawie których firmy wybiorą po jednej zwyciężczyni akcji, z którą zostanie podpisana umowa.
  3. 17 czerwca nastąpi ogłoszenie wyników konkursu na naszym portalu oraz profilu www.facebook.com/MamoPracuj.

Przeczytaj także: Dbanie o siebie zaczyna się w głowie

Kto za tym stoi?

W konkursie można wygrać pracę w następujących firmach:

Weź udział w naszej akcji, wygraj pracę!

Pracodawcy biorący udział w akcji „Mamę zatrudnię!”

Przeczytaj także: Jaka praca jest najlepsza dla mamy?

Zdjęcie: Canva

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie