Czego szukasz

Mam bliźnięta, szukam pracy. Co mam robić?

Publikujemy dzisiaj list Katarzyny, mamy bliźniąt, której nie chcą zatrudnić właśnie z tego powodu, że ma dwoje małych dzieci. Jakie rady macie dla Kasi, napiszcie! Na pewno jest dobre wyjście z tej sytuacji, a pomoc innych mam jest nieoceniona.

Mama bliźniąt szuka pracy

List Kasi:

Witam!

Jestem mamą bliźniąt, mają półtora roku. Mieszkam w okolicach Łodzi. Do ciąży pracowałam prawie 6 lat po studiach. Mam ukończone 2 kierunki, poza tym inne kursy. Obecnie próbuję znaleźć nową pracę, bo po urlopie macierzyńskim nie dano mi możliwości powrotu do starej pracy. Nawet w miejscach, gdzie potencjalnie dostałabym pracę, gdy pada z moich ust, że mam 2 małych dzieci, jestem na starcie skreślona. Może macie jakieś rady, pomoc?

Pozdrawiam, Katarzyna

Szukasz pracy? Tej wiedzy będziesz potrzebować!

Od Redakcji:

Drogie Czytelniczki, napiszcie, w formie komentarzy FB poniżej, albo wysyłając nam email na adres: [email protected], co zrobiłybyście na miejscu Kasi. Jak zmotywujecie ją do działania? Jakie kroki powinna podjąć? A może znacie jakieś grupy wsparcia w okolicy Łodzi, w których Kasia mogłaby wziąć udział? Liczymy na Wasz odzew!

Matka-pracownik. Czy mamy są bardziej ambitne?

Zdjęcie: Canva

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie