Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Jak pogodzić macierzyństwo z pracą?

 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 10 lutego 2017
 • 4 MIN. CZYTANIA
jak pogodzić macierzyństwo z pracą

Czy kiedykolwiek marzyłaś o własnym biznesie?

Mamy, które otworzyły własny biznes najbardziej podkreślają możliwość podporządkowywania pracy rodzinie. Doceniają elastyczność i samostanowienie o rytmie pracy. Dla każdej mamy marzeniem jest, aby mieć dobre warunki do łączenia pracy zawodowej z obowiązkami wobec najbliższych. Własny biznes, pomimo, że może wymagać dużo nakładu pracy, może właśnie dawać wolność w decydowaniu o tym, ile i kiedy będziesz pracować.

Praca dla siebie, to również bardzo duży krok w przód w kontekście rozwoju osobistego i poprawy samooceny. Dzieje się tak dlatego, że praca na własne konto wymaga dużego zaangażowania i wysiłku, jednak efekty dają większą radość i satysfakcję, niż w przypadku pracy dla innych. Jeśli zatem masz w sobie gotowość do samorealizacji we własnym biznesie, zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu, a jeśli jeszcze nie, to nic nie szkodzi. Zawsze warto dowiedzieć się, jakie są opcje i możliwości na stworzenie własnej firmy.

Decyzja zapadła, zakładasz własny biznes!

Jesteś zdecydowana na założenie własnego biznesu, takiego, który nie tylko pozwoli na uzyskanie dochodów, ale będzie dawał możliwość pogodzenia obowiązków zawodowych, jak i tych związanych z macierzyństwem. Jednak nigdy dotąd nie prowadziłaś niczego na własną rękę? Nie wiesz od czego zacząć. Nie wiesz jakie powinnaś podjąć pierwsze kroki. Obawiasz się, czy sobie poradzisz i czy to jest dobry pomysł dla Ciebie? Czy sprawdzisz się jako osoba prowadząca własny biznes, a przede wszystkim czy uda Ci się pogodzić nowe obowiązki z byciem mamą?

Franczyza dobrym rozwiązaniem na wszelkie wątpliwości

Nie chcesz sama przechodzić przez wszystkie etapy zakładania firmy, przerażają Cię ogrom procedur i zupełnie nie wiesz od czego zacząć? Sama decyzja o założeniu własnej firmy jest dla Ciebie krokiem milowym w przyszłość? W takim razie, może warto skorzystać z gotowego i sprawdzonego przez inne mamy rozwiązania?

Jeżeli lubisz pracę z dziećmi, przebywanie w ich otoczeniu i sprawia Ci przyjemność obserwowanie jak się rozwijają, jak zdobywają nowe doświadczenia, to może to jest propozycja właśnie dla Ciebie. Takim przetestowanym już pomysłem na własny biznes może być otwarcie placówki edukacyjnej we współpracy z Akademią Bystrzak.

Skorzystaj ze sprawdzonego pomysłu

Akademia Bystrzak to jedyna firma w Polsce, która oferuje pełny model franczyzowy. Otrzymasz wsparcie na każdym etapie otwierania działalności. Od sformułowania własnego biznes planu, poprzez pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, udostępnienie pomocy dydaktycznych, a nawet przeszkolenie trenerów.

W ofercie Akademii Bystrzak znajdziesz kursy podróżnicze dla dzieci, będące świetną formą rozwoju intelektu małych odkrywców, kolonie wyjazdowe, możliwość organizowania przyjęć urodzinowych oraz tzw. twórcze akcje w takich okresie wakacji i ferii zimowych. Bystrzak oferuje zajęcia dla dzieci w wieku od 3 – 13 lat. Dzieci uczą się i rozwijają poprzez zabawę, eksperymenty.

Oferta współpracy z siecią Akademia Bystrzak przedstawia się imponująco. Założenie i prowadzenie własnej działalności nie wydaje się być wtedy trudne. Istotną sprawą jest abyś swoją decyzję i pierwsze kroki podjęła już wczesną wiosną, ze względu na to, że zajęcia dodatkowe cieszą się największym zainteresowaniem rodziców we wrześniu. Wtedy Ty powinnaś być przygotowana na przyjęcie swoich pierwszych klientów.

To musi się udać!

W ostatnim czasie wiele zmienia się na rynku usług i zwiększa się zapotrzebowanie na nie. Coraz więcej rodziców odczuwa potrzebę wysyłania swoich dzieci na zajęcia dodatkowe, które będą na wysokim poziomie. Są gotowi zapłacić za dobrze i uczciwie zorganizowane zajęcia.

Akademia Bystrzak ma placówki w wielu miejscach w Polsce i spotkała się z entuzjastycznym odbiorem rodziców. Ale to tylko jedna strona medalu. Zadowolone są również mamy prowadzące swój biznes franczyzowy. Jeżeli jeszcze trapią Cię wątpliwości lub obawy, to może przekona Cię rozmowa z Sylwią i Martą – mamami, które sprawdziły ten biznes na “własnej skórze” >>
Skontaktuj się również z właścicielką marki i uzyskać wszystkie potrzebne Ci informacje: Agnieszka Gorzyńska, tel. 888-735-594, email: [email protected]

Do dzieła!

Tekst powstał we współpracy z Akademią Bystrzak

Zobacz więcej

artykuł
Let's do IT AKAdemy 3
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 5 MIN. CZYTANIA
rozmowa z ekspertem
Agnieszka z FOX wywiad
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 6 MIN. CZYTANIA
artykuł
kobieta pracuje z laptopem doświadczenie zawodowe w CV
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 2 MIN. CZYTANIA
artykuł
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 7 MIN. CZYTANIA
artykuł
Nowa era benefitów
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 3 MIN. CZYTANIA

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content