Czego szukasz

Jak napisać CV, które pomoże Ci znaleźć pracę?

Chcesz stworzyć CV, które zwiększy Twoje szanse na znalezienie pracy? Będzie profesjonalne, nowoczesne i zwiększy liczbę zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne? Jednak nie wiesz, jak to zrobić? Chcemy Ci w tym pomóc. Wystarczy, że napiszesz do nas, jakie masz pytania i wątpliwości, a odpowiedzi na pytania udzieli Anna Lisowska, która od 7 lat związana jest z branżą HR.

Anna Lisowska, HR Business Partner w Objectivity

Zapytaj o swoje CV

Masz szansę otrzymania cennych wskazówek, jak napisać profesjonalne CV. Takie, które przyciągnie uwagę rekrutera na dłużej niż 6 sekund. Możesz pytać o wszystko, co związane z napisaniem dobrego, skutecznego CV.

Jeśli masz wątpliwości co zawrzeć w CV, jaką zachować kolejność informacji, czego nie wpisywać, a czym się pochwalić, po prostu napisz. Jeśli wahasz się, czy pisać o długiej przerwie w swoim życiu zawodowym i jak wykorzystać ten fakt w pozytywnym wymiarze – o to również możesz zapytać.

Rady nie od parady

Na pytania będzie odpowiadać Ania Lisowska, bohaterka naszego wywiadu “Wszystkim kobietom, które marzą o pracy w IT radzę nie czekać”, która od siedmiu lat zajmuje się HR, głównie w branży informatycznej. Zatem możesz liczyć na informacje z pierwszej ręki.

Odpowiadając na Wasze pytania, Ania napisze artykuły, w których zostaną zawarte najbardziej interesujące Was informacje dotyczące stworzenia profesjonalnego CV.

Do dzieła! Zadaj pytanie

Możesz:

Uwaga!

Nie przysyłaj całego CV do oceny. Przyślij konkretne pytanie, lub kilka pytań, jakie masz w związku ze swoim CV.

Pierwszy artykuł z odpowiedziami – już wkrótce!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie