Czego szukasz

Hello, it’s me. Matka

Marzenia o kieliszku Pinot Noir i czipsach? Mogły narodzić się tylko w głowie przemęczonej matki, której dom „usłany” jest zabawkami. Hello From The Mother Side, będący parodią piosenki Adele hit na You Tube, który musisz zobaczyć, jeśli jesteś czasem zmęczona. Dla mnie w sam raz!

Kobieta rozmawia przez telefon

Hello From The Mother Side – parodię hitu Adele nagrała Emily Mills, amerykańska matka, piosenkarka i autorka tekstów.

Wideo od czasu jego publikacji na YouTube 5 grudnia ma już prawie 2 miliony wyświetleń. Bo macierzyństwo nie zawsze jest różowe?

Emily w świetnym teledysku opowiada o trudach wychowywania dzieci. Nie może poradzić sobie z wytłumaczeniem ułamków córce* a jej marzenia kończą się na kieliszku wina i czipsach serowych… Dom nie wygląda jak z magazynów wnętrzarskich. Wręcz przeciwnie, jest „usłany” zabawkami… (czy dom może być usłany zabawkami???, to chyba nieporozumienie).

Na szczęście sposobem na macierzyńskie chwile zwątpienia są spotkania z przyjaciółkami, rozmowy, tańce, wino i czipsy.
Ciekawe gdzie jest partner i ojciec. Hello, it’s me. Tato przybywaj!

Autorka tego zamieszania na swojej stronie internetowej podkreśla, że film jest tylko zabawą i satyrą. Na co dzień jest szczęśliwą żoną i matką, która kocha swoje dzieci najbardziej na świecie, a wino pija tylko okazjonalnie.

Ten film warto też obejrzeć w kontekście świątecznych przygotowań i porządków. Jeśli masz już dość, daj na luz. Umów się z przyjaciółkami na wino i pogaduchy!

Ps. Spodobał mi się t-shirt (ach ci Amerykanie, wszystko od razu umieją sprzedać!) z napisem Hello From The Motherside i najklejki Motherside. Niech żyje #motherside!

* jeśli nie wiesz jak wytłumaczyć dziecku ułamki zobacz TEN film

Zdjęcie tytułowe: You Tube

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie