Czego szukasz

Gryzzale – parówki, które polubią wszystkie dzieci

Wartościowy posiłek z rana jest podstawą zdrowego trybu życia. Zapewnia on przede wszystkim energię, pozwalając na powolne wybudzenie organizmu i przygotowanie go do nowych wyzwań. Pożywne śniadanie powinno być niezbędnym punktem dnia każdego dziecka. Dlaczego? Ponieważ jego brak powoduje bardzo dużo szkód w rozwijającym się organizmie. Masz ograniczoną ilość czasu rano? Nic prostszego – postaw na parówki dla dzieci Gryzzale. Sprawdź, czemu warto przygotowywać śniadania właśnie z nich.

śniadanie z parówkami

Dobre rozpoczęcie dnia, czyli zdrowe śniadanie najmłodszych

Zarówno dzieci, jak i dorośli powinni zaczynać dzień od wzmacniającego posiłku. Jest on ważny, ponieważ dodaje nie tylko energii, ale także pomaga uniknąć podjadania, które może prowadzić do nadwagi. Podawanie śniadań dzieciom uczy je jedzenia regularnych posiłków, co pozwala na zachowanie prawidłowej homeostazy organizmu.

Śniadanie odgrywa również dużą rolę względem zdolności do koncentracji. Dziecko, które zjadło rano wartościowy posiłek ma większe możliwości do zapamiętywania, dzięki czemu szybciej się uczy. Brak śniadania powoduje rozbicie i nerwowość, pogarsza pamięć i sprzyja popełnianiu błędów. Zadbaj więc o swoją pociechę i zaserwuj jej smaczny posiłek każdego ranka.

Parówki Gryzzale doskonałe na pierwszy posiłek

Przeprowadzone badania przez Instytut Badań ARC Rynek i Opinia na początku tego roku wykazały, że aż 42% Polaków serwuje swoim dzieciom na śniadanie parówki. Nic w tym dziwnego – są one sposobem na smaczne i jednocześnie szybkie danie. Wystarczy zaledwie 10 minut, aby przygotować maluchowi takie pożywne śniadanie. Pamiętaj jednak o tym, aby było one pełnowartościowym posiłkiem, składającym się wyłącznie z produktów o doskonałej jakości i wybierz parówki dla dzieci Gryzzale Tarczyński.

Gryzzale paróweczki zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, jakimi są najmłodsi. Ich doskonały smak i aromat zapewnia niezwykle prosty skład. Tworzone są one w 100% z piersi kurczaka: 95 g na 100 g produktu to mięso, cechujące się zmniejszoną zawartością tłuszczu i soli. Pozostałe składniki to sól, przyprawy i susz z aceroli. Kupując Gryzzale paróweczki zyskujesz więc pewność, że podajesz swojej pociesze pyszne, pożywne i przede wszystkim zdrowe śniadanie, pozbawione sztucznych konserwantów.

Firma Tarczyński i ich parówki dla dzieci to nie tylko smaczny wybór, ale również praktyczny. Wygodne opakowanie paróweczek Gryzzale to cztery oddzielne porcje. Możesz otwierać jedną z nich, pozostałe zostawiając nienaruszone. Co ważne, pakowane są one bez osłonki, dzięki czemu są gotowe do jedzenia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Propozycje podania paróweczek Gryzzale

Przygotowując śniadania dla dzieci warto pamiętać o tym, aby były one nie tylko pełne różnych smaków, ale również miały interesującą formę podania. W ten sposób zachęcisz do jedzenia nawet największego niejadka. Postaw na kolorowe kanapki z oczkami i języczkiem z parówki lub łódeczki z parówek wypełnione np. jajecznicą. Stwórz z połączenia parówek

Gryzzale i ciasta francuskiego ciekawe zwierzątka lub figury geometryczne i zachęć malucha do jedzenia nietypowym śniadaniem.

Z paróweczek Gryzzale przygotujesz także szybką przekąskę w formie ośmiorniczek – wystarczy, że ponacinasz je w odpowiedni sposób i usmażysz na patelni. Jeśli masz więcej czasu, postaw na parówki w naleśniku. Możesz również wykonać corn dogi na patyku, czyli parówki pokryte ciastem kukurydzianym, które maluch z łatwością może jeść trzymając w rączkach.

Bez względu na to, jaką formę podania paróweczek Gryzzale wybierzesz, możesz mieć pewność, że podajesz dziecku produkt o sprawdzonej zawartości. Postaw więc na smaczne śniadanie o doskonałej jakości i przygotuj szybki posiłek z parówek firmy Tarczyński.

Materiał powstał we współpracy z parnterem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie