Czego szukasz
Pomysły na biznes

Rozpoczęcie kariery fotografa dziecięcego dla wielu kobiet zaczyna się po urodzeniu dziecka. Każda mama zostaje osobistym fotografem własnej pociechy. Uwiecznia pierwszy uśmiech, pierwsze kroki i niewinne zabawy. Potem pojawia się pomysł, żeby fotografować również dzieci przyjaciół i znajomych. W ten sposób powoli zaczyna dojrzewać myśl o założeniu własnego studia fotograficznego…

Akademia Fotografii Dziecięcej

Branża:
dziecięca

Fotografuj dzieci – zdobądź nowy zawód, zatrzymuj piękne chwile i zarabiaj

Aby zostać zawodowym fotografem dziecięcym, nie wystarczy tylko talent, aparat i dobre chęci, chociaż to dobry początek. W tym zawodzie sukces zależy w dużej mierze od nabytych kwalifikacji, doświadczenia oraz indywidualnych cech osobowości.
Przygotowanie do zawodu fotografa dziecięcego polega na nabyciu kompleksowej wiedzy z zakresu podstaw fotografii. Bez niej nie można myśleć o dobrym wykonywaniu tej profesji. Akademia Fotografii Dziecięcej prowadzi internetowe kursy dla mam, które zarówno chcą zarabiać na fotografowaniu dzieci, jak i dla tych, które chcą robić ładne zdjęcia swoim dzieciom.

Dlaczego warto?

  • Kursy prowadzone są on-line na różnych poziomach zaawansowania. Pierwszym kursem jest „Wprowadzenie do fotografii dla mam”, po jego ukończeniu możesz kontynuować naukę na wyższych poziomach i wybrać interesującą Cię specjalizację.
  • Weźmiesz udział w programie przygotowującym do wykonywania zawodu fotografa dziecięcego
  • Nie musisz być przed komputerem w czasie rozpoczęcia kursu. Możesz rozpocząć naukę w dowolnym dla siebie czasie.
  • Możesz skorzystać z opcji „Zajęta Mama”. Jest ona dla Instruktorów wyraźnym sygnałem, iż Twoje prace domowe mogą być przesłane z niewielkim opóźnieniem. Pozwala Ci także dokończyć kurs w przeciągu trzech miesięcy, możesz zatem uczyć się we własnym tempie.

Mamy przychodzą na nasze kursy po to, żeby nauczyć się robić ładne zdjęcia swojego dziecka i obsługi nowego aparatu.  W trakcie kursów, gdy zaczynają zagłębiać się w temat,  a ich zdjęcia prezentują coraz wyższy poziom,  rodzi się w nich myśl o zostaniu fotografem dziecięcym. My im w tym pomagamy – mówi Michał  Węgrzynowski z Akademii Fotografii Dziecięcej. Te z nich, które  zdecydują się na rozpoczęcie kariery fotograficznej, mogą liczyć na naszą pomoc związaną z przeszkoleniem zawodowym oraz wsparcie przy promocji firmy.

Jakie wymagania należy spełnić?

Wystarczy zapisać się na pierwszy kurs!

Co daje praca fotografa dziecięcego?

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, elastycznie kształtując swój grafik
  • Pogodzenie życia rodzinnego i pracy zawodowej
  • Atrakcyjne zarobki i sympatyczne zlecenia

Możliwość poznawania nowych ludzi, rodzin, ich szczęśliwych chwil. Praca z dziećmi jest cudowna. Pozwala na nowo poznać samego siebie – własne pragnienia i marzenia. Przenosi ciągle w nowy świat widziany oczami dziecka.
Monika Podolska-Serek, fotograf dziecięcy

Dowiedz się więcej:

Przeczytaj, co o tym zawodzie mówią mamy – fotografki, absolwentki Akademii Fotografii Dziecięcej

Jeśli przy zapisie na kurs w Akademii Fotografii Dziecięcej podasz hasło Mamo Pracuj, dostaniesz 10% zniżki!

Jak uzyskać rabat?

Wejdź na stronę Akademii i wybierz kurs dla siebie. Podaj swoje dane i najważniejsze 😉  w drugim kroku, w rubryce: „Hasło promocyjne” wpisz: Mamo Pracuj. No i na końcu wyślij formularz.
SUPER WAŻNE: dokonując płatności pomniejsz kwotę zapłaty o 10%.

Zdjęcie: Lena Błachowicz

 

 

 

Branża:
dziecięca
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: