Czego szukasz

Fearless Together #empower your career in finance. Ruszamy z nowym projektem!

Czy chciałabyś świadomie budować swoją ścieżkę kariery w świecie finansów? Czy jesteś studentką kierunków finansowych lub masz już doświadczenie zawodowe w tej branży i masz apetyt na więcej? Chcesz czuć się pewnie na rozmowach rekrutacyjnych? Potrzebujesz wzmocnienia i wsparcia, żeby rozwinąć skrzydła? Zgłoś się do projektu Fearless Together!

Fearless Together career in finance

Fearless Together #empower your career in finance

Wiele z nas myśląc o odwadze wyobraża sobie wielkość i siłę mięśni superbohatera, kogoś kto prze do przodu nie oglądając się za siebie. A ja zachęcam Cię dzisiaj do zobaczenie odwagi, siły i nieustępliwości uosobionej w postaci nieustraszonej dziewczynki, która ma inspirować i motywować do działania kolejne pokolenia kobiet w branży finansowej.

To właśnie postać Fearless Girl (nieustraszonej dziewczynki) była inspiracją do stworzenia programu wzmacniającego kobiety, które chcą rozwijać się w świecie finansów. Świecie, który pełen jest wyzwań. Zapraszamy Cię do podróży, w której wspólnie staniemy naprzeciw tych wyzwań, będąc razem nieustraszonymi. I nie chodzi o to, aby się nie bać, chodzi o to, aby pomimo lęku działać. 🙂

Jeśli nie wiesz, jak ruszyć z realizacją nowych, zawodowych poszukiwań, ale czujesz, że teraz to już jest Twój czas! Twój czas na to, żeby rozwinąć skrzydła w świecie finansów. Czas, aby zadbać o swoją karierę zawodową, to zapraszamy do uczestnictwa w programie Fearless Together #empower your career in finance.

Wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

Wspólnie ze State Street Global Advisors Poland i CFA Society Poland przygotowaliśmy kompleksowy program, który pomoże Ci:

 • Zdobyć nową, pogłębioną wiedzę ze świata finansów, niezbędną do dalszego rozwoju w tym środowisku.
 • W przygotowaniu do rozmów rekrutacyjnych – planujemy konkretne warsztaty z narzędzi aktywnego poszukiwania pracy.
 • Stworzyć lub odświeżyć swoje dokumenty aplikacyjne.
 • W pracy nad budowaniem świadomości swoich mocnych stron, poprzez test Gallupa i dedykowane warsztaty.
 • Wzmocnić Twoje kompetencje językowe.

Brzmi intensywnie? Tak też będzie! Dlatego szukamy zmotywowanych kobiet, obywatelek Ukrainy lub Polski, które mówią w języku angielskim na poziomie minimum B2 i chcą zainwestować czas i energię w swój rozwój zawodowy.

Fearless Together #empower your career in finance. We are launching a new project!

W czym będziesz uczestniczyć?

 • Zrealizujesz bezpłatny, intensywny kurs finansowy realizowany przez prestiżowy CFA Society Poland pt. “Empower Your Potential in Finance” (kurs realizowany w całości w języku angielskim, minimalny poziom językowy to B2). Uczestniczki czeka 12 spotkań realizowanych łącznie przez 6 miesięcy (w weekendy w wymiarze 8h dziennie).
 • Podniesiesz swoje kompetencje językowe poprzez udział w specjalistycznym kursie.
 • Będziesz mieć możliwość uczestnictwa w mentoringu z doświadczonymi ekspertami i ekspertkami z State Street Global Advisors i State Street Bank.
 • Zrealizujesz test mocnych stron Gallupa i skorzystasz z indywidualnej konsultacji oraz udziału w warsztacie grupowym.
 • Weźmiesz udział w warsztatach grupowych dotyczących narzędzi skutecznego poszukiwania pracy (jak CV lub LinkedIn).
 • Otrzymasz bezpłatny dostęp do kursu online „Odważ się na siebie!” – czyli 6 tygodni dedykowane wzmocnieniu w obszarach miękkich, bazując na nagranych lekcjach i ćwiczeniach do samodzielnego wykonania.
 • Last but not least, wsparcie innych kobiet, które stworzą wspólnotę nieustraszonych!

Jednym zdaniem: te kompleksowe działania zwiększą Twoją wartość na rynku pracy!

grafika projektu

Co czeka Cię po wypełnieniu zgłoszenia?

Po wysłaniu zgłoszenia online my zabierzemy się do pracy. Przeanalizujemy Twój formularz i jeśli uznamy, że odpowiadamy na Twoje potrzeby, a Ty spełniasz kryteria przyjęcia to zaprosimy Cię na rozmowę online.

Chcemy bliżej poznać Ciebie oraz Twoje rozwojowe cele oraz motywacje.

W drugiej połowie marca wyślemy informację do wszystkich kandydatek o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu się do projektu.

Działania projektowe rozpoczynają się już 28.03 spotkaniem stacjonarnym w Krakowie (planujemy refundację kosztów przejazdu osobom spoza Krakowa).

Nie zapomnij o zapoznaniu się z regulaminem! (w załącznikach)

Jestem zainteresowana projektem i zgłaszam swój udział!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Jaki jest czas trwania projektu?
Czas trwania projektu to marzec-październik 2023 r. (z uwzględnieniem przerwy wakacyjnej).

Czy pracując mogę wziąć udział w projekcie?
Tak. Pamiętaj jednak, że spotkania online będą odbywać się w ciągu dnia, a kurs “Empower Your Potential in Finance” w wybrane soboty i/lub niedziele przez 8 godzin dziennie, udział w nich jest obowiązkowy.

Czy udział w projekcie jest płatny?
Nie. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Czy muszę być w konkretnym przedziale wiekowym lub konkretnej narodowości, żebym mogła brać udział w projekcie?
Tak, projekt jest dedykowany kobietom narodowości Ukraińskiej i Polskiej.

Czy wszystkie działania będą odbywać się online?
Program realizowany jest online oprócz pierwszego spotkania stacjonarnego w Krakowie, które odbędzie się 28.03. Do projektu zapraszamy kobiety – z całej Polski. Zatem prosimy o to, żebyś zadbała o sprawne łącze internetowe, działający mikrofon oraz kamerkę w komputerze, tablecie czy telefonie.

Jeżeli masz pytania, pisz śmiało do koordynatorki projektu Marceliny: [email protected]

Do zobaczenia? Jeśli tak to wypełnij formularz!

Projekt “Fearless Together” jest sponsorowany przez State Street Global Advisors i organizowany we współpracy z Fundacją Mamo Pracuj i CFA Society Poland. Dziękujemy!

Załączniki

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Z wykształcenia socjolożka. Z pasją wspiera i kibicuje kobietom w ich rozwoju. Nieustannie uczy się czegoś nowego. Zadaje pytania i poszukuje odpowiedzi, często znajdując je w książkach psychologicznych i literaturze dziecięcej. Zakochana partnerka i mama trójki wspaniałych małych ludzi.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie