Czego szukasz

Dzień Otwarty online w State Street Bank Polska – poznaj firmę nie wychodząc z domu!

Chcesz się dowiedzieć jak międzynarodowa korporacja może być przyjazna rodzicom? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? A przede wszystkim, jak dbać o swój rozwój zawodowy będąc mamą? Weź udział w wyjątkowym Dniu Otwartym online w State Street Bank Polska. Widzimy się już 9 czerwca!

Dzień Otwarty online w State Street Bank Polska!

Dni otwarte w siedzibach pracodawców, organizowane przez nas, zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. W pandemicznym czasie zaczęłyśmy organizować je online. I wiesz co? Ta formuła sprawdza się niesamowicie!

Zastanawiasz się, czy można poznać firmę na odległość? Można! Każda firma to ludzie i właśnie z Tobą, niesamowite kobiety, ekspertki, menedżerki, chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedzą też, czym zajmuje się firma State Street Bank Polska i dlaczego jest jednym z największych banków powierniczych na świecie!

Widzimy się 9 czerwca! Zapisz się już dziś!

Dlaczego warto skorzystać?

  • masz okazję poznać firmę od środka i to w przyjaznej atmosferze,
  • spotkać pracowników firmy i zadać im pytania,
  • dowiedzieć się, jakie rozwiązania czy wsparcie dla pracowników – rodziców oferuje firma,
  • zainspirować się sposobami na rozwój kariery oraz łączenia życia rodzinnego i zawodowego,
  • dowiedzieć się, co zrobić, by jeszcze skuteczniej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Ramowa agenda spotkania, czyli co przed nami?

  • start spotkania i przywitanie,
  • poznaj firmę: State Street Bank – Bank przyjazny rodzicom – pracownikom – Joanna Wojciechowska, Menedżerka Zespołu Trenerów i Monika Lis, Learning Program Designer,
  • power speech: Mom in high heels – Anna Ciężadło, Client Service Operations Director,
  • mini warsztat: Przygotuj się na rozmowę rekrutacyjną! (Prepare yourself for a job interview) – Anna Maćkowska, University Relations Manager.

Poznaj główną prelegentkę

Anna Ciężadło

Ogromną dawką motywacji i garścią praktycznych wskazówek podczas swojego wystąpienia podzieli się Anna Ciężadło, która dołączyła do State Street Bank w 2007 roku. Swoją karierę rozpoczęła w dziale księgowości funduszy irlandzkich. Od tej pory rozwija się w branży i na stanowiskach kierowniczych.

Ma za sobą chwile przerwy w życiorysie zawodowym, spowodowane urlopami macierzyńskimi. W 2017 roku dołączyła do nowo utworzonego Działu Obsługi Klienta. W 2020 roku powołana na stanowisko Head of Client Reporting, obecnie zarządza grupą 200 pracowników.

Na co dzień, aktywnie zaangażowana w działalność Komisji Sportowej oraz w Working Parents Club, czyli Klub Pracujących Rodziców w State Street Bank.

Chcesz bliżej poznać Anię Ciężadło, która specjalnie dla Ciebie opowie, jak zadbać o swój zawodowy rozwój? Koniecznie przeczytaj ten wywiad!

Szczegóły organizacyjne

Widzimy się już 9 czerwca w godzinach 12:00-14:00. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim na platformie webex i nie będzie nagrywane! Dlatego warto być na żywo! Osoby zapisane otrzymają od nas link z dostępem do spotkania.

Ważne!!! Zapisy trwają do 7 czerwca!

Jestem zainteresowana i zapisuję się!

Poznaj firmę State Street Bank Polska!

State Street to światowy lider wśród dostawców usług finansowych i jeden z największych banków powierniczych z centralą w Bostonie. Działa na 100 rynkach finansowych i zatrudnia ponad 39 000 pracowników. W Polsce jest od 2007 roku, a jego biura znajdują się w Krakowie i Gdańsku.

Kojarzysz #FearlessGirl, odlaną z brązu figurkę Nieustraszonej Dziewczynki, która zagościła na Wall Street w 2017 roku. Jest ona ufundowana przez State Street Global Advisors, dział firmy dostarczający usługi doradztwa w zakresie strategii inwestycyjnych. To apel, o większą świadomość na rynku w zakresie powierzania kobietom najwyższych stanowisk w strukturach zarządczych firm. Jest to także deklaracja firmy, która chce wspierać rozwój kobiet w biznesie.

Przejdź do profilu firmy w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i poznaj aktualne oferty pracy.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie