Czego szukasz

Chcesz poznać wyjątkowego pracodawcę? Zapraszamy na Open Day online w Colliers!

Mamy dla Ciebie wyjątkowe zaproszenie – już 20 kwietnia będziesz miała okazję bliżej poznać Colliers, podczas Open Day online! Weź udział w spotkaniu, które może okazać się doskonałą szansą na rozpoczęcie nowej zawodowej przygody. Poznaj szczegóły i zapisz się na Colliers Open Day już dziś!

Open Day Colliers grafika

Zapraszamy na Open Day Colliers już 20 kwietnia!

Co na Ciebie czeka?

Open Day to idealna okazja, by poznać swojego przyszłego pracodawcę! Specjalnie dla Ciebie, wspólnie z Colliers, przygotowałyśmy spotkanie, podczas którego będziesz miała okazję posłuchać historii mam, które mają za sobą zawodowe wyzwania i które znalazły swoje miejsce właśnie w Colliers. Dowiesz się, co firma oferuje swoim pracownikom i jak wspiera rodziców. Dodatkowo będziesz miała wyjątkową okazję, by porozmawiać z rekruterami i zadać im interesujące Cię pytania. Będzie to spotkanie pełne informacji i inspiracji.

Agenda:

 • 10:00 – 10:10 – Przywitanie Agata Błaszkiewicz (Dyrektor ds. HR Colliers) i Anna Łabno-Kucharska (Mamo Pracuj)
 • 10:10 – 10:35 – Colliers – jak działa i jak wspiera swoich pracowników – rodziców – Agata Błaszkiewicz (Dyrektor ds. HR Colliers)
 • 10:35 – 11:00 – Warsztat – 5 rzeczy, które pozwolą Ci się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej po przerwie i nie tylko – Alicja Gutowska (Senior HR Specialist) i Aneta Kubinowska (Senior HR Specialist)
 • 11:00 – 12:00 – Panel dyskusyjny z pracowniczkami mamami – poznaj historie kobiet – mam, które znalazły swoje zawodowe miejsce w Colliers
 • 12:00 – 12:15 – Przerwa
 • 12:15 – 13:00 – Spotkania w pokojach z ekspertkami i ekspertami Colliers z różnych obszarów– to spotkania o charakterze Q&A, aby móc zapytać o proces rekrutacyjny, skonsultować CV i wiele innych.

W pierwszym pokoju będziesz miała okazję skonsultować swoje CV, porozmawiamy także o rekrutacji i odpowiemy na nurtujące Cię pytania – Aneta Kubinowska (Senior HR Specialist).
W drugim pokoju porozmawiamy m.in. o: bieżących zmianach prawnych, składkach, umowach i urlopach – Dawid Mizia (Legal Expert) i Agnieszka Półtorak-Wełnianko (Manager Payrloll & Personel).

Zapisz się już dziś i skorzystaj z szansy na poznanie ciekawego pracodawcy!

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Będziesz mieć okazję:

 • poznać ludzi pracujących w firmie,
 • wysłuchać prawdziwych historii mam, które pracują w Colliers
 • porozmawiać z rekruterem,
 • dowiedzieć się, czym zajmuje się firma i kogo szuka do swoich zespołów,
 • sprawdzić, co firma może Ci zaoferować oraz jak wspiera swoich pracowników,
 • przekonać się czy to miejsce dla Ciebie.

Informacje organizacyjne

Open Day online w Colliers odbędzie się 20 kwietnia w godzinach 10:00-13:00 na platformie ZOOM.

Po zapisaniu się na spotkanie otrzymasz od nas potwierdzenie zapisu, a następnie link, który umożliwi Ci uczestnictwo w wydarzeniu. Linki do poszczególnych pokoi, w których będziesz mogła porozmawiać z rekruterami będą podane w trakcie spotkania. Pytania będzie można zadawać zarówno na czacie, jak i w wyznaczonym na to czasie (sesja Q&A) oraz w pokojach.

Czy wracając z urlopu macierzyńskiego, można zmienić swoją ścieżkę zawodową, nie zmieniając pracodawcy? Poznaj historię Basi z Colliers!

O Colliers

Colliers jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 specjalistów. W Polsce firma działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których pracuje ponad 400 osób.

Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami w branżowych konkursach m.in: Eurobuild, International Property Awards. Ponadto Colliers posiada dwukrotny tytuł „Najlepszy Pracodawca” (2017 i 2019), przyznawany przez niezależną organizację Kincentric (dawniej Aon) na podstawie głosów pracowników, oraz tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2019, 2021 i 2022. Firma kładzie mocny nacisk na różnorodność i integrację (Diversity & Inclusion), czego potwierdzeniem jest jej dołączenie do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności w Polsce.

Logotyp Colliers
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa mama i żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka podróży i pysznego jedzenia.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie