Czego szukasz

Chcemy zmienić się dla Ciebie – Twój głos nam w tym pomoże

Nasza Fundacja, zespół i pomysły dynamicznie ewoluują. Stajemy przed nowymi wyzwaniami, projektami i adaptujemy się do nich. Rozwijamy i doskonalimy, a wszystko po to, aby sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego strona mamopracuj.pl, na której znajdujesz wszystkie informacje, też musi się zmienić. Wypełnij ankietę, podziel się z nami swoim doświadczeniem z portalem mamopracuj.pl i zgarnij nagrodę!

Zmieniamy się dla Ciebie i potrzebujemy Twojego głosu

Pragniemy rozwijać się dla Ciebie i aktualnie pracujemy nad zmianami, które pomogą nam usprawnić Twoje (i innych czytelniczek) doświadczenia z portalem Mamo Pracuj. Zależy nam na znalezieniu rozwiązania, które będzie naprawdę przydatne dla czytelniczek Mamo Pracuj. W obecnej odsłonie mamopracuj.pl ma już ponad siedem lat. Zatem…

Czas na zmiany

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Jesteśmy gotowe na innowacje, na nowe pomysły i świeże spojrzenie na świat. Chcemy być bliżej Ciebie, zrozumieć Twoje oczekiwania i przewidywać Twoje potrzeby zanim jeszcze się pojawią. A wiemy, że nikt nie zna naszej strony lepiej niż Ty i nikt lepiej od Ciebie nie wie, jakie masz oczekiwania i potrzeby. Liczymy, że ankieta, którą możesz wypełnić, pozwoli poznać realne doświadczenia i oczekiwania naszych czytelniczek.

Nasz zespół pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby stworzyć coś nowego, ale potrzebujemy Twojego głosu. Zapraszamy Cię do udziału w przełomowym dla nas momencie. Prosimy, wypełnij ankietę i podziel się z nami swoimi przemyśleniami i wskazówkami.

Chcę wypełnić ankietę!

Już teraz dziękujemy, że poświęcasz czas na wypełnienie naszej ankiety. Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania oraz doskonalić naszą stronę, abyś mogła łatwiej i szybciej sięgać po całą wiedzę na niej zawartą. Prosimy o szczere odpowiedzi, które pomogą nam stworzyć jeszcze lepsze pomysły i projekty z myślą o Tobie. Twoje zadowolenie, Twój rozwój i satysfakcja są dla nas szczególnie ważne!

Wypełniam ankietę! I zgarniam nagrodę!

Tak. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety mamy dla Ciebie niespodziankę. Szczegóły znajdziesz w REGULAMINIE! Jeśli chcesz wygrać nagrodę, przekierujemy Cię do innej ankiety, niepowiązanej z odpowiedziami na pytania (aby zachować poufność) i poprosimy o odpowiedź na jedno pytanie. Nasze jury nagrodzi najciekawsze odpowiedzi.

Pamietaj! Twoje uwagi są dla nas niezwykle cenne i z przyjemnością będziemy pracować nad innowacyjnymi wdrożeniami, wprowadzeniem poprawek i dostosowaniem naszej strony do Twoich oczekiwań.

Zanim wypełnisz ankietę – PRZECZYTAJ REGULAMIN!

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Badanie jest realizowane w ramach projektu “Mamo Pracuj – go for IT” finansowanego przez program SocialTech for Europe for Resilient and Responsible Ecosystems SocialTech4EU zarządzany przez European Innovation Council and SMEs Executive Agency.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie