Czego szukasz

„Biznes w rękach kobiet” – rusza wiosenna edycja programu Przedsiębiorcze Krakowianki 2023

Przyszła wiosna, dni coraz dłuższe, słońca coraz więcej, wszystko kwitnie… a my dbamy, byś Ty rozkwitła zawodowo! Rozwój Twoich kompetencji, garść inspiracji i pozytywne wzmocnienie, które pozwoli Ci wziąć sprawy w swoje ręce – to właśnie to, co chcemy Ci zaproponować! Na zlecenie Miasta Kraków, realizujemy program „Przedsiębiorcze Krakowianki”, a w nim cykl bezpłatnych szkoleń online, w których możesz wziąć udział!

grafika projektu Przedsiębiorcze Krakowianki

„Biznes w rękach kobiet” – rusza wiosenna edycja programu Przedsiębiorcze Krakowianki 2023

Z myślą o Tobie i Twoim rozwoju przygotowałyśmy specjalny cykl webinarów, który pozwoli Ci podnieść swoje kompetencje zawodowe, poczuć się pewniej na rynku pracy i odnosić sukcesy w prowadzeniu własnego biznesu. Niezależnie od tego, czy już prowadzisz swoją działalność, dopiero myślisz o jej założeniu lub pracujesz na etacie, ten program jest dla Ciebie! Zaprosiłyśmy ekspertki i ekspertów, którzy przekażą Ci merytoryczną wiedzę i opowiedzą, jak skutecznie działać w biznesie.

Na przełomie maja i czerwca 2023 przygotowałyśmy dla Ciebie cykl szkoleń pod tytułem „Biznes w rękach kobiet”.

Udział we wszystkich szkoleniach jest bezpłatny!

1. Biznes w kobiecych rękach – od pomysłu do biznesplanu
Ekspert: Dariusz Pierzak
Kiedy 22.05., godzina 20.00

2. SAMOOCENA, cenię siebie – dobrze wyceniam swoje produkty i usługi.
Ekspertka: Agnieszka Skupieńska
Kiedy? 24.05. godzina 20.00

3. Twój produkt jest dobry! Uwierz w swój sukces i naucz się sprzedawać!
Ekspertka: Ola Gościniak
Kiedy: 29.05, godzina 20.00

4. Skuteczna w biznesie – jak pozyskiwać klientów Internecie?
Ekspertka: Agnieszka Lewandowska
Kiedy? 31.05, godzina 20.00

5. Canva, Miro, Mural – poznaj praktyczne narzędzia on-line i działaj!
Ekspertka: Urszula Jarosz
Kiedy? 5.06, godzina 20.00

Zapisz się już teraz!

Przeczytaj regulamin!

Poza szkoleniami online 5 najaktywniejszych uczestniczek otrzyma możliwość uczestnictwa w indywidualnych konsultacjach biznesowych. Jak ją zdobyć? Dowiesz się podczas webinarów.

Szkolenia poprowadzą:

Dariusz Pierzak

Finansista – z wykształcenia, doświadczenia, zamiłowania i przekonania. Jego praktyczna wiedza biznesowa pomogła już rozwinąć niejeden biznes. Doświadczenie zdobywał nie tylko rozwijając własną firmę, ale także będąc dyrektorem finansowym w przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże. Od lat chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, z pasją prowadzi szkolenia biznesowe zarówno dla osób aktywnych zawodowo, jak i tych stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Prowadzi także zajęcia na studiach magisterskich i podyplomowych. Biznesplan nie ma przed nim tajemnic, a dzięki temu nie będzie ich mieć także przed Tobą!

Webinar 1:
Biznes w kobiecych rękach – od pomysłu do biznesplanu
Kiedy? 22.05., godzina 20.00

Agnieszka Skupieńska

Freelancerka i przedsiębiorczyni, właścicielka sklepu internetowego z akcesoriami dla domowych barmanów, blogerka i podcasterka. Od 2013 toku na blogu i w podcaście Tosieoplaca.pl porusza zagadnienia związane z pracą w domu i zarabianiem przez Internet. Autorka książek „Zostań freelancerem”, „Sklep online w 30 dni” oraz „Freelancer 2.0” i kursów online o prowadzeniu małej firmy. Ma na swoim koncie także kilka książek z przepisami na drinki.

Webinar 2
SAMOOCENA, cenię siebie – dobrze wyceniam swoje produkty i usługi.
Kiedy? 24.05. godzina 20.00

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.

Od 2015 roku pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już ponad 50 000 Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzy zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne.

Webinar 3
Twój produkt jest dobry! Uwierz w swój sukces i naucz się sprzedawać!
Kiedy: 29.05, godzina 20.00

Agnieszka Lewandowska

Współpracuje z firmami chcącymi działać w bardziej startupowy i zwinny sposób. Wyposaża pracowników i pracowniczki w narzędzia innowatorów. Wspiera ich w budowie nowych, zwinnych procesów opartych o klientocentryczność i eksperymentowanie. Od ponad 10 lat popularyzuje metodyki Lean Startup, Customer Development oraz wiedzę o budowaniu modeli biznesowych. Ma za sobą kilka tysięcy godzin warsztatowych poświęconych innowacjom.
Pracuje również ze startupami – jako mentorka, prelegentka, doradczyni, indywidualnie oraz w programach akceleracyjnych.

Webinar 4
Skuteczna w biznesie – jak pozyskiwać klientów internecie?
Kiedy? 31.05, godzina 20.00

Urszula Jarosz

Trenerka kompetencji cyfrowych, przedsiębiorczyni – właścicielka firmy szkoleniowej EduPolygon oraz studia nagraniowego. Rodowita Krakowianka. Od ponad 15 lat uczy szaleć w Excelu, próbować montażu czy odważnie sięgać po podstawy grafiki komputerowej. Kocha nowe technologie i kocha uczyć. Ma za sobą setki godzin na salach szkoleniowych i online. W 2023 roku była nominowana do tzw. Listy 100 – czyli listy osób, które w znaczący sposób przyczyniają się do podnoszenia kompetencji cyfrowych Polek i Polaków, a w 2015 roku otrzymała nagrodę od Prezydenta Miasta Krakowa za działalność edukacyjną na rzecz Seniorów. Prywatnie mama dwójki chłopców.

Webinar 5
Canva, Miro, Mural – poznaj praktyczne narzędzia on-line i działaj!
Kiedy? 5.06, godzina 20.00

UWAGA! Wiosenna edycja to nie wszystko. Jesienią spotkamy się po raz kolejny w ramach ścieżki „Kobieta na etacie”. Śledź naszą stronę i media społecznościowe, żeby nie ominęły Cię żadne informacje!

Więcej o programie znajdziesz na krakowianki.mamopracuj.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Wspiera zespół komunikacji Mamo Pracuj i wszystkie działania zwiększające zaangażowanie kobiet w życie społeczne i publiczne. Wierzy, że świat oparty na różnorodności będzie lepszym miejscem. Po godzinach pływa w syrenim ogonie, nurkuje i czyta biografie. Uwielbia podróżować bez planu.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie