Czego szukasz

Zrób krok wstecz. Czyli co warto wiedzieć przed zmianą zawodową?

Szukasz nowej pracy? A może już jesteś w procesie zmiany branży i pogodzenie różnych ról jest dla Ciebie dużym wyzwaniem? Wiemy, że zmiana to nie tylko szansa na rozwój, ale też praca, nauka i czas potrzebny na zdobywanie doświadczenia. Jak to wszystko zaplanować? Ułożyć w harmonogramie dnia, nie zapominając o obowiązkach i dbając o siebie? Zapraszamy na spotkanie z Edytą Polańską z Avanade, która opowie o swoim doświadczeniu i podzieli się sprawdzonymi wskazówkami.

Edyta Polańska Avanade zmiana zawodowa

Zrób krok wstecz. Czyli co warto wiedzieć przed zmianą zawodową?

Zazwyczaj inspirujemy do działania, zachęcamy do rozwoju, pokazujemy rozliczne możliwości i motywujemy do podjęcia nowych wyzwań. Co się zmieniło, że teraz mówimy zatrzymaj się, a nawet – zrób krok wstecz?

Zależy nam na Twoim dobrostanie. Dalej zachęcamy do rozpostarcia skrzydeł i do lotu. Ale… no właśnie. Chcemy też pomóc Ci w dobrym przygotowaniu się do zmiany. Jest to w szczególności ważne, kiedy pełnisz różne role prywatnie i zawodowo. Dlaczego?

Dlatego, że zmiana zatrudnienia, branży, profilu zawodowego, czy powrót do aktywności zawodowej po przerwie to też praca. To proces, często mocno angażujący i długotrwały.

Zapraszamy na spotkanie z praktyczką – osobą, która na własnej skórze doświadczyła przebranżowienia, zmiany firmy, nauki nowych rzeczy. To kobieta, która mając stabilną sytuację zawodową i będąc cenioną ekspertką, zaczęła szukać innej drogi rozwoju bazującej na dotychczasowym doświadczeniu.

Dla kogo to spotkanie?

Dla wszystkich osób, w szczególności mam, które:

  • rozważają zmianę branży czy ścieżki rozwoju,
  • szukają pracy po przerwie,
  • potrzebują przygotować się do procesu zmiany,
  • chcą skorzystać ze wskazówek osoby, która z odwagą szukała nowej drogi rozwojowej.

Nasza ekspertka

Edyta Polańska aktualnie jest Senior Consultant ERP TC w Avanade, czyli jest konsultantem finansowym w zakresie wdrażania systemu finansowo – księgowego Microsoft Dynamics D365.

Edyta Polańska
Edyta Polańska

Agenda spotkania

W trakcie spotkania skupimy się na kluczowych aspektach:

  • First things first – czyli od czego zacząć proces zmiany?
  • Przekonania, które nas blokują – jak je zauważać i sobie z nimi radzić?
  • Jak nauczyć się odpuszczać bez wyrzutów sumienia?
  • Jak delegować zadania w życiu prywatnym i zawodowym?
  • Work – life balance i work – life integration – równowaga czy integracja – jak to może wyglądać w branży IT?
  • Gdzie szukać wsparcia i wzmocnienia w procesie zmiany?

Pamiętaj, nie będzie to wykład akademicki tylko rozmowa o procesie, który przeszła nasza ekspertka. Podzieli się ona tymi wskazówkami i obszarami, które były dla niej samej wzmacniające.

Jeśli chcesz zainspirować się autentyczną historią, zapraszamy na spotkanie!

Informacje organizacyjne

Widzimy się 4 kwietnia o godzinie 20:00!
Spotkanie potrwa około 1,5 godziny i odbędzie się w języku polskim.

Zapisz się już dziś!

Kilka słów o firmie Avanade

Avanade od ponad 20 lat dostarcza klientom na całym świecie szerokie portfolio kompleksowych rozwiązań wspierających transformację biznesową w oparciu o ekosystem Microsoft. Główne obszary realizacji usług to digitalizacja środowiska pracy i podniesienie poziomu doświadczenia klienta, aplikacje biznesowe, analiza danych, sztuczna inteligencja i rozwiązania chmurowe.

Zobacz profil Avanade w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom!

logotyp Avanade
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie