Czego szukasz

Znajdź staż w IT! Aplikuj do Akademii SantanderTECH

Szukasz pierwszej pracy w obszarach IT? Wiesz, że nie ma wielu propozycji dla osób na początku drogi? APLIKUJ na płatny staż do Akademii SantanderTECH. Rekrutacja już trwa, nie przegap! Możesz także wziąć udział w spotkaniach on-line aby dowiedzieć się więcej. Zapisz się!

grafika z kobietą, zapraszająca do wzięcia udziału w Akademii SantanderTECH

Znajdź staż w IT! Aplikuj do Akademii SantanderTECH

Rekrutacja na staże w ramach Akademii SantanderTECH już trwa!

Przyjmij zaproszenie od Santander Bank Polska!

Aplikuj już teraz i zdobądź doświadczenie w ramach wybranej ścieżki:

Cybersecurity

Tysiące klientów wraz z ich danymi poufnymi, danymi dotyczącymi transakcji i całą resztą informacji, które zabezpieczamy przed atakami hackerskimi.

Data Analyst

W banku przetwarzamy duże ilości danych, które można raportować, wizualizować, analizować.

Data Engineer

Nasz bank to setki procesów i systemów, tysiące klientów, miliony transakcji. To wszystko wiąże się z dużymi ilościami danych, których Excel nie udźwignie.

IT Administrator/DevOps

Chcesz pomóc nam zautomatyzować prace administratorskie albo wdrożyć nowe narzędzie do monitoringu aplikacji?

Software Developer

Posiadamy wiele aplikacji i systemów bankowych responsywnych 24h na dobę, wszystko oparte o infrastrukturę mikroserwisów. Naszym celem jest skupienie wszystkich usług bankowych w jednym ekosystemie.

Test Engineer

Posiadamy aplikacje bankowe, z których korzystają miliony klientów. Chcemy, aby korzystali z aplikacji, które są niezawodne.

UX Writer

Dbamy o prosty język, ponieważ nie jest nam obojętne, co i jak mówią nasze aplikacje. Słowa mają ogromne znaczenie w świecie technologii – dzięki nim staje się użyteczna.

Aplikuj na staże:

Weź udział w spotkaniu i dowiedź się więcej!

W najbliższy czwartek i piątek (22, 23.04) możesz wziąć udział w spotkaniu online, na którym dowiesz się więcej o programie stażowym SantanderTech. Nie tylko od strony organizacyjnej, ale także w ramach jakich zespołów możecie rozpocząć staż w Santander Bank Polska. To szansa, aby posłuchać managerów, opowiedzą o pracy swoich zespołów oraz o technologiach, które masz szansę poznać w trakcie stażu!

22 kwietnia (czwartek) – godziny 13:00 – 15:45 staże we Wrocławiu i Warszawie

Wrocław:

 • 13:00 – 13:15 Rekruterzy o warunkach stażu
 • 13:15 – 13:30 Cybersecurity
 • 13:30 -13:50 Data Analyst & Data Engineer
 • 13:50 – 14:15 Software Developer
 • 14:15 – 14:30 Q&A
 • 14:30 – 14:50 Administrator/DevOps

Warszawa:

 • 14:50 – 15:00 Administrator
 • 15:00 – 15:15 Test Engineer
 • 15:15 – 15:30 Data Analyst
 • 15:30 – 15:45 Q&A

23 kwietnia (piątek) – godziny 13:00 – 14:30 – staże w Poznaniu

 • 13:00 – 13:15 Rekruterzy o warunkach stażu
 • 13:15 – 13:40 Data Analyst & Data Engineer
 • 13:40 – 13:50 Sofware developer
 • 13:50- 14:05 Test Engineer
 • 14:05 -14:15 UX Writer
 • 14:15 – 14:30 Q&A

Jak się zapisać? Dołącz do wydarzenia na FB!

A my trzymamy kciuki!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 

Video: Jak postawić pierwszy krok w świecie Machine Learning?

Co to jest Machine Learning? Czy myśląc o przebranżowieniu warto wziąć pod uwagę ten niezwykły obszar sztucznej inteligencji? Specjalnie dla społeczności #MamoPracujwIT, wspólnie z Fundacją DataWorkshop przygotowaliśmy webinar, który odczarowuje uczenie maszynowe i wyjaśnia w jaki sposób można wejść do tej niszowej branży. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia!

Jak postawić pierwszy krok w świecie Machine Learning?

Zagadnienie Machine Learning, czyli uczenie maszynowe, bardzo często pojawia się podczas rozmów o projektach przyszłości i nowych technologiach. Mówiąc bardzo ogólnie, jest to obszar sztucznej inteligencji zajmujący się maszynami i systemami, które same uczą się i doskonalą na podstawie danych. Obejrzyj nasz webinar i sprawdź – może to właśnie ta fascynująca dziedzina nauki jest tym czego szukasz?

Czego dowiesz się z nagrania?

 • Poznasz zagadnienia związane z machine learning i możliwości rozwoju w tym kierunku,
 • Dowiesz się jakie kompetencje są przydatne w uczeniu maszynowym,
 • Rozprawimy się mitami, które są popularne i często blokują ludzi przed postawieniem pierwszego kroku,
 • Porozmawiamy w końcu o kompetencjach przyszłości, które są niezbędne w projektach ML,
 • Dowiesz się także, o tym jak wziąć udział w wyzwaniu, które pokaże Ci praktyczną stronę ML i być może zmieni Twoje życie!

Kim jest nasza ekspertka?

Urszula Skiepko, z wykształcenia logopedka, fonouadiolog, także absolwentka Performatyki, ale od początku pracy zawodowej związana jest z branżą IT.

Aktualnie jej aktywność zawodowa i zainteresowania skupione są wokół obszaru Machine Learning. Zawodowo związana z firmą DataWorkshop, której osią działania jest Machine Learning w wielu wymiarach, także edukacyjnym. Kieruje DataWorkshop Foundation, której celem jest rozpowszechnianie wiedzy o uczeniu maszynowym i realizacja projektów, które mają pozytywny wpływ na otoczenie. Po godzinach zgłębia wiedzę na temat powiązań sztuki i nowych technologii, a także cyborgizacji społeczeństwa.

Moderatorką webinaru jest Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, współzałożycielka portalu i Fundacji Mamo Pracuj.

Grafika: print screen z nagrania video

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama trójki fantastycznych dzieci i szczęśliwa żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka dobrej kuchni, muzyki i podróży.

Mamo Pracuj wśród finalistów programu #HuaweiStartUpChallenge

Z radością i dumą informujemy, że nasz program #MamoPracujwIT - w odsłonie Do IT Mommy, jest jednym z 20 finalistów w projekcie #Huawei StartUpChallenge. Trzymajcie kciuki za wielki finał!

Mamo Pracuj wśród finalistów programu #HuaweiStartUpChallenge

Jeden z realizowanych przez nas projektów – #MamoPracujwIT w odsłonie Do IT Mommy został doceniony przez #HuwaeiStartUpChallenge. Jesteśmy jednym z 20 finalistów programu, pokonując po drodze 230 innych zgłoszeń.

#HuaweiStartupChallenge to program organizowany przez Fundację Startup Hub Poland przy wsparciu Huawei. Projekt gromadzi talenty gotowe stawić czoła palącym problemom społecznym, technologicznym i środowiskowym.

Problem alienacji technologicznej nie był dotychczas tak istotny, jak w obecnej rzeczywistości. Projekt Do IT Mommy okazał się jednym z 20, będącym odpowiedzią na te problemy.

Kobiety w branży IT – na przekór stereotypom

Projekt #MamoPracujwIT realizujemy od 2016 roku. Powstał, aby oczarować branżę IT i pokazać, że kobiety mają do odegrania ważną rolę w obszarze nowych technologii, ale także po to, aby pokazać, że IT to szeroka branża, w której jest miejsce dla wielu talentów.

W ramach #MamoPracujwIT organizujemy spotkania edukacyjne, informacyjne i rozwojowe w różnych miastach, a także webinaria i szkolenia online.

Zapraszamy do naszej grupy na FB #MamoPracuj w IT

Inspirujemy, dzieląc się historiami sukcesu kobiet, które odważnie postanowiły przekwalifikować się i rozwijają swoją karierę w branży IT. Promujemy również pracodawców, którzy otwarcie wspierają udział kobiet w projektach STEM.

Przeczytaj także – Dlaczego robimy Mamo Pracuj w IT?

Wśród Startupów, które dołączyły do ​​#HuaweiStartUpChallenge, znalazły się:

 1. Associated Apps
 2. Atmoshell
 3. Augmandy – Vesper
 4. BioCam Capsule Endoscopy
 5. CodeAll
 6. DeafRespect
 7. Do IT Mommy
 8. EcoBean
 9. FairWater
 10. HiProMine
 11. Holo4Med
 12. MakeGrowLab
 13. NaviRation
 14. ParrotOne PowerHID
 15. Planet Heroes
 16. Solhotair
 17. StepApp
 18. Waste Lab
 19. WheelStair
 20. WO:EX

Gratulujemy wszystkim finalistom.

Ścieżka wyzwań w drugim etapie

Podczas programu będziemy uczestniczyć w spersonalizowanej ścieżce wyzwań, na którą składają się zadania, opinie ekspertów i kamienie milowe zaprojektowane w celu ulepszenia i spopularyzowania naszego programu!
Trzymajcie kciuki za nasze dalsze działania!

W kwietniu 2021 czeka nas wielki finał, a na zwycięzców czekają 3 nagrody pieniężne w wysokości 35, 50 i 100 tysięcy złotych oraz możliwości rozwoju międzynarodowego!

Grafika: Huawei

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×