Czego szukasz

Zmień siebie, Daj siebie – II edycja akcji Kobiety dla Kobiety

Jeszcze do końca marca można zgłaszać swoją kandydaturę do akcji Kobiety dla Kobiety – „Zmień siebie, Daj siebie” skierowanej do wszystkich kobiet, które mają ochotę przejść bezpłatną metamorfozę pod okiem wykwalifikowanej kadry, trenerów, specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, psychologów. Możesz poczuć się pięknie we własnej skórze i uwierzyć w siebie. Zwieńczeniem będzie gala finałowa, na której 4 finalistki będą gwiazdami!

inauguracja akcji Kobiety dla kobiety

Kobiety dla Kobiety

To projekt, który został zainicjowany w 2017 r. przez Fundację 3-4-Start, żeby pomóc walczącej z ostrą białaczką szpikową 37-letniej Oli, która samotnie wychowuje synka Tymka. Ola jest już dwa lata po przeszczepie, ale organizatorki nadal chcą pomagać kobietom w trudnej sytuacji życiowej.

Zmień siebie, Daj siebie

Program „Zmień siebie, daj siebie” to kolejna inicjatywa mająca na celu wsparcie kobiet, aby poczuły się lepiej i piękniej w swoim ciele. 8 marca o godzinie 20:00 na stronie http://kobietydlakobiety.pl/ ruszyły oficjalne zapisy do projektu „Zmień siebie, daj siebie”, który jest skierowany do wszystkich kobiet. Panie, które dotrą do finału przejdą metamorfozę. Zostaną poddane kompleksowym, indywidualnie dostosowanym do ich potrzeb programem.

Czekają na nie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, konsultacje lekarskie, badania analityczne, spotkania z dietetykiem, stomatologiem, zajęcia z coachem, psychologiem, trenerem personalnym oraz terapeutą. Specjaliści zadbają o ich wygląd, zdrowie, pewność siebie i samopoczucie. Zwieńczeniem inicjatywy będzie uroczysta gala, na której finalistki pokażą się w nowej odsłonie.

Możesz się jeszcze zgłosić>>>

Jeśli chcesz wziąć udział w programie, wystarczy, że w dniach 8 – 31 marca zgłosisz swoją kandydaturę. Spośród nadesłanych zgłoszeń, zostanie wyłonionych 10 półfinalistek, z których jury wybierze 4 kobiety, które przejdą metamorfozę.

Gala finałowa

W ramach akcji finalistki programu wezmą udział w specjalnie zorganizowanej gali, zaplanowanej na październik w Hotelu Hilton Garden inn Kraków Airport. Gośćmi wydarzenia będą ambasadorzy akcji – aktorka Karolina Chapko oraz stylista gwiazd Tomasz Jacyków.

Zapowiada się atrakcyjny wieczór z warsztatami, pysznym poczęstunkiem, licytacją charytatywną oraz pokazem mody z udziałem polskich blogerek. Prezentowane przez influencerki ubrania trafią na platformę allegro charytatywni, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na konto podopiecznej fundacji Kasi, mamie niepełnosprawnych Michała i Filipa, która na co dzień zmaga się z epilepsją. Wszystkie te wydarzenia zostaną uwiecznione w relacji fotograficznej.

Zdjęcie: inauguracja akcji Kobiety dla Kobiety „Zmień siebie, Daj siebie”;  2fotografki.pl

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie