Czego szukasz

Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci

Możesz osiągnąć finansową niezależność i przy okazji zadbać o zdrowie całej rodziny. Jeżeli poważnie myślisz o swoim dobrym samopoczuciu i przejęciu kontroli nad swoją sytuacją finansową, to Forever i współpraca z nami jest idealną szansą dla Ciebie.

Jedną z największych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, by ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie!

Rex Maughan, założyciel i CEO firmy Forever Living Products

 • MLM dla Mamy - 14/07/2015

Jakie produkty oferuje firma?

 

Forever Living Products jest amerykańską firmą działającą od 1978 roku i obecną w ponad 155 krajach na całym świecie i jedną z pierwszych firm oferujących produkty do profilaktyki zdrowia. Flagową i najważniejszą grupą produktów Forever Living są produkty na bazie Aloe vera, od miąższu do picia, szerokiej gamy suplementów diety, kosmetyków kolorowych, do produktów pielęgnacyjnych do skóry i włosów. Forever jest aloesowym potentatem na świecie z własnymi plantacjami aloesu, laboratoriami i fabrykami produkującymi własne produkty. Kilkaset produktów dla zdrowa i urody w kilku kategoriach, i co roku nowe produkty – Forever Living to „supermarket”, gdzie będziesz miała możliwość znalezienia oferty odpowiedniej dla Ciebie.

Kto kupuje produkty Forever Living Products?

Wyjątkowość Forever Living polega na bardzo szerokiej gamie wysokiej jakości produktów dla wszystkich. Nietrudno więc znaleźć klientów na naszą unikalną ofertę. Forever dba o całą rodzinę, odbiorcą jest każdy kto używa pasty do zębów i mydła, kto dba o odżywianie organizmu suplementami. Ludzie uprawiający sport, wszyscy dbający o ciało i sylwetkę, ale również kobiety ceniące sobie wysokiej klasy kosmetyki i produkty do makijażu. Mężczyźni, bo mamy wiele produktów dla mężczyzn w każdym wieku. Dzieci, bo oferujemy naturalne witaminy specjalnie dla nich i bezpieczne kosmetyki oraz suplementy i miąższ aloesowy podnoszący odporność. Odbiorcami mogą być również kluby fitness, salony masażu, fryzjerzy, kosmetyczki, dentyści – bo oferujemy produkty, na których mogą pracować i które mogą oferować swoim klientom zwiększając tym samym dochody we własnym biznesie.

Jaka jest ścieżka rozwoju?

Forever nie jest firmą sprzedaży bezpośredniej ale funkcjonuje w systemie marketingu wielo-poziomowego.

 • Możesz zacząć jako klient z prawem do ceny hurtowej, jeśli poszukujesz lepszych produktów dla urody i zdrowia i po prostu dzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi.
 • Być może od razu dostrzeżesz potencjał w Planie Marketingu (plan wynagrodzeń) i zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Twoja praca może być oparta na sprzedaży i polecaniu innym produktów, a możesz też skoncentrować się na budowaniu rynku dla firmy Forever, czyli polecaniu innym, aby sami się zarejestrowali i robili zakupy dla siebie.
 • Możesz zająć się organizacją swojej grupy dystrybutorów i korzystać z wielu poziomów wynagrodzeń i systemów motywacyjnych (dodatkowych premii i nagród).

Jako Managerowie naszych grup pracujemy z każdym z osobna i dopasowujemy biznes Forever do indywidualnych możliwości i talentów. Dzięki temu będziesz mogła czuć się komfortowo i spełniona budując swój własny biznes przy naszej pomocy. Forever działa jak franczyza, z wszystkimi jej przywilejami ale bez płacenia jakiejkolwiek licencji. Przyłączenie się do Forever i do naszej grupy nic nie kosztuje i nie niesie za sobą żadnych obowiązków. Nie ma wpisowych i miesięcznych opłat, wypracowana pozycja (a tym samym wysokość upustu i poziom bonusów) nigdy nie zostanie Ci zabrana, a zbudowany biznes będzie dziedziczony przez Twoje dzieci. Żadna inna firma nie jest tak przychylna dla swoich ludzi.

 

Jak firma wspiera nowe osoby?

Firma Forever Living Products oferuje wszystko co jest konieczne do rozwoju globalnego biznesu. Możesz budować swój biznes w innych krajach nie opuszczając swojego domu (i tego będę uczyć). Firma oferuje materiały drukowane, treningi video i wiele innych udogodnień. Można też założyć sobie łatwe w obsłudze indywidualne strony internetowe. Jest też organizowanych wiele lokalnych szkoleń biznesowych i produktowych na które każdy może przyjść.

Osobiście, jako Manager odpowiedzialny za swoją grupę, dbam aby każdy w mojej grupie odniósł sukces i zbudował dla siebie taki biznes, jaki sobie zaplanował. Specyfika pracy w Forever jest inna niż w klasycznym biznesie i tego właśnie uczymy, wspierając na każdym kroku, aż do pełnego usamodzielnienia się. Temu służą indywidualne spotkania, szkolenia organizowane dla naszych grup, ale też korzystamy ze Skype, portali społecznościowych, webinarów, a szczególnie oferujemy nasz portal treningowy zarabiajzemna.pl,  który ma za zadanie pomóc każdemu w budowie i prawidłowym prowadzeniu biznesu Forever. Będzie to narzędzie, które i ty będziesz mogła wykorzystać wysyłając tam swoich klientów i swoich dystrybutorów aby sami mogli uczestniczyć w treningach, dostępnych wyłącznie dla osób z mojej grupy. Wejdź teraz na stronę zarabiajzemna.pl aby dowiedzieć się więcej.

W jakiej formie można współpracować?

Pracując w Forever Living masz status niezależnego Właściciela Przedsiębiorstwa Forever jednak nie musisz zakładać firmy na samym początku. Będziesz miała mnóstwo czasu na rozkręcenie się, sama zdecydujesz kiedy to zrobić. Prawnicy firmy opracowali program wypłacenia premii bez konieczności zakładania działalności gospodarczej pod warunkiem, że zobowiążesz się zapłacić podatek w okresie rozliczeniowym. Firmę założysz wtedy, kiedy odniesiesz sukces i kiedy będziesz chciała.

Na jakie zarobki można liczyć?

Budując swoją firmę poświęcasz tyle czasu ile chcesz i na ile pozwala Twoja sytuacja. Jesteś sama dla siebie szefem, ale Twój Sponsor pomaga Ci w zorganizowaniu pracy, ustaleniu priorytetów i wskaże od czego w ogóle zacząć. Elastyczność jest tutaj dużym atutem i naprawdę można daleko zajść wykorzystując codziennie nawet najkrótsze wolne chwile.

Zacznij od godziny dziennie, jeśli tylko tyle możesz poświęcić, a sama zobaczysz że wkrótce będziesz potrafiła zorganizować więcej czasu jak tylko nauczysz się odpowiednich metod pracy i zaczniesz zauważać rezultaty swoich wysiłków. Plan Marketingu firmy Forever jest bardzo hojny i nie ma konkurencji na rynku wśród innych firm MLM, mogę to zaręczyć z pełną odpowiedzialnością.

Wysokość Premii Grupowych – a jest to główne źródło dochodów w Forever – jest uzależnione nie tylko od Twojej indywidualnej pracy, ale również od tego co zrobi każda z osób w Twojej grupie.

Osoby na pozycji Kierownika z grupą około 5-7 pracujących osób, co jest do osiągnięcia w 2-4 miesięcy, otrzymują około 2 tysięcy miesięcznie, Managerowie, przy prawidłowo prowadzonym biznesie (można do tego dojść w 4-6 miesięcy i my uczymy jak to zrobić) mogą liczyć na minimum 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Ile trzeba zainwestować pieniędzy na start?

Rozpoczynając z nami współpracę należy się zarejestrować w firmie jako FBO (Forever Business Owner), rejestracja jest bezpłatna i niesie za sobą wiele przywilejów. Już od momentu rejestracji przysługiwać Ci będzie prawo do zakupów z upustem, a minimum zakupów w cenie hurtowej to 250 zł, przy czym wybierasz dla siebie te produkty, które chcesz. Forever nie pobiera żadnych opłat manipulacyjnych i nie wymaga kupowania „pakietów startowych”. Rozpoczęcie swojego własnego przedsiębiorstwa Forever jest pozbawione ryzyka finansowego i nie jest wcale kosztowne. Na pewno to docenisz.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o współpracy z Państwem?

Zapraszam na mój portal zarabiajzemna.pl gdzie możesz więcej dowiedzieć się o mnie i o mojej Sponsorce, Bogumile Sroka, najlepszej liderce w Polsce; zapoznać się z naszą ofertą, otrzymać linki do źródeł z informacjami na temat naszej firmy oraz będziesz mogła zadać nam pytania. Tworzymy jeden zespół i razem wprowadzamy nowe osoby w tajniki współpracy z Forever.

Podsumowując, dlaczego warto pracować z Forever Living Products?

Forever pomógł milionom ludzi z całego świata realizować marzenia, które mogłyby wydawać się niemożliwe do spełnienia; pomógł także mnie i wszystkim w mojej rodzinie. Sama jestem mamą dwójki dzieci, w tym 3-letniego, bardzo absorbującego chłopca i moją motywacją między innymi było aby nigdy nie musieć pracować dla innych i móc po prostu być w domu.

Odnosząca teraz największe sukcesy liderka europejska Natalie Heeley z Wielkiej Brytanii jest mamą samotnie wychowującą dwójkę dzieci, a tym co zmobilizowało ją do rozpoczęcia współpracy z Forever było pytanie jakie zadał jej syn: „mamo, kiedy pojedziemy do Disneylandu?”.

Moja Sponsorka, mentorka i teściowa Bogusia Sroka, najlepsza liderka w Polsce, zajęła się Forever aby zarobić na wykształcenie swoich dzieci. Jej celem było zapewnienie stabilności finansowej swojej rodziny i zabezpieczenie przyszłości dla dzieci. Nie jest to biznes tylko dla mam, ale mamy ze swoimi umiejętnościami rozwiązywania największych problemów, ze swoją ambicją, intuicją, uporem i chęcią parcia do przodu osiągają tu niesamowite rezultaty.

Kobiety wspaniale odnajdują się w pracy z Forever gdyż mają szansę jeszcze lepiej zadbać o swój wygląd i o zdrowie swojej rodziny, mogą wykorzystać umiejętności organizacyjne, które przecież każda z nas ma, mogą zacząć rozwijać się na rożnych płaszczyznach oraz pro-aktywnie i kreatywnie podejść do budowania przyszłości dla swojej rodziny na lata. Bez obowiązkowych planów sprzedaży możesz swobodnie wdrożyć się w rolę właściciela swojego biznesu rodzinnego wykorzystując czas i środki jakimi dysponujesz. Niewiele czasu potrzeba aby w pełni rozkwitnąć, odnaleźć własną rolę i stać się kobietą niezależną finansowo i prawdziwie wolną. Trzeba tylko dowiedzieć się jak do tego dojść. A możesz to zrobić tutaj: zarabiajzemna.pl
Zapraszam,
Marzena Sroka – mama, Senior Manager w firmie Forever.

Zdjęcia: Forever Living Products

Tekst promocyjny

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
MLM dla Mamy
Podyskutuj

Aplikacja MyOla – pierwsza w Polsce mobilna przyjaciółka

Chciałabyś móc korzystać z aplikacji, która będzie trochę Twoim doradcą, przyjaciółką? Badania pokazują, że kobiety bardzo często korzystają z telefonu. Nawet do 4 godzin dziennie. Robimy przez telefon zakupy w aplikacjach, kontaktujemy się z przyjaciółmi, rodziną. Cyfrowy świat odpowiada na wiele naszych potrzeb. A gdybyś tak w telefonie miała narzędzie do pokonywania własnych lęków, zmartwień i problemów? Poznaj aplikację MyOla!
 • Dominika Wassermann - 28/11/2019
kobieca twarz grafika w kolorach różu z napisem: zawsze znajdę dla Ciebie czas

Jak Polki korzystają ze smartfonów?

Dzięki smartfonowi jesteśmy w nieustannym kontakcie ze światem. W każdej chwili możemy połączyć się z bliskimi, z szefem, zamówić jedzenie czy poinformować znajomych co u nas słychać lub gdzie aktualnie przebywamy. Dzięki nowoczesnym technologiom mamy stały dostęp do wiadomości z całego świata, możemy słuchać ulubionej muzyki, korzystać z nawigacji, zrobić zakupy, a nawet zdalnie nastawić pranie.

Wśród najpopularniejszych mediów społecznościowych królują Facebook, Messenger, Instagram, a także WhatsApp. Coraz więcej osób używa też aplikacji pomagających w nauce, np. języków obcych.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Fundację Sukces Pisany Szminką ponad połowa kobiet w naszym kraju spędza na korzystaniu z telefonu 4 godziny dziennie. Używamy go wszędzie: w domu, w pracy, w podróży, a także w wolnym czasie. Niektóre z nas sprawdzają go nawet co kilka minut!

Widząc te nawyki i intensywność z jaką korzystamy z telefonów, Sukces Pisany Szminką postanowił stworzyć coś więcej. We współpracy z Coca-Cola powstała pierwsza w Polsce aplikacja, która pomaga rozwijać się osobiście i zawodowo.

MyOla – czym jest?

My Ola to intuicyjna aplikacja, która pomoże nam w wielu trudnych, codziennych i niecodziennych sytuacjach. Twórcy mówią o niej, że jest motywatorem, przyjaciółką i doradcą, ale też odpowiednio do nastroju i potrzeb w danej chwili zapewni relaks oraz nieco rozrywki.

Mimo tak wielkiej intensywności z jaką korzystamy z telefonów, mało która z pań przyznała, że używa narzędzi pomagających radzić sobie z emocjami, wzmacniających naszą pewność siebie lub wspierających pokonywanie lęków i zmartwień.

Z myślą o takich właśnie zadaniach powstała MyOla! Nie bez powodu jej tworzeniu przewodziło hasło: #JestemTuDlaCiebie.

Olga Kozierowska, prezes Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i pomysłodawczyni aplikacji MyOla:

Aplikacja MyOla jest narzędziem niosącym wsparcie i dającym przydatną wiedzę nie tylko kobietom, ale też mężczyznom. Dziś pędzimy wszyscy, a każdy z nas marzy o tym, by świadomie budować swoje szczęście, i właśnie MyOla, która powstała z serca, na bazie wieloletniego doświadczenia cudownych ekspertów, ma misję, by pomóc nam w tej budowie. Budowie lepszego życia i większego zadowolenia.

Zawołaj mnie, jestem do Twojej dyspozycji – taka właśnie jest MyOla.

Znajdziemy w niej cztery kategorie:

 • Ja
 • Związek
 • Rodzina
 • Kariera

W każdej z nich znajdziemy kilka lub kilkanaście nagrań. Te nagrania to rozmowy z psychologami, ekspertami i mentorami biznesu. W zależności od obszaru jaki wybierzemy, dostaniemy nagrany spokojnym, kojącym głosem tekst, który nie oceniając i nie dając zero-jedynkowych odpowiedzi, pomoże nam zrozumieć problem lub sytuację oraz poradzić sobie z nimi.

Możemy wybrać też koła ratunkowe, takie jak trudne dla nas emocje, np. stres czy lęk. W aplikacji znajdują się także medytacje czy ćwiczenia oddechowe. Autorzy podkreślają, że ich celem było stworzenie narzędzia, które będzie nas wspierać, i dzięki któremu, będziemy mogły poczuć się bezpiecznie.

Anna Solarek, Dyrektor ds. Komunikacji i Kontaktów Zewnętrznych w Coca-Cola Poland Service:

We współczesnym świecie, gdzie praca przenika się z macierzyństwem i szeregiem innych obowiązków, kobiety cierpią na brak czasu dla siebie, czasu na własny rozwój. Dlatego tak ważne jest, by w realizacji naszych planów i działań codziennie motywował i wspierał nas ktoś, kto nas rozumie. Takim wsparciem jest właśnie aplikacja MyOla, która jest zawsze pod ręką. Mocno wierzę, że MyOla odmieni życie Polek i podbije ich serca, tak jak podbiła moje. Od trzech lat aktywnie działamy z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką, by zmieniać świat na lepsze, a dziś program Sukces to Ja jest największym globalnie programem realizowanym przez Coca-Cola w ramach działań wspierających kobiety na rynku pracy.

Aplikacja MyOla

Wystarczy ją zainstalować – dostępna jest zarówno na telefony z oprogramowaniem Android, jak i IOS – aby w każdej chwili móc po prostu kliknąć w nią i jednym ruchem palca wybrać odpowiednie do potrzeby funkcjonalności i treści. Więcej na: www.myola.pl oraz www.instagram.myola.pl

Podziękowania dla testerek aplikacji, między innymi Joanny Przetakiewicz, Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu (Red Lipstick Monster), i Julii Sielickiej-Jastrzębskiej z Whisbear, Karoliny Cwalinie-Stępniak, Pauliny Pastuszak i ambasadorek programu SUKCES TO JA.

Grafiki: własność Fundacji Sukces Pisany Szminką

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Dominika Wassermann
Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, oraz Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu , która po dziesięciu latach postanowiła powrócić do zajmowania się grafiką komputerową. Prywatnie "zwierzolub", opiekunka 3 kotów, miłośniczka kuchni roślinnej, spędzająca wolny czas na rowerowych wycieczkach.

Jak zmienić pracę na lepszą?

Teoretycznie masz wszystko – stabilną sytuację finansową, stałą pracę, zgraną rodzinę, spokój. A jednak raz na jakiś czas marzysz o zmianach i przede wszystkim są to fantazje o innej pracy. Czy wiesz, że nie jesteś sama? W wielu z nas drzemie ciche pragnienie odmiany zawodowego życia – czasem z powodu kiepskiego wynagrodzenia, czasami z racji męczącego systemu zmianowego. Warto próbować czegoś nowego, jednak zanim impulsywnie złożysz wypowiedzenie – przeczytaj.
 • Karolina Wojtaś - 27/11/2019
kobieta siedzi w pracy przy biurku

Czy w ogóle powinnaś coś zmieniać?

Być może jest tak, że poruszałaś temat z bliskimi – wiele z nas to robi. Kiedy jednak przedstawiamy swoje nieśmiałe plany albo marzenia, nierzadko słyszymy: „No co ty! Ciesz się, że masz stałą pracę!” albo „Nigdzie nie jest dobrze, więc lepiej się trzymaj tego, co już znasz”. Po takich poradach nierzadko zaczynamy mieć wątpliwości i zastanawiamy się, czy przypadkiem te całe plany to nie nasza fanaberia. Niesłusznie!

Zdobywanie nowych doświadczeń jest bardzo ważne. Ważne są też zmiany na różnych etapach życia. Dzięki nim się rozwijamy, jesteśmy bardziej otwarte, wciąż się uczymy. Przede wszystkim jednak przeskakujemy coraz wyżej na swojej wewnętrznej drabinie oczekiwań. Pomyśl o swojej pierwszej pracy – na pewno myślisz o niej z uśmiechem na twarzy i dziś wydaje Ci się niedorzeczne, że miałabyś wciąż w niej tkwić. Za kilka lat podobnie może być z obecnym stanowiskiem.

Badania dowodzą, że na zmiany otwiera się coraz więcej Polek. Najnowszy raport firmy Randstad (Monitor Rynku Pracy) wskazuje, że aż 31% ankietowanych zamierza zmienić pracę w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Z kolei z badania Confidence Index wynika, że aż 6 na 10 uczestników badania jest przekonanych, że znajdzie pracę w czasie nieprzekraczającym 3 miesiące. Warto zarazić się tą otwartością i optymizmem. Jeśli jednak wciąż nie jesteś przekonana, czy to na pewno dobry pomysł, odpowiedz sobie na kilka pytań:

 • Czy coraz trudniej „zbierasz się” do pracy?
 • Czy masz wrażenie, że współpracownicy coraz mocniej cię drażnią albo w coraz większym stopniu nie dogadujesz się z nimi?
 • Czy masz wrażenie, że zjada cię stres i ma to związek z pracą?
 • Czy Twoja droga do awansu jest zablokowana albo niezwykle trudna?
 • Czy masz poczucie, że już niczego się nie uczysz, a przez to – nie rozwijasz?
 • Czy przypuszczasz, że jesteś wypalona zawodowo?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś „tak”, to wszystko wskazuje na to, że zmiana miejsca pracy będzie dobrym pomysłem. Nie myśl, że to „tylko praca” – przecież obowiązkom zawodowym poświęcamy znaczną część życia!

Jak zmienić pracę na lepszą?

Pozytywne nastawienie i otwartość na zmianę to jedno – trzeba jeszcze pamiętać o solidnym planie. To właśnie dzięki niemu nie tylko zmienisz pracę na rzeczywiście lepszą, ale też zrobisz to w sposób bezpieczny. Oto, o czym powinnaś pamiętać.

Zastanów się dobrze nad tym, co konkretnie jakich chcesz zmian? „Inna praca” to zdecydowanie za mało. Musisz zastanowić się, co konkretnie chcesz zmienić. Czy będzie to system godzinowy? Wynagrodzenie? Atmosfera? A może przede wszystkim pragniesz możliwości dalszego rozwoju? Przemyśl to dokładnie i wyznacz swój priorytet. To na tej podstawie będzie wybierała oferty.

Szukaj bezpiecznie

Szukanie w sposób bezpieczny to takie, dzięki któremu nie zostaniesz ostatecznie bez żadnej pracy. A zatem po pierwsze – sprawdź okres wypowiedzenia, jaki Cię obowiązuje. Po drugie, nie rzucaj nagle pracy, tylko szukaj nowej, pracując na „starym” stanowisku. Po trzecie, nie mów nikomu (dosłownie nikomu – nawet współpracownikom, z którymi jesteś blisko), że planujesz jakiekolwiek zmiany na tym polu.

W końcu po czwarte, nigdy nie wręczaj pracodawcy wypowiedzenia, dopóki nie będziesz miała podpisanej nowej umowy. Nie daj się zwieść ustnym obietnicom i zapewnieniom – z nimi naprawdę różnie bywa.

Wysyłaj oferty tylko na interesujące Cię stanowiska

Wielka chęć zmian może spowodować, że wpadniesz w pułapkę pt. „Nastawiłam się, chcę już coś zmienić, w sumie ta oferta to nie spełnienie marzeń, ale zawsze coś innego”. Kiedy najdą Cię takie myśli, przypomnij sobie, jaki jest Twój cel. I wysyłaj oferty tylko na takie stanowiska, które są z nim zgodne.

Szukaj w wolnym czasie – nie zniechęcaj się

Szukanie pracy tą metodą może trochę trwać. Początkowo będziesz oczywiście nastawiona bardzo pozytywnie i z chęcią będziesz przeglądać oferty. Jednak z czasem entuzjazm spanie. Nie rezygnuj jednak. Poświęcaj wertowaniu ofert pewną część wolnego czasu, niech jest to Twój obowiązkowy element dnia.

Ustal sobie odpowiedzi na pytania rekrutacyjne

Nie ukrywaj przed nowym pracodawcą, że jesteś zatrudniona w innym miejscu i przygotuj się na związane z tym pytania. Pamiętaj jednak, żeby nie mówić źle o swojej firmie. Nie mów: „Nie dogaduję się z pracownikami, są kłótliwi i leniwi”. Zamiast tego powiedz: „Bardzo chciałabym poznać nowych ludzi, myślę, że odświeżanie zespołu raz na jakiś czas to wielka korzyść dla firmy”.

Działaj – uda Ci się!

Stabilna, pewna praca to bardzo ważna rzecz. Ale niewykluczone, że kolejna też taka będzie, a w dodatku będziesz się w niej rozwijać albo w końcu więcej zarabiać. Dlatego nie wahaj się – działaj powoli, bezpiecznie, ale też stanowczo, a prawdopodobnie okaże się, że to była naprawdę dobra decyzja.

Poznaj dylematy kobiet wracających do pracy po przerwie!

Zdjęcie: 123 rf

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Karolina Wojtaś
Mama, żona, psycholog i redaktor. Spełniona zawodowo dzięki miłości do pisania, szczęśliwa prywatnie dzięki mężowi i dwóm cudownym synom. W krótkim czasie "tylko dla siebie” czyta, szyje… albo znowu pisze.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail