Czego szukasz

Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci

Możesz osiągnąć finansową niezależność i przy okazji zadbać o zdrowie całej rodziny. Jeżeli poważnie myślisz o swoim dobrym samopoczuciu i przejęciu kontroli nad swoją sytuacją finansową, to Forever i współpraca z nami jest idealną szansą dla Ciebie.

Jedną z największych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, by ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie!

Rex Maughan, założyciel i CEO firmy Forever Living Products

 • MLM dla Mamy - 14/07/2015

Jakie produkty oferuje firma?

 

Forever Living Products jest amerykańską firmą działającą od 1978 roku i obecną w ponad 155 krajach na całym świecie i jedną z pierwszych firm oferujących produkty do profilaktyki zdrowia. Flagową i najważniejszą grupą produktów Forever Living są produkty na bazie Aloe vera, od miąższu do picia, szerokiej gamy suplementów diety, kosmetyków kolorowych, do produktów pielęgnacyjnych do skóry i włosów. Forever jest aloesowym potentatem na świecie z własnymi plantacjami aloesu, laboratoriami i fabrykami produkującymi własne produkty. Kilkaset produktów dla zdrowa i urody w kilku kategoriach, i co roku nowe produkty – Forever Living to „supermarket”, gdzie będziesz miała możliwość znalezienia oferty odpowiedniej dla Ciebie.

Kto kupuje produkty Forever Living Products?

Wyjątkowość Forever Living polega na bardzo szerokiej gamie wysokiej jakości produktów dla wszystkich. Nietrudno więc znaleźć klientów na naszą unikalną ofertę. Forever dba o całą rodzinę, odbiorcą jest każdy kto używa pasty do zębów i mydła, kto dba o odżywianie organizmu suplementami. Ludzie uprawiający sport, wszyscy dbający o ciało i sylwetkę, ale również kobiety ceniące sobie wysokiej klasy kosmetyki i produkty do makijażu. Mężczyźni, bo mamy wiele produktów dla mężczyzn w każdym wieku. Dzieci, bo oferujemy naturalne witaminy specjalnie dla nich i bezpieczne kosmetyki oraz suplementy i miąższ aloesowy podnoszący odporność. Odbiorcami mogą być również kluby fitness, salony masażu, fryzjerzy, kosmetyczki, dentyści – bo oferujemy produkty, na których mogą pracować i które mogą oferować swoim klientom zwiększając tym samym dochody we własnym biznesie.

Jaka jest ścieżka rozwoju?

Forever nie jest firmą sprzedaży bezpośredniej ale funkcjonuje w systemie marketingu wielo-poziomowego.

 • Możesz zacząć jako klient z prawem do ceny hurtowej, jeśli poszukujesz lepszych produktów dla urody i zdrowia i po prostu dzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi.
 • Być może od razu dostrzeżesz potencjał w Planie Marketingu (plan wynagrodzeń) i zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Twoja praca może być oparta na sprzedaży i polecaniu innym produktów, a możesz też skoncentrować się na budowaniu rynku dla firmy Forever, czyli polecaniu innym, aby sami się zarejestrowali i robili zakupy dla siebie.
 • Możesz zająć się organizacją swojej grupy dystrybutorów i korzystać z wielu poziomów wynagrodzeń i systemów motywacyjnych (dodatkowych premii i nagród).

Jako Managerowie naszych grup pracujemy z każdym z osobna i dopasowujemy biznes Forever do indywidualnych możliwości i talentów. Dzięki temu będziesz mogła czuć się komfortowo i spełniona budując swój własny biznes przy naszej pomocy. Forever działa jak franczyza, z wszystkimi jej przywilejami ale bez płacenia jakiejkolwiek licencji. Przyłączenie się do Forever i do naszej grupy nic nie kosztuje i nie niesie za sobą żadnych obowiązków. Nie ma wpisowych i miesięcznych opłat, wypracowana pozycja (a tym samym wysokość upustu i poziom bonusów) nigdy nie zostanie Ci zabrana, a zbudowany biznes będzie dziedziczony przez Twoje dzieci. Żadna inna firma nie jest tak przychylna dla swoich ludzi.

 

Jak firma wspiera nowe osoby?

Firma Forever Living Products oferuje wszystko co jest konieczne do rozwoju globalnego biznesu. Możesz budować swój biznes w innych krajach nie opuszczając swojego domu (i tego będę uczyć). Firma oferuje materiały drukowane, treningi video i wiele innych udogodnień. Można też założyć sobie łatwe w obsłudze indywidualne strony internetowe. Jest też organizowanych wiele lokalnych szkoleń biznesowych i produktowych na które każdy może przyjść.

Osobiście, jako Manager odpowiedzialny za swoją grupę, dbam aby każdy w mojej grupie odniósł sukces i zbudował dla siebie taki biznes, jaki sobie zaplanował. Specyfika pracy w Forever jest inna niż w klasycznym biznesie i tego właśnie uczymy, wspierając na każdym kroku, aż do pełnego usamodzielnienia się. Temu służą indywidualne spotkania, szkolenia organizowane dla naszych grup, ale też korzystamy ze Skype, portali społecznościowych, webinarów, a szczególnie oferujemy nasz portal treningowy zarabiajzemna.pl,  który ma za zadanie pomóc każdemu w budowie i prawidłowym prowadzeniu biznesu Forever. Będzie to narzędzie, które i ty będziesz mogła wykorzystać wysyłając tam swoich klientów i swoich dystrybutorów aby sami mogli uczestniczyć w treningach, dostępnych wyłącznie dla osób z mojej grupy. Wejdź teraz na stronę zarabiajzemna.pl aby dowiedzieć się więcej.

W jakiej formie można współpracować?

Pracując w Forever Living masz status niezależnego Właściciela Przedsiębiorstwa Forever jednak nie musisz zakładać firmy na samym początku. Będziesz miała mnóstwo czasu na rozkręcenie się, sama zdecydujesz kiedy to zrobić. Prawnicy firmy opracowali program wypłacenia premii bez konieczności zakładania działalności gospodarczej pod warunkiem, że zobowiążesz się zapłacić podatek w okresie rozliczeniowym. Firmę założysz wtedy, kiedy odniesiesz sukces i kiedy będziesz chciała.

Na jakie zarobki można liczyć?

Budując swoją firmę poświęcasz tyle czasu ile chcesz i na ile pozwala Twoja sytuacja. Jesteś sama dla siebie szefem, ale Twój Sponsor pomaga Ci w zorganizowaniu pracy, ustaleniu priorytetów i wskaże od czego w ogóle zacząć. Elastyczność jest tutaj dużym atutem i naprawdę można daleko zajść wykorzystując codziennie nawet najkrótsze wolne chwile.

Zacznij od godziny dziennie, jeśli tylko tyle możesz poświęcić, a sama zobaczysz że wkrótce będziesz potrafiła zorganizować więcej czasu jak tylko nauczysz się odpowiednich metod pracy i zaczniesz zauważać rezultaty swoich wysiłków. Plan Marketingu firmy Forever jest bardzo hojny i nie ma konkurencji na rynku wśród innych firm MLM, mogę to zaręczyć z pełną odpowiedzialnością.

Wysokość Premii Grupowych – a jest to główne źródło dochodów w Forever – jest uzależnione nie tylko od Twojej indywidualnej pracy, ale również od tego co zrobi każda z osób w Twojej grupie.

Osoby na pozycji Kierownika z grupą około 5-7 pracujących osób, co jest do osiągnięcia w 2-4 miesięcy, otrzymują około 2 tysięcy miesięcznie, Managerowie, przy prawidłowo prowadzonym biznesie (można do tego dojść w 4-6 miesięcy i my uczymy jak to zrobić) mogą liczyć na minimum 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Ile trzeba zainwestować pieniędzy na start?

Rozpoczynając z nami współpracę należy się zarejestrować w firmie jako FBO (Forever Business Owner), rejestracja jest bezpłatna i niesie za sobą wiele przywilejów. Już od momentu rejestracji przysługiwać Ci będzie prawo do zakupów z upustem, a minimum zakupów w cenie hurtowej to 250 zł, przy czym wybierasz dla siebie te produkty, które chcesz. Forever nie pobiera żadnych opłat manipulacyjnych i nie wymaga kupowania „pakietów startowych”. Rozpoczęcie swojego własnego przedsiębiorstwa Forever jest pozbawione ryzyka finansowego i nie jest wcale kosztowne. Na pewno to docenisz.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o współpracy z Państwem?

Zapraszam na mój portal zarabiajzemna.pl gdzie możesz więcej dowiedzieć się o mnie i o mojej Sponsorce, Bogumile Sroka, najlepszej liderce w Polsce; zapoznać się z naszą ofertą, otrzymać linki do źródeł z informacjami na temat naszej firmy oraz będziesz mogła zadać nam pytania. Tworzymy jeden zespół i razem wprowadzamy nowe osoby w tajniki współpracy z Forever.

Podsumowując, dlaczego warto pracować z Forever Living Products?

Forever pomógł milionom ludzi z całego świata realizować marzenia, które mogłyby wydawać się niemożliwe do spełnienia; pomógł także mnie i wszystkim w mojej rodzinie. Sama jestem mamą dwójki dzieci, w tym 3-letniego, bardzo absorbującego chłopca i moją motywacją między innymi było aby nigdy nie musieć pracować dla innych i móc po prostu być w domu.

Odnosząca teraz największe sukcesy liderka europejska Natalie Heeley z Wielkiej Brytanii jest mamą samotnie wychowującą dwójkę dzieci, a tym co zmobilizowało ją do rozpoczęcia współpracy z Forever było pytanie jakie zadał jej syn: „mamo, kiedy pojedziemy do Disneylandu?”.

Moja Sponsorka, mentorka i teściowa Bogusia Sroka, najlepsza liderka w Polsce, zajęła się Forever aby zarobić na wykształcenie swoich dzieci. Jej celem było zapewnienie stabilności finansowej swojej rodziny i zabezpieczenie przyszłości dla dzieci. Nie jest to biznes tylko dla mam, ale mamy ze swoimi umiejętnościami rozwiązywania największych problemów, ze swoją ambicją, intuicją, uporem i chęcią parcia do przodu osiągają tu niesamowite rezultaty.

Kobiety wspaniale odnajdują się w pracy z Forever gdyż mają szansę jeszcze lepiej zadbać o swój wygląd i o zdrowie swojej rodziny, mogą wykorzystać umiejętności organizacyjne, które przecież każda z nas ma, mogą zacząć rozwijać się na rożnych płaszczyznach oraz pro-aktywnie i kreatywnie podejść do budowania przyszłości dla swojej rodziny na lata. Bez obowiązkowych planów sprzedaży możesz swobodnie wdrożyć się w rolę właściciela swojego biznesu rodzinnego wykorzystując czas i środki jakimi dysponujesz. Niewiele czasu potrzeba aby w pełni rozkwitnąć, odnaleźć własną rolę i stać się kobietą niezależną finansowo i prawdziwie wolną. Trzeba tylko dowiedzieć się jak do tego dojść. A możesz to zrobić tutaj: zarabiajzemna.pl
Zapraszam,
Marzena Sroka – mama, Senior Manager w firmie Forever.

Zdjęcia: Forever Living Products

Tekst promocyjny

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
MLM dla Mamy
Podyskutuj

Mama robi kurs wirtualnej asystentki – czyli o tym, jak pracować nie wychodząc z domu

Albo wychodząc i pracując tam gdzie chcesz :) Cieszy mnie myśl, że mogę jechać w ukochany Beskid zabierając laptopa i robić to co lubię, a potem pójść z dziećmi w góry - Czy możliwa jest praca zdalna jeśli nie jesteś grafikiem, programistą ani blogerką? Oczywiście!
 • Ewa Wczelik - 12/08/2019
kobieta pracuje z domu na laptopie

Dylematy mamy i taty

Końcówka urlopu macierzyńskiego plus Przedszkolak na pokładzie. Pojawiają się pierwsze pytania i dylematy. Wracać do pracy? Zostawić Mrówkę z… tylko z kim? Niania? Żłobek?!

Żłobek odpada na starcie – nie jestem przekonana do tego typu opieki. Szukam “cioci” na etat. Robię research, trzeba sprawdzić jakie obecnie panują stawki. Szybka kalkulacja i niemały szok – braknie pensji! Nawet na waciki nie zostanie… Co teraz? Wieczorna rozmowa z mężem. Biała kartka: zaczynamy wypisywać plusy i minusy. Wreszcie jest decyzja! Mama idzie na wychowawczy.

Kamień z serca. Najgorszy jest brak decyzji, a tu jeden wieczór i już jest. Uff… Ale i tysiące myśli bombardują mi głowę. Czy aby na pewno finansowo damy radę? Czy pojedziemy na wakacje w przyszłym roku? Czy będę musiała przerwać treningi? A jeśli nam braknie na podstawowe rzeczy?

Może udałoby się znaleźć pracę, którą mogę wykonywać z domu? Taką, gdzie sama ustalę co będę robić i ile godzin na to poświęcę. Dzięki której nie będzie problemem zająć się chorym Przedszkolakiem gdy będzie taka potrzeba. Po naszym pierwszym sezonie przedszkolnym wiem, że tamtejsze prezenty to nie tylko laurki, ale i glut po kostki. Katar potrafi przerodzić się w istną walkę pod hasłem “oby tylko nie opadło na oskrzela” itd.

Kurs na szerokie wody – czyli jak znalazłam kurs wirtualnej asystentki

Pierwsza myśl: chyba nie ma takiej pracy, którą mogłabym wykonywać tylko zdalnie. Nie jestem grafikiem, programistą, blogerką itp. Zaczynam ponownie przeszukiwać internet i trafiam na informację: kurs wirtualnej asystentki na mamopracuj.pl. Czytam z wypiekami na twarzy. Nie muszę być programistą, ani grafikiem. Uff. Trochę rzeczy już potrafię. Rozmową z drugą połówką – wchodzimy w to. Idę na kurs – nie wychodząc! 🙂

Pierwsza lekcja z mentorką daje dużo nadziei. Dziewczyny współkursantki – fantastyczne. Jest moc! Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu wieczorami. Nawet kiedy moja Mrówka Z. się obudzi i w te pędy biegnę, by ją ululać, to nasze wirtualne spotkania są nagrywane i mogę do nich wrócić, kiedy tylko mam taką możliwość. Oprócz lekcji codziennie komunikujemy się na ​slacku​. Wymieniamy się wrażeniami, dzielimy naszymi pracami oczekując nie tylko konstruktywnej krytyki, ale i wsparcia czy pochwały. Czuję, że nabieram wiatru w żagle. Poznaję nowe rzeczy. Chłonę, ile tylko mój zmęczony i niewyspany mózg przyjmie 🙂 Idzie nowe!

Praca zdalna na końcu świata

Pisząc ten wpis jestem w “Chacie na końcu świata” w Beskidzie Niskim. Mrówka Z. drzemie w wózku, Przedszkolak ze swym najlepszym Tatą odkrywa dziką roślinność i robactwo wszelkiej maści, a ja? Ja siedzę w chacie na werandzie z kubkiem herbaty i laptopem na kolanach. Delektuję się zapachem lasu, trawy i kwiatów. Słucham jak świergolą ptaszki, odganiam upierdliwe muchy i podnosząc wzrok znad ekranu cieszę się widokiem gór. Spoglądam z ciekawością na krążącego po niebie myszołowa.

Można być realną mamą – zajmującą się dzieckiem i wirtualną asystentką, która rozwija się zawodowo.

Tak wyobrażam sobie moją przyszłą pracę: robię to co chcę i lubię, tam gdzie chcę – oczywiście jeśli tylko mam dostęp do internetu 🙂 Cieszy mnie myśl, że mogę jechać w ukochany Beskid zabierając laptopa i robić to, co lubię zawodowo, a potem pójść z dziećmi w góry. Cieszę się na myśl, że będę z Mrówką Z., że będę mogła lepiej zająć się Przedszkolakiem, jeśli zostanie w domu. Czuję po prostu wolność. Wcześniej drżałam na samą myśl, że jedno czy drugie dziecko choruje, a ja muszę powiedzieć szefowi, że znowu (!) mnie nie będzie przez dwa tygodnie… To już za mną, a kolejne wyzwania przede mną.

Ok, ale WA to nie cukiereczki, górki, ptaszki itd. To jest praca. Tak samo wartościowa jak etat, do której również trzeba się przygotowywać, doszkalać, pracować nad sobą i marką. Nawet więcej: jesteś sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. W którą stronę popłyniesz, taki cel osiągniesz. A zadbany okręt pomoże dobić do celu.

Chcesz poznać inne historie kobiet, które odmieniły swoje życie zawodowe? Przczytaj:

Powodzenia!

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Ewa Wczelik
Zawodowo wirtualna asystentka w twojaprawareka.pl. Swoją pracą pomaga przedsiębiorcom odzyskać ważny dla nich czas, aby mogli skupić się na swoim sukcesie. Prywatnie żona przewodnika beskidzkiego, mama dwojga małych odkrywców pragnąca pokazać im świat. Choć w biegu, łapie wolne chwile zaczytując się w literaturze z okresu II wojny światowej, smakuje w kuchni indyjskiej, a bywa że i coś "zaszyje" na maszynie do szycia. Najbardziej odpoczywa w Beskidzie Niskim.

Docenianie w pracy jest dla Ciebie ważne? Powiedz o tym pracodawcom! Wypełnij ankietę

Czy docenianie Twoich wysiłków i rozwoju działa na Ciebie motywująco? Czy daje Ci poczucie spełnienia i szczęścia? Czy fakt, że jesteś doceniana w pracy jest dla Ciebie ważny? A czy Ty sama doceniasz swoich przełożonych czy pracowników? Wypełnij ankietę i wygraj nagrody >>>
 • Dominika Wassermann - 12/08/2019
Indeks_doceniania _troje uśmiechniętych ludzi

Docenianie – jak wielka jest według Ciebie jego siła?

Chyba każdy z nas lubi czuć się docenionym, mieć poczucie, że to co robi jest ważne i potrzebne. W wielu miejscach pracy standardem są już kwartalne czy roczne rozmowy z przełożonym, w czasie których dostajemy informację zwrotną na temat wykonywanej przez nas pracy. Częstą praktyką jest też regularne chwalenie pracowników za perfekcyjnie wypełnione obowiązki. Niestety niektórzy pracodawcy, czy managerowie zapominają o tym prostym, acz ważnym aspekcie. Docenianie – czy jest dla Ciebie istotne?

Weź udział w badaniu na temat doceniania – Twoja opinia ma znaczenie!

Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w badaniu i wyrażeniu swojej opinii na temat jakim jest docenianie.

 • Czy dla Ciebie docenianie jest istotnym elementem pracy?
 • Czy ma wpływ na Twoją pracę?
 • Czy docenianie daje Ci poczucie spełnienie i szczęścia?
 • Czy dostajesz feedback od razu, czy w czasie tzw. rozmowy rocznej?
 • Czy sam/a doceniasz współpracowników i kierownictwo?

Opowiedz o tym! Weź udział w drugiej edycji badania przeprowadzanego przez @Preeshare, AmRest i @HRM Institute.

Badanie jest anonimowe, a biorąc w nim udział można wygrać super nagrody:

 • 1 x Kindle Paperwhite,
 • 5 x zestaw: kawa + kubek Starbucks + zaproszenie do kawiarni,
 • 10 x książka biznesowa,
 • 10 x voucher do Empik-u o wartości 50zł.

Zapraszamy!

Zdjęcie: indeksdoceniania.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Dominika Wassermann
Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, oraz Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu , która po dziesięciu latach postanowiła powrócić do zajmowania się grafiką komputerową. Prywatnie "zwierzolub", opiekunka 3 kotów, miłośniczka kuchni roślinnej, spędzająca wolny czas na rowerowych wycieczkach.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail