Czego szukasz

Założycielki Mamo Pracuj nagrodzone w konkursie „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

Nagrody w konkursie: „Ludzie, którzy zmieniają biznes” zostały rozdane! I mamy przyjemność pochwalić się, że Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Gotfryd znalazły się wśród laureatek i laureatów konkursu! Gratulujemy i bardzo się cieszymy, bo tak właśnie działamy.

Nagrody w konkursie Ludzie którzy zmieniają biznes

Założycielki Mamo Pracuj wśród laureatów 4. edycji Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

4 listopada wyłoniono 11 laureatek i laureatów 4. edycji Nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes” przyznawanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wyróżnione zostały osoby działające na rzecz upowszechniania koncepcji CSR i zrównoważonego rozwoju w praktyce.

W gronie laureatek i laureatów znalazły się założycielki Fundacji Mamo Pracuj – Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Gotfryd.

Nagroda 4. edycji „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

Nagroda Forum Odpowiedzialnego Biznesu przyznawana jest w trzech kategoriach: Biznes, Sektor Pozabiznesowy oraz pięć kategorii specjalnych. Współzałożycielki Mamo Pracuj zostały laureatkami w kategorii Sektor Pozabiznesowy za powołanie do istnienia i rozwijanie Fundacji Mamo Pracuj jako odpowiedzi na wyzwania aktywizacji i wzmacniania pozycji kobiet na rynku pracy.

Nagroda zobowiązuje, więc działamy dalej, a Forum Odpowiedzialnego Biznesu dziękujemy za wspaniałe wyróżnienie naszej działalności i piękną oprawę konkursu. Gratulujemy wszystkim pozostałym nagrodzonym.

Zdjęcia: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie